piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Refieksja

Nasunęła mi sie właśnie taka myśl jak fajnie jest być forumowiczem.Nigdy z forum nie korzystałam nie doceniałam jak jest to fajna sprawa takie małe okienko na świat,można podzielić się wszystkim co cię rusza.Bardzo chciałam poruszyć te wszystkie zagadnienia powiązane z wiarą.Każdy może ocenić to na swój sposób.Dla mni esą to sprawy najważniejsze bo często kontrowersyjne i nie namacalne i które mnie dotknęły.Wiem że niektórym może się to nie podobać , niektórzy tego nie rozumieją ale mam nadzieję że komuś coś w sercu pozostanie .Fajnie że jesteście.!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Refieksja

Do piekła trafisz razem z Paplakiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Refieksja

Skąd taka pewność?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Refieksja

,,Wiem że niektórym może się to nie podobać , niektórzy tego nie rozumieją ale mam nadzieję że komuś coś w sercu pozostanie ,,

Dużo lepiej, jak pozostanie coś w głowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Refieksja

Skąd wiesz że akurat z nim a nie z tobą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Refieksja

Nie ważne w sercu czy w głowie aby tylko coś pozostało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Refieksja

do niedotyczy powiedziałeś paplakowi że u Allaha tylko ludzie którzy wyrzekli się swojej wiary są gorzej traktowani niż zwierzęta a może wytłumacz mu dokladniej oco ci chodzi bo oboje wiemy co chciałeś przez to powiedzieć .Plujesz jadem jak na Allaha przystało.chyba niespałbyś w nocy gdybyś mi tego nie powiedział i powiedz co tak cię zirytowało i doprowadziło do takiej szczerości. Chyba nie chcesz żebym publicznie powiedziała coś więcej ,.Skoro jesteś taki kozak to powiedzpublicznie jak nibe\\zpieczne jest wyrzec się wiary w Boga.Masz podejrzanie dużo wiadomo,,,,,,,,,sci naten temat a może wiesz za dużo nieprawdaz?A jaki jest twoj stosunek do wiary ?A jaki jest twój stosunek do Allaha?Dziękuje że powiedzałeś kim jesteś zachowam to dla siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Refieksja

a paplak ma jeszcze przed sobą przyszłość i ty o tym dobrze wiesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org