czwartek, 27 kwietnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie

Brązowa Izabela Dziedziech

Izabela Dziedziech studentka II roku Wychowania Fizycznego Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży zajęła trzecie miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych. Na trasach przełajowych w Parku 3-Maja w Łodzi rywalizowało ponad 700 zawodniczek i zawodników.
- W punktacji generalnej dziewczyny z Łomży zostały sklasyfikowane na miejscu 10. To najwyższe miejsce w historii Uczelni – podkreśla Jan Kotowski opiekun zawodniczek.

Akademickie Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych rozgrywane były na dystansach 3 km i 6 km - kobiet oraz 4,5 i 9 km - mężczyzn. Poza Izabela Dziedziech, która w biegu na dystansie 3 km, wśród ok. 200 zawodniczek, do mety dobiegła jako trzecia, dobrze zaprezentowała się także jej koleżanka Ewelina Lubiejewska, która w biegu na 6 km zajęła 9 pozycję. 
Łomżanki, poza zajęciem trzeciego miejsca w klasyfikazji generalnej, zwyciężyły w klasyfikacji Wyższych Szkół Zawodowych. W tej samej klasyfikacji jej uczelniani koledzy zajęli trzecie miejsce. Kobiety z Łomży biegły w składzie: Izabela Dziedziech, Ewelina Lubiejewska, Katarzyna Smakowska, Emilia Majewska i Martyna Jabłońska. Skład Mężczyzn: Damian Kwiatkowski, Przemysław Pucyk, Jarosław Dawid, Paweł Ćwikłowski i Patryk Dąbrowski.

cz
pon, 07 kwietnia 2014 08:17

 
170412114748.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0