czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie najtaniej na prawko kat.B

Gdzie najtaniej na prawko kat. B :) Kogo polecacie a kogo ewentualnie nie brać pod uwagę, syn kończy niedługo 18 lat i chcę mu zrobić niespodziankę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej na prawko kat.B

Metelski ma promocję wakacyjną za 900 PLN.

Klid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej na prawko kat.B

Lepiej nie sugerować się tylko ceną tylko popatrzeć w statystyki zdawalności,już był jeden ośrodek, który reklamował się promocją \" 599 zł\" i jak skończył? Proszę popytać jak wyglądało szkolenie w tym ośrodku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej na prawko kat.B

Zdawalnoc to podstawa a cena to porównywalne wszystko martwi mnie jednak fakt ze w tej chwili uczą jak zdać egzamin a nie jak jeździć i poruszach się a młodzież ma bujną wyobraźnię ale nie do jazdy za kółkiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej na prawko kat.B

Haiku jak to ma być niespodzianka to mu kup i daj do ręki to będzie niespodzianka polecam i pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej na prawko kat.B

Polecam również LOGOS na Wyszyńskiego,mają tam dobrego instruktora jazdy,zdałem za pierwszym razem bez problemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej na prawko kat.B

W Łomży czas taniego prawa jazdy minął z nadejściem wakacji :) Popyt przerósł podaż np przed wakacjami można było zrobić za 799 taka reklama była, a jak widać w Bezcennej tej oferty w wakacje nie ma :( Ośrodki szkolenia przeszły na szybkie i drogie kursy 14 dniowe cena (1500 do 2400) które dla Łomżan są nie osiągalne, by nikt nie zawracał im głowy kurs standardowy został podniesiony do 1200 zł :) Jeżeli gdzieś się znajdzie ofertę poniżej 1000 zł to jest super bo koszt egzaminów ma się w kieszeni :) Tak jak pisał( nieśmiały )przed zapisem trzeba sprawdzić jaką faktycznie ośrodek szkoli wszystko jest w analizach statystycznych:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najtaniej na prawko kat.B

Faktycznie Ośrodki Szkolenia w wakacje podniosły kurs podstawowy B do 1200 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org