wtorek, 06 grudnia 2016 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5694

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


VI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

11 października 2013 roku rozpoczęła się VI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna.
Do pierwszego, szkolnego etapu przystąpiło 26 uczniów Technikum Logistycznego w ZSEiO nr 6 w Łomży.

Organizatorem jedynego tej rangi konkursu wiedzy dla przyszłych logistyków jest Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu.

Prawie 7900 uczniów z 270 szkół ponadgimnazjalnych z całego kraju wzięło udział w pierwszym etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.

Do rozwiązania – 25 pytań testowych, a do wygrania bezpłatne studia w WSL, cenne nagrody rzeczowe, praktyki i staże w renomowanych przedsiębiorstwach logistycznych oraz zwolnienie z pisemnej części egzaminu zawodowego.

Pokonanie szkolnego etapu wymagało nie tylko ogólnej znajomości podstaw logistyki, ale także szczegółowej wiedzy dotyczącej międzynarodowych regulacji transportu drogowego, zasad organizacji transportu morskiego i lotniczego czy znajomości rodzajów dokumentów spedycyjnych, a to dlatego, że hasłem tegorocznej olimpiady jest rola transportu i spedycji w logistyce.

5 XII 2013 roku odbędzie się II etap olimpiady, wszystkim uczestnikom gratulujemy, a tym którzy zakwalifikowali się do II etapu życzymy powodzenia.

WYNIKI I ETAPU VI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY LOGISTYCZNEJ

  1. Adamowicz Szymon IV TL 50 pkt
  2. Adamowska Maria III TL 24 pkt
  3. Barcicki Kamil II TL 18 pkt
  4. Bojar Adam III TL 32 pkt
  5. Choiński Piotr IV TL 32 pkt
  6. Chrostowski Wojciech IV TL 32 pkt
  7. Chrzanowski Rafał IV TL 47 pkt
  8. Domitrz Karol IV TL 38 pkt
  9. Gosk Przemysław IV TL 29 pkt
  10. Grzymała Sylwia II TL 2 pkt
  11. Jesiotr Jakub III TL 26 pkt
  12. Kisielewski Damian IV TL 50 pkt
  13. Małachowska Klaudia III TL 26 pkt
  14. Narożny Kamil III TL 29 pkt
  15. Ochramowicz Damian IV TL 45 pkt
  16. Piechowicz Bartosz II TL 50 pkt
  17. Ramotowska Marta II TL 38 pkt
  18. Rogowski Łukasz II TL 38 pkt
  19. Skok Hubert IV TL 50 pkt
  20. Sokołowski Przemysław IV TL 31 pkt
  21. Tarnacki Łukasz IV TL 50 pkt
  22. Wasilewska Aleksandra III TL 20 pkt
  23. Wojan Kamil IV TL 35 pkt
  24. Wróblewski Adrian II TL 23 pkt
  25. Ładyżyński Andrzej IV TL 42 pkt
  26. Łapka Karolina II TL 26 pkt

Zakwalifikowani do II etapu:

Adamowicz Szymon IV TL, Chrzanowski Rafał IV TL, Domitrz Karol IV TL, Kisielewski Damian IV TL, Ochramowicz Damian IV TL, Piechowicz Bartosz II TL, Ramotowska Marta II TL, Rogowski Łukasz II TL, Skok Hubert IV TL, Tarnacki Łukasz IV TL, Wojan Kamil IV TL, Ładyżyński Andrzej IV TL.

 

opr. Magdalena Salamońska

Elżbieta Szleszyńska
cz, 31 października 2013 18:58
Data ostatniej edycji: 2015-04-03 22:03:55

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0