piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
szampon dx2

Czy ktoś go stosował?? czy pomaga?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Dobrze drenuje kieszeń, poprawia samopoczucie,
dla włosów jest obojętny, raczej nie szkodzi
utrwala łysinę, tj. bardziej się błyszczy
siwizna pozostaje, nie zauważyłem aby wzmacniał
jednak szampon z rzepy /tylko ten zapach paskudny/, lub ampułki, jak złapiesz promocję w aptece to podwójna dawka,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Na reklamie jego zadanie się kończy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Moim zdaniem nie ma sensu stosowac takich preparatów, ja mam serie dla kobiet z innej firmy i porównując skład starego szamponu a tego to na końcu wyszczególnione sa wyciągi z winogron itp czyli jest ich bardzo mało a tak to wszystko zawiera co wcześniejszy szampon tylko cena 2 razy wyższa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

zależy na co ? rozumu od niego ci nie przybedzie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

A i tak łysy jesteś , a tłuszczu nie spala . proponuję wazelinę , jeszcze łatwiej będziesz w d..... właził P.k.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Kali4nia chyba mało zarobiłeś w tym miesiącu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Szału nie ma - d.. nie urywa Panie . Ciekawa jestem ile ty ukręciłeś .?Zapomniał wół jak cieleciem buł .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Moj mąż stosował DX2 no i zero efektow....za to Pirolam polecam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Nie zawracaj gałami - ja wiem ty nie wiesz ! Dalej polecam wazelina , Przy twojej masie lżej bedziesz wchodził . Zrozum nigdy do nich nie bedziesz należał , zawsze bedziesz d... bez szkoły . Drwiny i z gór i z dołu . Może mało zarabiam , ale mam swoją godność !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

suszi - boisz sie nawiazać dialog w okolicznościach ,gdy nie mozesz wykorzystać swojej pozycji zawodowej . Umiesz tylko straszyć zabraniem kasy , zmianą stanowiska lub zwolnieniem z pracy . Jaki jesteś żałosny głupi jesteś . wiekszośc poza terenem pracy w d... kopnąć by cię nie chciała . Jeżeli taki fajny jestęś to popros o jakiś pozytywny wpis !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

proszę o pozytywny wpis!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Kimże jestes suszi? Pozytywów na temat szamponu chyba nie uzyskasz :( chyba są 3 serie tego szamponu-jeśli chodzi o wypadanie włosów to może umów się z dermatologiem na konsultację bądź wykonaj badanie włosów ( kiedyś przy ul. Wyszyńskiego widziałam że robią)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

to pseudo k. domela hahahahha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Łysienie jest procesem nieodwracalnym podobnie jak głupota, chociaż niektórzy twierdzą, że można zmądrzeć (to pewnie i włosy też mogą odrosnąć;))


--------------------------
Anoni.m
http://www.pixelpc.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Polecam ten szampon, mojemu partnerowi pomógł. Z tyłu głowy miał tzw placek, z dnia na dzień stracił w tym miejscu włosy. Oczywiście nie od razu, ale po jakimś czasie włosy odrosły. Obecnie stosuje dx2 zamiennie z innym szamponem. Mowa o dx2 przeciw wypadaniu włosów ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

A jaki szampon na jajka żeby włosy nie rosły bo już mi się golić nie chce ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

A to ta menda pospolita z domela . Jemu już nic nie pomoże / żaden lek/ . Łysy , gruby , podziargany , i głupi i fałszywy jak mało kto . Szkoda mi tylko właścicieli tej firmy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

A ta menda to Paździoch ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Na porost włosow to mód na głowe , a gówno kurze do ustnie . mod ciągnie a gówno pcha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

A na jajkach żeby nie rosły to odwrotnie ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

dokładnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Dzięki za info

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Do niebawem R., ups .!!!Panie k.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Kali4nia żebyś przy wypłacie się nie zdziwił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

dajcie chłopu już spokój, może pod pachami mu wypadają jak na/w. głowie brak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Ha , ha , he - ale ty głuoi jesteś , B. ciężko jest nie wbuchnąc śmiechem na twój widok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Jak minął dzień Rafciu ? ale chyba kiepsko . Ciekawe kiedy P. Kazimierz pozna sie na tobie . Z tego co wiem niegłupi gościu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Oooo , widze że temat/ szału nie ma/ ale zaczyna zataczać coraz wieksze kregi panie Sz. / haha / Mlodszy brat Susi2 .-odezwał sie . Nawet sam Admin się zangażował- ty to musisz być figura w tyn naszym domelu Pewnie jakimś kierownikiem przynajmniej jesteś . A, ze gruby i łysy to każdy widzi , co do inteligencji to też każdy po rozmowie z tobą może ocenić Chociaż nie wiem dlaczego admin interwenjuje . Nie padoają zadne wyzwiska , słowa niecenzuralne , a i temat nie najgorszy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Bo ,,MY\" kulturą nie grzeszymy kali4nio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

kota nie ma - myszy charcują . Targi to już były , czy teraz lecą ? Oczywiście Budma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Masakra...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Nara ! Do jutra, po jutra i po pojutrza i po,po,po,,,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Hej hej hejjjjjjjjjjj !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Sie masz Slepy ! Jak miną dzięn ? Jaki kupiłęś szampon ?czy tylko mydło ? Coś dziś kaziu nie był w sosie . długo siedział .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Odemnie to wyp.....laj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Sory Maciuś to nie było do ciebie , ale nie podejrzewałem cie o kumoterstwo z suszim. Ale człowiek całe życie sie uczy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

kali4nia - masz jakiś wjatkowy żal do tego d..ka . to nie wiesz co sie robi ? w tą tłustą mordę na pewno trafisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Kali4nia ciekawe co ty zrobisz jak wyjdzie najaw kim jestes?? Wystarczy tylko Przeczytać twoje posty co pół roku temu założyłaś koleżanko...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

- Już sie boję / , a swoja drogą 4-ever jest to rozwiązanie , ale w pracy nie mogę , a poza nia nie da się . Typ kursuje autkiem dom -praca - dom i poza nocha nie wytyka , zal to mam i to wielki . za bardzo łatwo mu przychodzi zarządzać czyjąś kasą....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Sory kalina ....!!!!chcialem dobrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Lubie te wasze bzdet czasami poczytać ,ale już pogubilem sie ! Cz ktoś mi powie o jaką firme chodzi i czy nie macie wrażenia ,że boj tocz sie tylko miedz dwiema osobami. Ze suszi, suszi2, hitahi , a kali4nia , 4-ewer . Dajcie sobie po razie ale poza ... oky

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Pora na Siwego :)
Jesli ktorys facet ma zakola to mu juz zaden DX2 nie pomoze.
Widzac takiego gostka juz sie wie ze nie pomoze mu szampon
w tym co lubi a mianowicie to mu te zakola wytarly sie o uda
partnerki.Syzyfowa praca dla szamponu!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Pozostaje tylko przeszczep lub naciąganie skóry.Po odp. naciągnięciu i krawat niepotrzebny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Problem przez chwile z łączem ma czlowiek , a tu nudą wieje . jak sie macie ? co mnie spotka i co z moimi poborami teraz bedzie . Pozdrawiam wszystkich zainteresowanch !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

No i jak Rafciu - dx pomógł . ? nie widać ! Ale smród na hali wisi .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Jak dla mnie najlepszy szampon to Babino, ze względu na delikatność. Na problem z wypadaniem włosów idealny. Do tego biorę tabletki, które znalazłem szukając informacji o przeszczepie włosów http://www.kameliabielizna.pl/przeszczep-wlosow-cena-opinia/ :D :D :D Takie połączenie dało dużą poprawę. Na razie wizyta w gabinecie medycyny estetycznej nie będzie potrzebna :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

spadaj trollu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

A dowiemy się co z tym dx2 - pomaca ? Susi stosowałeś ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

pomaca - ma byc .. pomaga..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

moj pies nie narzeka ale jajka musze dalej golic tu nie pomaga



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

kosiarka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

ale jakiej marki bys polecil ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

No niech się wypowiedzą znajomi czy pomogło!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: szampon dx2

Kompletnie nic nie działa, takie oszukiwanie ludzi powinno być karalne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org