czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dermatolog i trądzik

Szukam dobrego dermatologa w Łomży, który naprawdę mi pomoże z uciążliwym trądzikiem. Kogo polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dermatolog i trądzik

W Łomży nikt ci niestety nie pomoże tylko raczej pogrąży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dermatolog i trądzik

Mojemu kuzynowi pomogła na to Dr Łapińska na ul. Ogrodowej przy parku a też gdzie on nie był to głowa mała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dermatolog i trądzik

Doktor Klepacki na ul. Małachowskiego, za apteką w tym nowszym bloku przy strzelnicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dermatolog i trądzik

Mi bardzo pomogła pani która przyjmuje w przychodni koło biedronki na ul. Wojska Polskiego. Przyjmuje na NFZ. Wystarczyła jedna wizyta i po prostu odpowiednio dobrane leki. Dostałam antybiotyk doustnie i maść z antybiotykiem do smarowania + krem odpowiedni to takiej cery. Już po m-cu stosowania na twarzy nie miałam żadnego śladu trądziku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dermatolog i trądzik

A ja osobiście poleciłbym przejść na dietę owocowo warzywną - niesamowicie wyczyszcza cerę! :) To co robi z ciałem jest niesamowite :) Serio! Lepiej jeść pomarańcze i popijać od czasu do czasu sok z owoców czarnego bzu i od razu będziemy czuli się lepiej i zdecydowanie lepiej będziemy wyglądać :P Sprawdziłem na sobie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dermatolog i trądzik

Hej, ja sie ciagle tez wybieram do derma i jak sojka za morze. czytalam ostatnio jakies pozytywne komentarze tutaj http://suplobit.pl/forum/nonacne o tym leku. chyba jest spoko co myslicie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dermatolog i trądzik

Z Łomży nie polecam nikogo. Byłam w rodziny w Poznaniu i tam dostałam się do świetnej poradni

kamyki_80

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dermatolog i trądzik

Ogrodowa przy parku, nie pożałujesz i na bilety nie wydasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dermatolog i trądzik

Sama rówież miałam problem z trądzikiem Co sie okazało to wynikało to nie z problemów hormonalnych ale z nieodpowiedniej pielęgnacji.... Ogólnie mam wrażliwą skórę i kiepsko reagowała na wiele rzeczy, ktore były w składzie kosmetyków w drogeriach. Jakiś czas temu zmieniłam je na iwostin i czuję się o wiele lepiej ( iwostin i bioderma to moje dwa ulubione produkty).
Polecam również zmienić kosmetyki tradycyjne na te delikatniejsze. Na przykład podkład na krem bb, ktory tak nie wysusza skóry


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dermatolog i trądzik

spadaj mendo reklamowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dermatolog i trądzik

Mi też przydałby się dobry dermatolog, bo po prostu człowiek już sam nie wie jak ma z tym walczyć. Byłam już u jednego, ale to nic nie dało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org