niedziela, 20 sierpnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie

Pijany kierowca tira zepchnął audi do rowu...

Do kolejnego, na szczęście tylko groźnie wyglądającego, wypadku doszło na drodze krajowej nr 61. W okolicach Bud Czarnockich tir na rosyjskich numerach rejestracyjnych zepchnął do rowu osobowe audi, które dachowało. Na szczęście skończyło się tylko na zniszczonym samochodzie. Dwie osoby, które jechały w audi z wypadku wyszły bez większych obrażeń. Okazało się, że kierowca tira był pijany. Miał około 2 promile alkoholu.

Do wypadku doszło około godziny 22. Kierowca ciężarowej scanii – 47-letni Białorusin - najechał na tył audi i zepchnął osobówkę do przydrożnego rowu, gdzie przewróciła się na dach. Dwie osoby, które jechały w audi z wypadku wyszły bez większych obrażeń. Co prawda karetką pogotowia zostali przewiezieni do szpitala w Łomży, ale niedługo po tym zostali wypisani do domu.

Tymczasem droga krajowa nr 8 jest zablokowana w okolicach wsi Krajewo Korytki na odcinku pomiędzy Zambrowem a Ostrowią Mazowiecką. Około 6.30 doszło tu do zderzenia dwóch samochodów osobowych – mazdy i passata. Obaj kierowcy zostali przewiezieni do szpitala, przy czym - jak podają policjanci - stan kierowcy mazdy jest bardzo ciężki. Policjanci zorganizowali objazdy przez Łomżę i Jeżewo. Droga ma być zablokowana co najmniej do godziny 8.30.

cz
wt, 14 września 2010 07:35
Data ostatniej edycji: 2010-09-14 07:55:09

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0