sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Browar Łomża praca

Witam,
czy pracował ktoś w Browarze jako automatyk? Jakie wrażenia?
Od kilku miesięcy widzę, że szukają automatyka i chcę tam wysłać cv.
Ktoś coś?

pozdrawiam
!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Browar Łomża praca

Płacą na CZAS. Posiedzieć nie posiedzisz sobie zawsze jest coś do zrobienia. Pracowałem na produkcji 7 lat

gość lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Browar Łomża praca

Z tym płaceniem to łaski nie robią, że na czas.

A jaka duże zarobki? Podwyżki wraz ze stażem pracy?
Czy można się dużo nauczyć jako automatyk? Podnoszenie kwalifikacji itp?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Browar Łomża praca

Zapierd* jak za dwóch a szału z kasą nie ma ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Browar Łomża praca

Jak ktoś chce posiedzieć to na taksówkarza niech idzie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Browar Łomża praca

Minimalna na start po dwóch trzech latach dostaniesz 20 lub 30 procent wiecej
Za niedziele zero dodatków. Np. Dziś pracując możesz się dowiedzieć że jutro i pojutrze masz wolne ale będziesz musiał to odrobić. Nie dziwne że taka rotacja tam jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Browar Łomża praca

gość Lomza,pracowałeś 7 lat i czemu tam już nie pracujesz?więcej szczegółów...bo też nie wiem czy składać tam cv

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Browar Łomża praca

Wy się nie zastanawiajcie czy składać cv i czy iść czy nie iść. Jak się na własnej ***** nie przekonasz to nie będziesz wiedział co i jak. Słuchać ludzi możesz w radiu w porannej audycji przed przyszłą pracą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Browar Łomża praca

Czasami ludzie na forach piszą prawdziwe opinie, ale lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć i tracić niepotrzebnie czas, na pracę w której nie zarobisz i Cię nie rozwinie w żaden sposób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Browar Łomża praca

Lepsza jakakolwiek praca niz siedzenie na d*. Nikt nie karze Tobie robic tam do emerytury. Mozesz szukac czegos lepszego w miedzy czasie jak masz aspiracje. Pozniej ludzie tylko narzekaja na brak pracy, bo sam nie wie czy chce pracowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Browar Łomża praca

Johnyb Ze względu na stan zdrowia. Miałem umowę na czas nieokreślony. Myślę ,żebyś złożył CV.

gość lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Browar Łomża praca

Byłem na rozmowie ale zrezygnowałem,praca na produkcji za grosze,trzy zmianowa,głównie w weekendy się pracuje,niech sami napieprzajo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Browar Łomża praca

to nie zapierdalaj za dwóch tylko temu co zapierdala tak zapierdol i kierownikowi kocówe zróbcie w poniedziałek rano. jakim prawem cie **** bedzie ganiał co to ***** chiny?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Browar Łomża praca

Jeszcze 5 lat temu byla dobra firma, przychodzil automatyk, otwieral browarka i bral sie za robote. Van Pur z tego browaru zrobil kołchoz. Nie warto, chyba, ze jestes pod presja, musisz robic. Maszyny stare, czeste awarie. Najlepsze, jak maszyna jedna miala niemieckie menu, to dla automatykow oraz operatora maszyn lezal slownik polsko-niemiecki, teraz przetlumaczyli :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Browar Łomża praca

tak mi sie nprzypomnialo, jednego przyjeli jako automatyka, mial troche pracowac na produkcji, aby zobaczyc, jak pracuje maszyna, i tak juz zostalo :d. Na tzw windzie na puszce, czy bieg na I pietro, bieg na dol i tak w kolko 8 h :)

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org