wtorek, 25 kwietnia 2017 napisz DONOS@

Pożegnanie

pon, 16 października 2006 16:15

12 sierpnia 2006 r. po długiej i wyczerpującej walce z choroba odeszła od nas do Pana Anna Dąbrowska, wieloletnia członkini i prezes Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym Organizacji Pożytku Publicznego w Łomży.


Pokonać los

pon, 16 października 2006 16:14

„Pokonać los! Nigdy nie wolno wątpić. Zawsze wierzyć. Mieć nadzieję. Szukać siły do przezwyciężenia złego. Jak dar przyjmować każdy dzień," powtarzała Ania Dąbrowska. 17 lat walczyła z rakiem. Ocierała się o śmierć. Pokonywała los.


„Niechby ta jedna nić ”

pon, 16 października 2006 16:12

Ludzie rodzą się i umierają. Prosta prawidłowość losu, tylko między jednym a drugim jest jeszcze życie. To właśnie w momencie naszego odejścia można ocenić, czy przeżyliśmy to życie godnie, pozostając w pamięci tłumu żałobników, prześlizgnęliśmy się przez nie byle jaki i odchodzimy w samotności.


Podziękowanie

pon, 16 października 2006 16:05

Kochane,dzielne Amazonki!
W imieniu rodziny, na łamach Waszego pisma, pragnę gorąco podziękować za dar serca ku pamięci potomnym... za ufundowanie tablicy pamiątkowej naszej córce Ewie-Annie. To wyraz naszej wdzięczności. Z głębi naszego szczerego serca dziękujemy za starania, za pokonywanie trudności, aby przedsięwzięcie stało się faktem.


Spieszmy się kochać ludzi, Tak szybko odchodzą

pon, 16 października 2006 10:59

2 sierpnia po długiej i wyczerpującej walce z chorobą odeszła od nas Ania Dąbrowska, niezłomna Amazonka, wieloletnia członkini i prezes naszego Stowarzyszenia.
Zawsze pełna hartu ducha, optymizmu, radości życia - pomimo wszystko. Od wielu lat niosła innym chorym światełko nadziei. Zawsze myślała przede wszystkim o innych, a dopiero na końcu o sobie. Zawsze pełna była radości i życzliwości.


« · 1 · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0