niedziela, 04 grudnia 2016 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie

Dwaj mistrzowie w zapasach

Dwa złote medale i jedne brązowy zdobyli zawodnicy UKS Herkules Łomża podczas Mistrzostw Województwa Podlaskiego w zapasach styl wolny. Zawody, w których wystartowało w sumie 126 zapaśników odbyły się Szczuczynie.

zawodnicy UKS Herkules Łomża podczas Mistrzostw Województwa Podlaskiego w zapasach styl wolny

Złote medale podopieczni Karola Łebkowskiego zdobyli w kategorii kadetów. Na najwyższym podium stawali Adam Długozima w kategorii wagowej 42 kg, oraz Kacper Łebkowski - 50 kg. Brąz przypadł w udziale młodzikowi Patrykowi Wieryszko, który rywalizował w kat. wag. - 35 kg.
Poza nimi na matach w Szczuczynie walczyli także młodzik Krystian Wyszyński (42 kg), który zajął 5 miejsce, oraz kadet Przemek Kłosiński, który był 7.