niedziela, 20 sierpnia 2017 napisz DONOS@
Wyszukiwarka
Wczytanie
BIP Moodle Okręgowa Komisja Egzaminacyjna Łomżyńskie Centrum Rozwoju Edukacji Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Rozwoju Edukacji Biblioteka Pedagogiczna w Łomży Kuratorium Oświaty w Białymstoku UM Łomża Miejska Biblioteka Pupliczna

Sonda

Wszystkich głosów 5771

Czy potrzebne są w szkole dni kultury uczniowskiej.


TARGI TURYSTYCZNE W WARSZAWIE

24 kwietnia 2010 roku uczniowie klas I TT i II TT wraz z nauczycielami: p. Barbarą Jałbrzykowską, p. Emilią Kordas, p. Michałem Bąkowskim i p. Arkadiuszem Bałazy przebywali na targach turystycznych w Zielonce pod Warszawą.

Młodzież zapoznała się z ofertą biur turystycznych (wycieczki krajowe i zagraniczne). Mogła kupić wycieczkę z rabatem i zaplanować sobie wymarzone wakacje.

Ponadto wystawione były stoiska reklamujące regiony turystyczne Polski, również nasze kochane Podlasie (stoisko z Łomży, Białegostoku). Można było zasmakować regionalnych produktów, zakupić rower na letnie wojaże. Organizatorzy zasypywali przybyłych gości licznymi ulotkami, materiałami reklamowymi.

Uczniowie „Ekonomika” byli zadowoleni z wyjazdu, tym bardziej, że uczą się w klasach o profilu turystycznym i zdobyta wiedza na targach z pewnością przyda im się w przyszłości.

 

Opracował: Arkadiusz Bałazy

Aneta Wiktorzak
cz, 13 maja 2010 10:12
Data ostatniej edycji: 2015-04-02 09:22:09

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0