sobota, 03 grudnia 2016 napisz DONOS@

Wyniki II Makroregionalnych Spotkań Instrumentów Dętych

Jury Spotkań po wnikliwej analizie i dyskusji postanowiło przyznać następujące nagrody (poniżej także w formacie PDF do pobrania):

Wyniki II Makroregionalnych Spotkań Instrumentów Dętych

 

Kategoria I

I miejsce: Julia Babiasz flet -PSM I i II st. w Olsztynie

 

II miejsce: Jankowska Dominika trąbka -PSM I st. w Olecku

 

III miejsce (ex equo):

Kruwelski Mateusz saksofon  -PSM I st. w Olecku

Korzekwa Karolina waltornia - PSM I i II st. w Olsztynie

Bieniek Justyna saksofon   -PSM I st. w Kętrzynie

 

Wyróżnienia I stopnia

Romanowski Kornel Leszek saksofon  -PSM I st. w Mrągowie

Ulikowska Martyna flet -PSM I st. w Augustowie

Panas Magdalena flet - Prywatna Szkoła Muzyczna nr 2 
w Białymstoku

 

Wyróżnienia II stopnia

Surel  Norbert saxhorn altowy -PSM I i II st. w Łomży

Żołnierska Amelia obój -ZSM – PSM I st w Białymstoku

Kacprzycka Karolina obój -PSM I i II st. w Olsztynie

Gosk Oliwia Hanna obój -ZSM – PSM I st w Białymstoku

Moderacki Kacper saksofon  -Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

 

 

 

Kategoria II

I miejsce: Kisły Bartosz Mikołaj saksofon  -PSM I st. w Kętrzynie

 

II miejsce (ex equo):

Orzoł Aleksandra flet - Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

Łupiński Stanisław saxhorn  -ZSM – PSM I st w Białymstoku

Kosielińska Izabela  Kamila obój  -ZSM – PSM I st w Białymstoku

 

III miejsce (ex equo):

Penpicki Emil saksofon  -ZSM – PSM I st w Białymstoku

Gryczan Konrad trąbka  -ZSM w Siedlcach

Małs Patrycja trąbka -PSM I i II st. w Łomży

Małs Julian trąbka -PSM I i II st. w Łomży

 

Wyróżnienia I stopnia:

Dżbik Alan flet  -Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

Gałka Klaudia saksofon  -PSM I st. w Mrągowie

Pliszka Jagoda flet  -PSM I i II st. w Ostrołęce

Skindzier Anna klarnet -PSM I st. w Olecku

Dołgań Stanisław puzon -PSM  I i II st. w Olsztynie

Pieczara Zuzanna saksofon -Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach filia w Olsztynku

 

Wyróżnienia II stopnia:

Dąbrowska Patrycja flet -PSM I st. w Gołdapi

Miłowski Szymon flet  -Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

Romaniuk Sergiusz waltornia -Filia PSM I st. w Białymstoku

 

 

Kategoria III

I miejsce: nie przyznano

II miejsce: Nowicka Katarzyna flet -Filia PSM I st. w Białymstoku

 

III miejsce: Małyszko Gabriela obój -ZSM – PSM I st. w Białymstoku

 

Wyróżnienia I stopnia:

Makowski Artur saksofon -PSM I st. w Grajewie

Kopciewska Urszula flet -ZSM – PSM I st. w Białymstoku

Podstolska Nadia Joanna flet -PSM I i II st. w Łomży

Babiński Mateusz tuba  -PSM I i II st. w Łomży

Gałażewicz Gabriel saksofon -ZSM – PSM I st. w Białymstoku

 

Wyróżnienia II stopnia:

Tarnowska Hanna flet -Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

Milewska Kamila flet  -PSM I st. w Augustowie

Ceran Natalia trąbka  - PSM I i II st. w Łomży

 

 

 

 

 

 

Dyrektor
śr, 16 kwietnia 2014 10:48
Data ostatniej edycji: 2014-05-16 09:21:00

Załączniki:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0