sobota, 10 grudnia 2016 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5695

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


STYPENDIA PREZYDENTA

Prezydent Miasta Łomży Mieczysław Czerniawski nagrodził najlepszych uczniów i sportowców. Za szczególne osiągnięcia naukowe Prezydent przyznał 73 stypendia, w tym dla Damiana Rogińskiego, Łukasza Tarnackiego i Pawła Protasiuka z naszej szkoły. Wśród 14 stypendiów dla najlepszych młodych sportowców znaleźli się: Grzegorz Chiliński i Dominik Darmofał.

 

Stypendia za szczególne osiągnięcia sportowe mogli otrzymać młodzi ludzie, którzy spełnili następujące kryteria: - zajęli medalowe miejsce na szczeblu ogólnopolskim lub startowali w międzynarodowych zawodach sportowych w roku szkolnym poprzedzającym przyznanie stypendium - uzyskali co najmniej bardzo dobrej oceny z zachowania w klasyfikacji rocznej.

Stypendia Prezydenta Miasta Łomża za szczególne osiągnięcia naukowe w roku szkolnym 2012/2013 otrzymali następujący uczniowie szkół ponadgimnazjalnych:
1.    Przemysław Bugnacki - I Liceum Ogólnokształcące
2.    Żaneta Jankowska - I Liceum Ogólnokształcące
3.    Łukasz Lipski - I Liceum Ogólnokształcące
4.    Zuzanna Łozińska - I Liceum Ogólnokształcące
5.    Sebastian Miernik - I Liceum Ogólnokształcące
6.    Magdalena Sitkowska - I Liceum Ogólnokształcące
7.    Marek Sokołowski - I Liceum Ogólnokształcące
8.    Błażej Ślesicki - I Liceum Ogólnokształcące
9.    Anna Wądołowska - I Liceum Ogólnokształcące
10.    Mateusz Wiśniewski - I Liceum Ogólnokształcące
11.    Magdalena Anna Szczecińska - II Liceum Ogólnokształcące
12.    Jacek Chrostowski - II Liceum Ogólnokształcące
13.    Karolina Wszeborowska - II Liceum Ogólnokształcące
14.    Joanna Trzcinka - II Liceum Ogólnokształcące
15.    Agnieszka Kwiatkowska - II Liceum Ogólnokształcące
16.    Karolina Chodnicka - II Liceum Ogólnokształcące
17.    Michał Tomasz Góralczyk - III Liceum Ogólnokształcące
18.    Patrycja Dąbrowska - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4
19.    Paweł Protasiuk - Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6
20.    Damian Rogiński - Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6
21.    Łukasz Tarnacki - Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6

22.    Mateusz Robert Janowicz - Zespół Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych
23.    Aleksandra Kozłowska - Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Kard.St.Wyszyńskiego
24.    Daniel Krukowski - Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Kard.St.Wyszyńskiego

Stypendia Prezydenta Miasta Łomża za szczególne osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2012/2013 otrzymali następujący uczniowie:
1.    Dominik Mieczkowski - Szkoła Podstawowa Nr 4
2.    Izabela Lipińska – Szkoła Podstawowa Nr 5
3.    Julia Ramotowska - Szkoła Podstawowa Nr 7
4.    Angelika Sokołowska - Szkoła Podstawowa Nr 7
5.    Wiktoria Nowacka - Szkoła Podstawowa Nr 10
6.    Kacper Łebkowski - Publiczne Gimnazjum Nr 1
7.    Mateusz Zabielski - Publiczne Gimnazjum Nr 2
8.    Michał Wądołowski - Publiczne Gimnazjum Nr 2
9.    Daniel Maleszewski - Katolickie Gimnazjum im. Kard. St. Wyszyńskiego
10.    Izabela Chaberek - I Liceum Ogólnokształcące
11.    Karolina Mroczkowska - II Liceum Ogólnokształcące
12.    Klaudia Brodowska - III Liceum Ogólnokształcące
13.    Grzegorz Chiliński - Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6
14.    Dominik Darmofał - Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6

Uroczystość była również okazją do podsumowania współzawodnictwa sportowego szkół i wręczenia nagród. Oto na jakich miejscach za ubiegły rok szkolny uplasowały się poszczególne szkoły:

Szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta:
1 – II Liceum Ogólnokształcące
2 – Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6
3 – Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5
4 – I Liceum Ogólnokształcące
5 – III Liceum Ogólnokształcące
6 – Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7
7 – Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4
8 – Zespół Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych

Szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy
1 – Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5
2 – Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6
3 – II Liceum Ogólnokształcące
4 – Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7
5 – III Liceum Ogólnokształcące
6 – I Liceum Ogólnokształcące
7 – Zespół Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych
8 – Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4
9 – Liceum Katolickie

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym stypendystom!

Dumni jesteśmy ze sportowców, którzy uplasowali się w mieście na wysokich pozycjach.

Wszystkicm życzymy dalszych wspaniałych osiągnięć sportowych i na niwie naukowej.

Elżbieta Szleszyńska
pon, 09 grudnia 2013 20:14
Data ostatniej edycji: 2015-04-03 21:29:22

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0