wtorek, 25 kwietnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pierwsza Łomżyńska Gala Biznesu

Miastu brakuje strategii rozwoju - podkreślali uczestnicy pierwszej Łomżyńskiej Gali Biznesu. W spotkaniu wzięło udział kilkudziesięciu przedsiębiorców. Wielu z nich prezentowało również oferty swoich firm.

Promocja jest jednym z celów zorganizowania gali, ponieważ często lokalni przedsiębiorcy szukają firm spoza miasta. Jak zauważyła jedna z organizatorek spotkania, Monika Orłowska, wszystko dlatego, że nie znają oferty lokalnych firm. Ale jak zaznaczył przedsiębiorca i prezes Łomżyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, Maciej Zajkowski, bez wsparcia samorządu właściciele firm mają utrudnione zadanie. Według niego problemem jest brak strategii gospodarczej miasta i promocji. Poza tym coraz więcej młodych ludzi wyjeżdża z Łomży, co również nie pozwala myśleć optymistycznie o przyszłości miasta.

Uczestnicy gali mogli też wziąć udział w spotkaniach, które nie były związane z tematyką biznesową. Paniom doradzały specjalistki od wizażu i kosmetologii, a panowie spotkali się na turnieju strzeleckim.

cz
so, 08 marca 2014 19:57

 
170412114748.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0