niedziela, 11 grudnia 2016 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie
BIP

Godzina Karciana 2014/2015

Wykorzystanie dodatkowej godziny nauczycieli przewidzianej w Karcie Nauczyciela - Art. 42 ust. 2 pkt 2 w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży - rok szkolny 2014/2015 - to ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE, DODATKOWE, POZALEKCYJNE i inne

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Liczba godzin tygodniowo

Nazwa zajęć

Termin /dzień lub dokładna data, godz.., sala/

 

1

 

Bąkowski Michał

1

Zajęcia przygotowujące

do egzaminu

w kwalifikacji A.35

sobota

2 razy w miesiącu

godz. 8.00 – 10.30

s.28 - kl. II TA

piątek 14.05-14.50

s. 32  kl. IIITA

 

2

 

Białucha  Agnieszka

1

Zajęcia przygotowujące

do matury z j.angielskiego

w kl IIII C,   kl. IVTL

środa

godz. 14.05 – 14.50

s.41

 

3

 

Borawska Barbara

 

1

Zajęcia przygotowujące

do matury z WOS

po uzgodnieniu z młodzieżą
4 Chojnowska Julita 1 zajęcia wyrównawcze z chemii czwartek godz. 14.00 - 15.00 gab. psychologa

5

Cwalina Hanna

1

Przygotowanie do egz.potwierdzajacego

kwalifikacje zawodowe

IVTC i do kwalifikacji A.18

Piątek  kl. III Tc

godz. 8.00 - 8.45

1 raz w miesiącu

Godz. 9.00 – 12.30 s.38

6

Dobrzycki Janusz

1

Zajęcia przygotowujące

do matury z WOS

środa

godz.  14.05-14.50

s.16

piątek

godz. 8.00 – 9.45 s. 26

 

7

Drozd Aneta

1

urlop macierzyński

 

8

Drozdowski Andrzej

1

Sekcja sportowa - tenis stołowy

środa

Godz. 15.00 – 16.00

s.rekreacyjno - sportowa

9

Dzięgielewska Beata

1

 

Koło geograficzne

 

poniedziałek

godz. 8.00 – 8.45

s.11

10

Gromek Marzena

1

Zajęcia wyrównawcze

z jęz. angielskiego

wtorek

godz.  14.05-14.50

s.20

11

Grużewska Halina

1

Zajęcia przygotowujące

do egzaminu zawodowego

kl II i III

 

sobota 2 razy w m-cu

godz.  9.00 - 10.30

s.37

 

12

Haponik Izabela

1

zajęcia przygotowujące

do matury z j. polskiego

IV TA, IIIA

Sobota 2 razy w m-cu

godz. wg ustaleń z młodzieżą

s.43

13

Jałbrzykowska Barbara

1

Sekcja sportowa koszykówka dziewcząt

 

poniedziałek

Godz. 15.30-16.30

s.gimnastyczna

14

Jarmosz Małgorzata

1

Zajęcia przygotowujące

do matury z j. polskiego

sobota

1 raz w mies.

godz. 9.00-12.00

s.26

15

Karwowska Magdalena

1

Zajęcia przygotowujące d

o matury  z języka angielskiego

IVTA, IV TC

sobota

co 3 tygodnie

godz. 9.00 s.23

16 Klimaszewska Anna 1

Zajęcia przygotowujące

do matury z matematyki kl III A

wtorek

godz. 13.15-14.00

17

Kordas Emilia

1

Zajęcia przygotowujące

do matury j.angielskiego

w kl. II A

środa

godz.14.05-14.50

s.15

18

Kubrak Andrzej

1

Podstawy rysunku i grafiki komputerowej

Dwa razy w m-cu

biblioteka

19

Listowska Iwona

1

Zajęcia przygotowujące

do matury z j. polskiego

– IVTL i III C

sobota kl. IVTL

2 razy w m-cu

godz.  9.00-10.30 s.7

środa kl III C

2 razy w m-cu

godz. 8.00 9.35 s.42

 

20

Markowska Wioleta

1

Zajęcia przygotowujące

do matury  z języka polskiego

w - II C

środa

Godz. 13.15-14.00

s.22

21

Mirkowska Grażyna

1

Zajęcia wrównawcze z języka niemieckiego w klasach pierwszych

wtorek

Godz. 14.05-14.50

s.41

 

22

Ogonowska Elżbieta

1

Zajęcia przygotowujące do matury z j.niemieckiego

 

poniedziałek        Godz. 14.55-15.40

s.21

23

Polkowski Michał

1

Zajęcia przygotowujące do matury ustnej z j.niemieckiego

sobota

2 razy w m-cu

24

Przystępska Ewa

1

 

Szkolne Koło Caritas

 

poniedziałek

godz.15.15 – 16.05

s.42

 

25

Raczkowska Beata

1

Zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej z jezyka angielskiego

 

czwartek

Godz. 14.55 - 15.40

s.6

26

Rogalska Małgorzata

1

Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego w kl.II III TE

wtorek

Godz. 13.15-14.00

s.29

27

Rogalski Piotr

1

Sekcja sportowa futsal

 

wtorek

Godz. 15.00 – 16.30

s.gimnastyczna

28

Salamońska Magdalena

1

Zajęcia przygotowujące       do egzaminu zawodowego   w kl III TL

poniedziałek

Godz. 14.05-14.50

s.32

29

Sarnacki Roman

1

Sekcja sportowa – koszykówka chłopców

poniedziałek

Godz. 19.30-21.00

s.gimnastyczna

30

Sieczka Maria

1

Koło Młodego Radiowca

 

czwartek

Godz. 15.00-16.30Czwartek

godz. 19.30 – 21.00

Centrum Kultury Katolickiej

31

Skrodzka Małgorzata

1

Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego w kl.II: III: IV TE

Sobota

2 x  w miesiącu

Godz.9.00-10.30

s.34

32

Szleszyńska Elżbieta

1

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. IIITL, III B

 

czwartek

Godz. 14.05 – 14.50

s.19

33

Szymańska Katarzyna

1

Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego      w kl. IITL

poniedziałek

Godz.8.00-8.45

s.16

34

Walewska Ewa

1

 

Zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej z języka angielskiego w kl.IIITA

środa

Godz. 18.00 - 8.45

s.20

35

Wądołowska Pieniek Agnieszka

1

Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego       w kl. II TL

wtorek

Godz. 14.55-15.40

s.28

36

Wądołowska Sylwia

1

Zajęcia wyrównawcze z jęz.niemieckiego w klasach drugich

Poniedziałek

godz. 14.55 – 15.40

s. 27

37

Zadroga Aneta

1

Sekcja sportowa piłki ręcznej

wtorek

godz. 16.30 – 18.00

s.gimnastyczna

38

Zając Malinowska Katarzyna

1

Zajęcia wyrównawcze z jęz.angielskiego w kl. IIB, IIC, IITC

poniedziałek

godz. 14.55 – 15.40

s. 44

 

 


 

 

1

Bazydło Hanna

 

28 min

Zajęcia wyrównawcze z geografii

 

czwartek

godz. 14.05-14.35

s.10

2

Bujko Ilona

 

20 min

Zajęcia wyrównawcze z matematyki w klasach pierwszych

środa 2 razy w m-cu

Godz. 14.05-14.50

s.16

3

Chmielewski Piotr

 

17 min

Zajęcia przygotowujące do egzaminu maturalnego z fizyki

czwartek

Godz. 14.55-15.40

s. 14

2 x w mies.

4

Drozdowski Tomasz

 

12min

siłownia

poniedziałek

Godz. 16.00-17.00

5

Izbicki Adam

 

22 min

Skauci Europy

czwartek

godz. 17.00-19.00

sobota

10.00 - 12.00

6

Jastrzębska Elżbieta

 

37 min

Przygotowanie do matury z matematyki IIA

wtorek

Godz. 14.05-14.50

s.10

7

Kotowski Jan

 

10 min

Sekcja sportowa LA

Piątek

godz. 16.00-18.10

s.gimnastyczna

8

Marusiak Krystyna

 

9 min

Koło plastyczne

w uzgodnieniu z młodzieżą

9

Mieczkowski Jan

 

10 min

Zajęcia rewalidacyjne P. Gutowska kl. IIB


10

Okulicz Kozaryn Agnieszka

30 min

Zajęcia przygotowujące do matury z biologii

środa 2 razy w m-cu

Godz. 14.05-14.50 s.39

 

11

Ostaszewski Kazimierz

20 min

Trening specjalistyczny do rozgrywek

środa

Godz. 16.30 – 16.45

s.gimnastyczna

12

Reterska Zofia

 

22 min

Wsparcie psychiczne ucznia w trudnej sytuacji

Wg potrzeb

13

Rogalska Jadwiga

 

12 min

Zajęcia wyrównawcze

K. Konopka

 

poniedziałek 1 raz w m-cu

Godz. 10.45-11.30

14

Sekścińska Izabela

 

25 min

Zajęcia przygotowujące do matury  z języka angielskiego IIIB

poniedziałek

Godz. 13.15-14.40

15

Wielądek Barbara

10 min

Zajęcia przygotowujące do matury z chemii

Sobota

2 x  w miesiącu

Godz.9.00-10.00

16

Więsak Katarzyna

 

12 min

Zajęcia wyrównawcze z biologii

wtorek

godz. 14.50-16.50

każdy tydzień

17.

Czaplicka Jolanta

 

30 min

Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego      IV TL

Czwartek

Godz. 14.05 – 14.50

18.

Zaczek Justyna

 

19 min

Zajęcia przygotowujące do egzaminu zawodowego      w IV TA

Poniedziałek

godz. 15.40- 16.00

19 Bieniek Patrycja 10 min Zajęcia wyrównawcze z jęz. angielskiego kl. ITL

poniedziałek

godz. 15.40

20 Kołos Aleutyna 5 min Zajęcia wyrównawcze z jęz. rosyjskiego środa godz. 15.40b-15.45 czytelnia

 

 

Elżbieta Szleszyńska
śr, 06 listopada 2013 21:17
Data ostatniej edycji: 2014-10-30 09:02:45

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0