niedziela, 20 kwietnia 2014 napisz DONOS@
140417080452.gif
Wyszukiwarka
Wczytanie

Oni przypilnują wyborów

Miejska Komisja Wyborcza w Łomży powołała obwodowe komisje wyborcze, które mają przeprowadzić w mieście wybory samorządowe. To właśnie oni 21 listopada 2010 r zasiądą w lokalach wyborczych, będą wydawać karty do głosowania i przestrzegać aby głosowanie przebiegało prawidłowo, a po zamknięciu lokali wyborczych przeliczą znajdujące się w urnach głos i podadzą wyniki głosowania w obwodach.

140415011914.gif

Oto składy obwodowych komisji wyborczych w mieście Łomża.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1
Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łomży, ul. Kierzkowa 7, 

1. Danuta Kneć
2. Danuta Kamińska
3. Daniel Żelazny
4. Agnieszka Cichoń
5. Małgorzata Kuczyńska
6. Edward Kamiński
7. Aneta Barbara Wysmułek
8. Agnieszka Kijek
9. Małgorzata Kadłubowska

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży, ul. M. Kopernika 16, 

1. Helena Bożena Wieczorek-Stępińska
2. Janina Karpińska
3. Mirosława Brzósko
4. Marta Kowalewska
5. Anna Kaczyńska
6. Paweł Rudnicki
7. Jarosław Wojciech Świątkowski
8. Agnieszka Małgorzata Pruszko
9. Bożena Bogumiła Milewska

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łomży - KLUB SENIORA, ul. M. Skłodowskiej Curie 2, 

1. Jarosław Kluczyk
2. Anna Bognacka
3. Aldona Kościelecka
4. Cecylia Bęczkowska
5. Elżbieta Honorata Poreda
6. Monika Remez
7. Magdalena Kijek
8. Zofia Józefa Tomasiewicz
9. Halina Zając

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4
Stowarzyszenie EDUKATOR, Przedszkole Niepubliczne "Mały Artysta" w Łomży, ul. Wojska Polskiego 29A, 

1. Janina Jaroszewska
2. Andrzej Karpiński
3. Natalia Brzósko
4. Sylwia Suchodolska
5. Patrycja Kułakowska
6. Krystyna Wieczorek
7. Anna Pianko
8. Halina Szymańska
9. Anna Skrzeszewska

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Łomży, ul. Bernatowicza 4, 

1. Aniela Weronika Milewska
2. Elżbieta Wójcik
3. Robert Matyszewski
4. Krzysztof Szaraj
5. Dorota Kownacka
6. Anna Czech
7. Maria Melaniuk
8. Tomasz Sebastian Tarnowski
9. Barbara Wykowska

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6
II Liceum Ogólnokształcące w Łomży, ul. Plac Kościuszki 3, 

1. Sebastian Chrzanowski
2. Maria Śleszyńska
3. Joanna Dziekońska
4. Zofia Czajkowska
5. Małgorzata Matuszewska
6. Małgorzata Zduńczyk
7. Kamil Kowalczyk
8. Katarzyna Gniazdowska
9. Katarzyna Jarząbek

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7
III Liceum Ogólnokształcące w Łomży, ul. Senatorska 13, 

1. Stanisława Korytkowska
2. Anna Darmetko
3. Agnieszka Jackowska
4. Barbara Matyszewska
5. Agata Beata Werczyńska
6. Janina Ciborowska
7. Kamil Piwko
8. Mieczysław Klimczuk
9. Urszula Chętnik

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8
Zespół Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży, ul. M. Skłodowskiej Curie 5, 

1. Jolanta Dąbrowska
2. Damian Kijek
3. Mariusz Zabielski
4. Cezary Piaszczyk
5. Kamil Laskowski
6. Anna Sylwia Lesicka
7. Teresa Deptuła-Lewandowska
8. Justyna Małachowska
9. Elżbieta Pikulińska

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 9
Nadleśnictwo Łomża, ul. Nowogrodzka 60, 

1. Eugeniusz Mioduszewski
2. Dorota Wiśniewska
3. Kazimierz Święciński
4. Paweł Michalak
5. Irena Pauperowicz
6. Jolanta Samselska
7. Marta Wojewoda
8. Ewa Zabielska
9. Antoni Kiełczewski, zam: Stare Kupiski

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 10
Szkoła Podstawowa Nr 5 w Łomży, ul. Polna 40A, 

1. Stanisław Darmetko
2. Agnieszka Darmetko
3. Bożena Kadłubowska
4. Andrzej Karwowski
5. Katarzyna Sokołowska
6. Anna Święczkowska
7. Waldemar Wasilewski
8. Marianna Filipkowska
9. Grażyna Zabielska

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 11
Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Łomży Zakład Doskonalenia Zawodowego w Łomży, ul. Studencka 11, 

1. Elżbieta Joanna Zdunek
2. Maria Jabłońska
3. Karolina Krzykowska
4. Anna Bzura
5. Janusz Zbiejczuk
6. Małgorzata Sienicka
7. Jolanta Węgrowska
8. Dorota Łazarczyk

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 12
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Zakład Budżetowy w Łomży, ul. Spokojna 9, 

1. Piotr Bagiński
2. Anna Kraińska
3. Jacek Piotr Przestrzelski
4. Walentyna Kołakowska-Szulwic
5. Jerzy Frydrych
6. Anna Iwona Kaseja
7. Bożena Budzich
8. Tomasz Węgrowski
9. Izabela Kowalewska

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 13
Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, ul. Akademicka 14, 

1. Jacek Chojnowski
2. Jerzy Żelazny
3. Elżbieta Jarota
4. Marianna Ruszczyk
5. Marcin Werczyński
6. Krystyna Maria Chojnowska
7. Robert Późniewski
8. Wiesław Krzysztof Panasiuk
9. Jerzy Prokopczuk

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 14
Niepubliczne Przedszkole "Wesołe Słoneczko" Stowarzyszenia "EDUKATOR" w Łomży, ul. Spółdzielcza 74, 

1. Paweł Laskowski
2. Tomasz Szczodry
3. Anastazja Konopka
4. Wioletta Nowak
5. Michał Zduńczyk
6. Anita Małgorzata Włodarczyk
7. Teresa Bikowska
8. Wojciech Pardo
9. Jadwiga Kozłowska, zam: Zawady

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 15
Szkoła Podstawowa Nr 7 w Łomży, ul. Adama Mickiewicza 6, 

1. Lidia Wierciszewska
2. Janusz Nowicki
3. Anna Gromek
4. Barbara Lis
5. Katarzyna Kurpiewska
6. Magdalena Pawelczyk
7. Monika Grygo
8. Sylwia Tyszko
9. Hanna Kicała

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 16
Niepubliczne Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Łomży, ul. Władysława Reymonta 4, 

1. Magdalena Nerkowska
2. Łukasz Cwalina
3. Zofia Kowalewska
4. Paweł Jarnutowski
5. Wanda Chojnowska
6. Mateusz Piotr Zduńczyk
7. Marzanna Anetta Paduch
8. Agnieszka Ruszczyk
9. Marzenna Sawicka

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 17
Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Łomży, ul. Władysława Reymonta 9, 

1. Piotr Stokowski
2. Barbara Denkiewicz
3. Lech Śleszyński
4. Grażyna Lewandowska
5. Cezary Artur Duda
6. Łukasz Bistroń
7. Agnieszka Bagińska
8. Robert Sobociński
9. Grażyna Danuta Rostkowska

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 18
Przedszkole Publiczne Nr 9 w Łomży, ul. Bolesława Prusa 11a, 

1. Teresa Poteraj
2. Elżbieta Kamińska
3. Dominika Jarosz
4. Agnieszka Rajkowska
5. Zofia Lech-Kowalczyk
6. Beata Marzena Dołęgowska
7. Agnieszka Saniewska
8. Krystyna Butrynowicz
9. Marianna Gieros

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 19
Świetlica ŁSM w Łomży, ul. Konstytucji 3 Maja 2, 

1. Ewa Wróblewska
2. Kazimierz Jan Kępczyński
3. Angelika Lewandowska
4. Anna Pogroszewska
5. Milena Jodłowska
6. Bożena Regina Kolaska
7. Krzysztof Cieśliński
8. Wioleta Skaradzińska
9. Józef Czajkowski

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 20
Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży, ul. Stanisława Małachowskiego 4, 

1. Emilia Chełstowska
2. Hanna Lipińska
3. Sylwia Maria Lewandowska
4. Ewa Skopek-Siwik
5. Bogumiła Aldona Modzelewska
6. Sylwia Krajewska
7. Joanna Dzierzgowska
8. Elżbieta Halina Kirchner
9. Jerzy Gieraga

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 21
Szkoła Podstawowa Nr 10 w Łomży, ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 17, 

1. Katarzyna Niksa
2. Patrycja Ewa Dłużniewska
3. Ewa Kulik
4. Monika Kozikowska
5. Urszula Miłowska
6. Zofia Gałązka
7. Beata Cieślińska
8. Rafał Skaradziński
9. Jerzy Włodkowski

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 22
Szkoła Podstawowa Nr 10 w Łomży, ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 17, 

1. Barbara Mirosława Rytelewska
2. Janina Niksa
3. Janusz Józef Szczyglewski
4. Lucyna Babowicz
5. Katarzyna Kulik
6. Paweł Czerwonko
7. Teresa Morawska
8. Sławomir Zgrzywa
9. Jadwiga Maria Kirejczyk

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 23
Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej "Perspektywa" w Łomży, ul. Kazańska 1, 

1. Irena Stokowska
2. Krystyna Zofia Just
3. Łukasz Gniazdowski
4. Iwona Święcińska
5. Mateusz Borawski
6. Jadwiga Juchniewicz
7. Rafał Mogielnicki
8. Elżbieta Zdrójkowska
9. Elżbieta Małgorzata Dziekońska

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 24
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Perspektywa" w Łomży, ul. Kazańska 1, 

1. Małgorzata Kościelecka
2. Barbara Fabin
3. Anna Kossakowska
4. Aldona Święcińska
5. Zofia Skopek
6. Iwona Grażyna Sienkiewicz
7. Anna Bujnowska
8. Jerzy Tarczewski
9. Anna Grażyna Staszewska

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 25
Przedszkole Publiczne Nr 10 w Łomży, ul. Ks. Anny 12, 

1. Zofia Kurkowska
2. Wiesław Tadeusz Adamczyk
3. Wojciech Kołodziejczyk
4. Anna Piaszczyńska
5. Urszula Szostak
6. Anna Mierzejewska
7. Piotr Głowski
8. Anna Klewicka
9. Ewa Gierłowska

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 26
Przedszkole Publiczne Nr 10 w Łomży, ul. Ks. Anny 12, 

1. Urszula Piotrowska
2. Teresa Adamczyk
3. Zofia Kołodziejczyk
4. Małgorzata Chrząstowska
5. Radosław Skopek
6. Jarosław Gawroński
7. Bogumiła Rybicka
8. Emilia Katarzyna Korniluk
9. Dorota Mężeńska

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 27
Szkoła Podstawowa Nr 9 w Łomży, ul. Ks. Anny 18, 

1. Małgorzata Płatuńska
2. Marian Chojnowski
3. Adam Dąbrowski
4. Edyta Grygo
5. Grzegorz Michalak
6. Henryk Felter
7. Teresa Rzodkiewicz
8. Donata Bilewska
9. Magdalena Wysocka, zam: Piątnica

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 28
Szkoła Podstawowa Nr 9 w Łomży, ul. Ks. Anny 18, 

1. Jadwiga Mieczkowska
2. Tadeusz Żelazny
3. Henryka Lucyna Gniazdowska
4. Urszula Mikucka
5. Aleksy Siwik
6. Michał Wyciński
7. Waldemar Nosek
8. Anna Turkowska
9. Grażyna Maria Nowicka

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 29
Zespół Szkół Specjalnych w Łomży, ul. Nowogrodzka 4, 

1. Małgorzata Maria Strzechocka
2. Krzysztof Chełstowski
3. Małgorzata Danuta Sokołowska
4. Wojciech Michalak
5. Łukasz Tyszko
6. Iwona Bikowska
7. Jolanta Buczkowska
8. Janina Kazimiera Sadanowicz
9. Mariola Klimaszewska

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 30
Szkoła Podstawowa Nr 5 w Łomży, ul. Polna 40A, 

1. Maria Darmetko
2. Katarzyna Sobuta
3. Wiesław Milewski
4. Elwira Lidia Kopacz
5. Justyna Słowikowska
6. Sylwester Buczkowski
7. Agnieszka Pianko
8. Andrzej Szczytkowski
9. Małgorzata Pietrusewicz

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 31
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Perspektywa" w Łomży, ul. Kazańska 1, 

1. Grażyna Rogowska
2. Agnieszka Chrostowska
3. Małgorzata Anna Dłużniewska
4. Piotr Pogroszewski
5. Milena Kossakowska
6. Monika Surawska
7. Adrian Gołaszewski
8. Lidia Anna Suprowicz
9. Agnieszka Pawelczyk

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 32
Szpital Wojewódzki im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Łomży, ul. Piłsudskiego 11, 

1. Alicja Drożyner
2. Joanna Kondracka-Boć
3. Sabina Dąbrowska
4. Teresa Lucyna Skłodowska
5. Monika Jastrzębska
6. Halina Barbara Kozikowska
7. Beata Bajno, zam: Laski

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 33
Szpital Wojewódzki im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Łomży, ul. M. Skłodowskiej Curie 1, Pawilon Zakaźny, 

1. Sławomir Czapla
2. Zbigniew Brzósko
3. Anna Kamińska
4. Janina Murawska
5. Ewa Bańkowska
6. Monika Fabiszewska
7. Barbara Kuśmirek

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 34
Dom Pomocy Społecznej w Łomży, ul. Polowa 39, 

1. Elżbieta Mioduszewska
2. Kazimierz Sokołowski
3. Aldona Zientalska
4. Grażyna Cymek
5. Irena Dudzińska
6. Jolanta Łapińska
7. Anna Elżbieta Zawadzka

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 35
Dom Pomocy Społecznej im. Wiktorii Kowalskiej w Łomży, ul. Sikorskiego 222, 
1. Stanisław Cukrowski
2. Alicja Kalinowska
3. Andrzej Jerzy Kossakowski
4. Ryszard Kolasiński
5. Mariusz Choiński
6. Marzena Filipkowska
7. Urszula Gumińska

cz
pt, 05 listopada 2010 15:23

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0