sobota, 29 kwietnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie

Zasnął z łupem

Przy śpiącym w klatce schodowej pijanym mężczyźnie łomżyńscy policjanci znaleźli rzeczy pochodzące z kradzieży. 27-latek został zatrzymany, po czym przyznał się do włamania do sklepu spożywczo – przemysłowego z którego wyniósł m.in. alkohol.

W środę, dyżurny łomżyńskiej Policji powiadomiony został o młodej osobie leżącej w klatce schodowej jednego z bloków na terenie miasta. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce znaleźli śpiącego mężczyznę, od którego czuć było wyraźną woń alkoholu, oraz torbę z rzeczami mogącymi pochodzić z kradzieży. O takim właśnie zdarzeniu mundurowi zostali poinformowani na odprawie przed służbą. Do włamania do sklepu spożywczo – przemysłowego doszło w nocy z wtorku na środę. W jego wyniku sprawca wyniósł z lokalu alkohol, papierosy, słodycze, karty doładowujące telefony i pieniądze. Łączne straty oszacowane zostały na około dwa tysiące złotych. 
- Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze – przekazuje sierż. szt. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy policji w Łomży.

cz
pt, 29 listopada 2013 11:39

 
170412114748.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0