niedziela, 20 sierpnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie

Ukradł dowód i chciał na niego wyłudzić kredyt

Policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca Łomży usiłującego, przy użyciu skradzionego dokumentu, wyłudzić kredyt na zakup laptopa wartego ponad 2 tysiące złotych. Złodziej wpadł, bo sprzedawca znał prawowitego właściciela dokumentu.

Jak przekazuje sierż. szt. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży, do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. Do jednego ze sklepów ze sprzętem elektronicznym wszedł młody mężczyzna, który chciał kupić w systemie ratalnym wartego ponad 2 tysiące złotych laptopa. Klient przedstawił sprzedawcy dowód osobisty, jednak ten zauważył, że właściciel dokumentu widniejący na zdjęciu jest mu znany i nie był nim bynajmniej mężczyzna chcący nabyć komputer. Powiadomieni o całym zdarzeniu policjanci od razu rozpoczęli poszukiwania oszusta.
- Wnikliwa praca łomżyńskich funkcjonariuszy doprowadziła wczoraj do zatrzymania 25-latka podejrzanego o usiłowanie oszustwa - podaje Szlesińska. - Mężczyzna usłyszał już zarzut, do którego się przyznał. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

170627035826.png
cz
cz, 23 stycznia 2014 12:51

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0