wtorek, 26 września 2017 napisz DONOS@

Poszukują prawowitych właścicieli złodziejskich „fantów”

Zginęły ci maszyn i urządzenia budowlane? Sprawdź być może któreś z nich jest twoje. Policjanci z Kolna zatrzymali osoby podejrzane o kradzieże i włamania oraz zabezpieczyli szereg maszyn i urządzeń – głównie budowlanych, a teraz szukają ich prawowitych właścicieli. Złodzieje działali w latach 2012 - 2013 na terenie powiatów: kolneńskiego, łomżyńskiego i ostrołęckiego

Jak informuje asp. sztab. Joanna Makarewicz  oficer prasowy KPP w Kolnie policjanci Wydziału Kryminalnego miejscowej policji prowadzą, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kolnie, dochodzenie przeciwko podejrzanym o kradzieże i kradzieże z włamaniem. Z zebranego  przez policjantów materiału dowodowego wynika, że sprawcy działali co najmniej od maja 2012 r. do października 2013 r. na terenie powiatów: kolneńskiego, łomżyńskiego i ostrołęckiego. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych podejrzanych mundurowi zabezpieczyli szereg maszyn i urządzeń – głownie budowlanych o nieustalonym pochodzeniu m.in.: zagęszczarkę płytową (Dynapac), wózek paletowy, niwelator optyczny (CST/berger), statyw teleskopowy do niwelatora optycznego (CST/berger), teleskopową łatę niwelacyjną (Bosch), niwelator optyczny (Stanley), wiertarkę udarową (Einhell), piłę spalinową (Husqvarna), młot udarowy (Wacker), piłę elektryczną (Roschell), agregat prądotwórczy (Fogo), kosę spalinową (Husqvarna), myjkę ciśnieniową (Stihl), kompresor – sprężarkę tłokową (Luna), zagęszczarkę płytową (Dynapac), zagęszczarkę – ubijak stopowy (Belle) oraz hak samochodowy wraz z ramą.

Policjanci proszą o zgłaszanie się do Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kolnie osób, którym w tym okresie skradziono podobny sprzęt.

170919012406.jpg
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok
cz
cz, 30 stycznia 2014 14:01
Data ostatniej edycji: 2014-01-30 14:03:57

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0