niedziela, 20 sierpnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie

Stare podręczniki kupisz i sprzedasz przez ratusz

Po raz kolejny uruchamiamy na oficjalnej stronie Urzędu Miejskiego w Łomży, internetowy kiermasz używanych podręczników szkolnych.
- W poprzednich latach, podczas okresu funkcjonowania kiermaszu w danym roku, internauci na naszą stronę wrzucali średnio około 500 ogłoszeń – podaje Łukasz Czech z biura prasowego ratusza. - Liczymy, że podobnie jak w ubiegłych latach, ułatwimy w ten sposób młodzieży, dzieciom i ich rodzicom sprzedaż już niepotrzebnych oraz zakup aktualnych na dany rok szkolny podręczników.

Aby zgłosić ofertę książki do sprzedania należy w zakładce KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW wypełnić formularz, podając imię i nazwisko widoczne tylko dla administratora, adres e-mail lub telefon do kontaktu, tytuł i autora podręcznika, przedmiot i klasę, do której podręcznik jest przeznaczony oraz proponowaną cenę. Po zatwierdzeniu przez administratora strony oferta do końca września będzie widniała w spisie ofert.
Osoby chcące kupić książkę mogą zapoznać się z całą bazą, bądź poprzez wyszukiwarkę znaleźć potrzebną pozycję. Zainteresowani kupnem danej pozycji, w celu nabycia podręcznika, powinni kontaktować się bezpośrednio z osobą sprzedającą dany tytuł.
Kiermasz będzie funkcjonował do końca września.

cz
pon, 30 sierpnia 2010 12:09
Data ostatniej edycji: 2010-08-30 12:14:10

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0