wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Do Gdańska na rehabilitację?

cz pt, 13 października 2006 15:41

W sobotę łomżyńska jedenastka zmierzy się w Gadańsku z tamtejszą Lechią. To gospodarze są murowanym faworytem spotkania. Lechia nie przegrała żadnego spotkania od ośmiu kolejek. Dziś w tabeli II ligi zespół z Gdańska zajmuje piątą pozycję. Tymczasem ŁKS Łomża jest najsłabszym zespołem na zapleczu piłkarskiej ekstraklasy. W dotychczasowych rozgrywkach łomżanie nie wygrali ani jednego spotkania, a ostatnio w fatalnym stylu przegrali z niewiele mocniejsza Unią Janikowo 1: 3.

Nie będzie zmian w drugoligowym ŁKS Łomża

cz śr, 11 października 2006 10:27

Jak podkreśla prezes Klubu Stanisław Kaseja mimo bolesnej porażki jakiej doznano podczas sobotniego spotkania z Unią Janikowo w Grajewie drugoligowcy z Łomży będą grać dalej w tym samym składzie i pod wodzą tego samego trenera. Sobotnie wypowiedzi trenera i prezesa o możliwej dymisji prezes ŁKS-u tłumaczy emocjami.

Wstyd i hańba... ŁKS Łomża przed własną publicznością przegrał z Unią Janikowo 1 : 3

cz so, 07 października 2006 18:53

To był najgorszy mecz ŁKS-u jaki widziałem. I w tej ocenie - zapewniam – nie jestem osamotniony... Trener jeszcze nie poddał się do dymisji, ale mówi, że nie będzie zdziwiony gdy zostanie zwolniony. Prezes ŁKS-u mówi, że sam nie może decydować, ale... przyznaje, że nie wie czy jest sens utrzymywać jeszcze ten zespół. Grając przed własną publicznością – do Grajewa na mecz z Unią przyjechało około 700 kibiców z Łomży – piłkarze ŁKS-u nie przeprowadzili nawet jednej ładnej i składnej akcji. Gola łomżanie strzeli dzięki zamieszaniu i pogubieniu się obrońców z Janikowa. Kilka minut przed końcem spotkania znaczna część kibiców ŁKS-u demonstracyjnie opuściła stadion.

U nas w Grajewie

cz pt, 06 października 2006 13:39

Po miesiącach tułaczki piłkarze drugoligowego ŁKS-u Łomża znaleźli wreszcie własne boisko. W najbliższą sobotę na stadionie w Grajewie podejmą Unią Janikowo. Właśnie ten stadion, do końca jesiennej rundy rozgrywek, ma być „macierzystym” boiskiem drugoligowej drużyny z Łomży. Mecz rozpoczyna się o godzinie 15.00 w Grajewie i wszyscy – piłkarze, trener, działacze i kibice wierzą, że tym razem ŁKS wreszcie wygra na drugoligowym boisku.

Bilety na mecz ŁKS Łomża - Unia Janikowo

mm śr, 04 października 2006 10:42

Łomżyński klub Sportowy rozpoczyna przedsprzedaż biletów na mecz ŁKS Browar Łomża – Unia Janikowo. Mecz odbędzie się 7 października br (sobota) o godzinie 15:00 na stadionie Warmii w Grajewie.

ŁKS w Grajewie, ale bez prezesa?

cz pon, 02 października 2006 18:21

- Drukujemy bilety i będziemy je sprzedawać - mówi Stanisław Kaseja prezes ŁKS Łomża. Choć ostateczna decyzja o zgodzie na rozgrywanie drugoligowych spotkań ŁKS-u Łomża w roli gospodarza na stadionie w Grajewie zapadnie dopiero w środę działacze łomżyńskiego klubu są przekonani, że będzie ona pozytywna. Tymczasem po raz kolejny klub przygniatają problemy finansowe. Właśnie tym prezes Stanisław Kaseja tłumaczy złożenie wniosku o poddaniu się do dymisji.

Bezbramkowo w Stalowej Woli

mm so, 30 września 2006 17:17

Wynikiem 0 : 0 zakończył się dzisiejszy mecz II ligi pomiędzy Stalą Stalowa Wola a ŁKS-em Łomża. Po wyrównanym meczu Nasza drużyna, mimo że już rozegrała 10 meczów ma na koncie zaledwie 4 punkty.

Ostatnia deska ratunku

cz pt, 29 września 2006 15:30

- Nasza sytuacja na pewno nie jest do pozazdroszczenia, a konfrontacja ze Stalą to może być nasza ostatnia deska ratunku - mówi w przedmeczowym wywiadzie Czesław Jakołcewicz, trener ŁKS-u. Piłkarze Łomży w sobotę zmierzą się ze Stalą Stalowa Wola. Liczą, że wreszcie przełamią złą serię w II ligowych rozgrywkach i odniosą zwycięstwo.

ŁKS musi w końcu znaleźć stadion

cz wt, 26 września 2006 22:55

Jeżeli działacze ŁKS-u Łomża nie znajdą stadionu, na którym ich piłkarze mogliby rozgrywać mecze w roli gospodarza, grozi im wyrzucenie z II ligi. Władze Polskiego Związku Piłki Nożnej są bowiem coraz bardziej zirytowane ich postawą

Trenują w Stawiskach, bo bliżej ich nie chcieli!

cz pon, 25 września 2006 13:09

To zakrawa na kpinę... Piłkarze drugoligowego ŁKS-u Łomża aby trenować grę w piłkę muszą jechać do Stawisk. Odkąd na stadion przy ulicy Zjazd – po tygodniach opóźnień – wreszcie weszły ekipy budowlane piłkarze łomżyńskiej drużyny stracili miejsce gdzie mogliby trenować przed kolejnymi meczami w drugiej lidze. - Na swoje boiska nie chcą nas wpuścić ani SM Perspektywa, ani gmina Piątnica - mówi rzecznik prasowy klubu Marcin Trojanowski.

Było dobrze, ale znowu przegrana

cz so, 23 września 2006 21:15

ŁKS Łomża przegrał w Chorzowie z tamtejszym Ruchem 2 : 3. Gole dla Łomży strzelali Jacek Dąbrowski w 48. minucie gry i Rafał Bałecki w 65. Kamila Ulmana bramkarza ŁKS-u pokonywali zaś Grzegorz Misiura (12.), Tomasz Sokołowski (73.) i Przemysław Łudziński (80.)

Powalczyć z wiceliderem...

cz pt, 22 września 2006 14:39

Piłkarze ŁKS-u Łomża wyjechali do Chorzowa gdzie na tamtejszym stadionie w sobotę wieczorem będą podejmowali zespół miejscowego Ruchu. To wicelider drugoligowej tabeli. Łomżanie jak dotychczas wywalczyli jedynie 3 punkty i zajmują przedostatnie miejsce w rozgrywkach.

Kmita jednak lepsza od ŁKS-u

cz nie, 17 września 2006 21:24

Po raz kolejny piłkarze ŁKS Łomża wracają do domu bez punktów. Tym razem na stadionie w Krakowie przegrali z Kmita Zabierzów 2 : 1. Honorowego gola dla łomżan z rzutu karnego strzelił Paweł Strózik. Po tej porażce ŁKS Łomża z trzema punktami zajmuje przedostatnie miejsce w drugoligowej tabeli. Poniżej – z dwoma punktami - jest z jeszcze Polonia Warszawa, ale ten zespół zaczynał rozgrywki z karą – 6 punktów.

ŁKS gra z Kmitą

cz so, 16 września 2006 08:26

Piłkarze ŁKS-u Łomża jeszcze nie odnieśli zwycięstwa w tym sezonie. Wierzą, że w niedzielę to się wreszcie zmieni. Na wyjeździe zmierzą się z innym beniaminkiem II ligi Kmitą Zabierzów Oba zespoły mają ze sobą sporo wspólnego. Dla jednego i drugiego klubu to pierwszy historyczny sezon gry w II lidze. Oba też zaskoczył wywalczony awans. Ani w Zabierzowie, ani w Łomży stadiony nie spełniają wymogów licencyjnych Polskiego Związku Piłki Nożnej, dlatego też oba zespoły teraz nie mogą rozgrywać spotkań przed własną publicznością.

Przegrana z liderem

cz pt, 08 września 2006 20:25

ŁKS Łomża przegrał w Bydgoszczy z tamtejszym Zawiszą 1 : 3. Wszystkie bramki meczu padły w pierwszej połowie gry. Jako pierwsi gola strzelili łomżanie. Piłkarze Zawiszy Bydgoszcz wyrównali po kwadransie. Niestety w kolejnych minutach gry Kamil Ulmana piłkę z siatki wyciągał jeszcze dwa razy.

ŁKS zagra w Bydgoszczy

cz cz, 07 września 2006 22:20

Piłkarze II-ligowego beniaminka z Łomży jako jedyni w rozgrywkach nie odnieśli jeszcze zwycięstwa i w piątek też będzie im niezwykle trudno. Zagrają w Bydgoszczy z liderem tabeli i jednym z głównych kandydatów do awansu

Nie było przestępstwa...

cz cz, 07 września 2006 14:22

Prokuratorzy nie będą prześwietlać finansów ŁKS-u. Prokuratura Rejonowa w Białymstoku odmówiła wszczęcia postępowania z wniosku „nowego” zarząd ŁKS wobec rzekomych nieprawidłowości jakich miał się dopuścić „stary” zarząd klubu. Jak podkreśla Janusz Kordulski rzecznik prasowy Prokuratury Apelacyjnej w Białymstoku we wniosku nie wskazano faktów, w którym miałoby dojść do popełnienia przestępstwa.

Prawie ... robi wielką różnicę, derby dla Jagielloni

mm nie, 03 września 2006 23:19

W pierwszych derbach województwa Podlaskiego w II lidze Jagiellonia Białystok wygrała z ŁKS Browar Łomża 3: 2. W pierwszej połowie ŁKS zdobył 2 bramki i na przerwę szedł jako Król. Po przerwie niestety koronę musieliśmy oddać. Pomimo przegranego meczu łomżyńska drużyna pokazała wolę walki i po raz kolejny, że ŁKS to nie chłopiec do bicia.

Prawie...

cz pt, 01 września 2006 22:49

2:3 - takim wynikim zakończył się rozegrany w niedzielne popołudnie mecz pomiędzy ŁKS Łomża a Jagiellonią Białystok. Wszystkie trzy bramki piłkarze ze stolicy województwa strzelili w drugiej połowie spotkania. Do przerwy ŁKS prowadził 2:0. Było więc blisko... Już niebawem szegóły z przebiegu meczu i fotogaleria. Zapraszamy.

Znowu remis ŁKS-u

cz śr, 30 sierpnia 2006 19:38

W Legnicy zmierzyli się dwaj debiutanci na poziomie II ligi, którzy w tym sezonie nie zasmakowali jeszcze zwycięstwa. Piłkarze ŁKS-u Łomża i Miedzi Legnica nadal muszą czekać na wygraną, bo w środę nie potrafili strzelić gola Łomżanie zremisowali już po raz trzeci, a na boisko wybiegali dopiero cztery razy. - Wolałbym raz przegrać, by chociaż raz wygrać - żałował po spotkaniu trener Czesław Jakołcewicz.

« · «« · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · »» · »