piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
firma odzyskująca odszkodowania

może ktoś się orientuje czy w łomży albo okolicach jest ktoś, kto zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań od firm ubezpieczeniowych, konkretnie chodzi mi o ub. komunikacyjne.

z góry dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

Nie wiem czy jest w Łomży, ale takich firm (kancelarii adwokackich) jest bardzo dużo.
Najprościej zwrócić się z tym tematem do swego agenta ubezpieczeniowego. Na pewno pomoże, wytłumaczy i poda adresy takich firm.
A jeśli nie korzytsta się z usług agenta lub multiagenta... no cóż, najwyższy czas zacząć. Przecież płaci się u niego tyle samo co w biurze, a ma sie masę korzyści.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

witaj. aktualnie w Łomzy jest firma odzyskujaca odszkodowania z wypadków komunikacyjnych na owiele lepszych warunkach niz jaka kolwiek kancelaria gdyz za obługe nie placisz. Jestem przedstawicielem na nasz region firmy Votum z Wrocławia i zajmuję sie takimi sprawami. Jesli jestes zainteresowana to podaje kontakt oraz wiecej o mojej firmie : 512-341-750 WWW.Votum-co.pl

centrum odszkodowan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania


W żadnej firmie (kancelarii) zajmującej się odzyskiwanieniem odszkodowań nie trzeba nic płacić za obsługę!

Wszystkie te firmy działają na zasadzie prowizji od wygranej sprawy, czyli od uzyskanego odszkodowania. Firma po prostu potrąca sobie wynagrodzenie po wygranej sprawie.

Pisząc kancelarie nie miałem na myśli zwykłych adwokatów od spraw karnych czy cywilnych (u nich płaci się na starcie). Sprawami odszkodowań komunikacyjnych czy osobowych zajmują sie wyspecjalizowane kancelarie.

W firmie Votum płaci się za obsługę tak jak wszędzie, tyle tylko, że po sprawie. Trzeba sprawdzić, czy nie ma w Votum zapisu (tzw. klauzuli) o opłacie po zakończonej sprawie nawet w przypadku przegranej sprawy co byłoby wielką nieuczciwością.

Podaję adres największej w Polsce firmy zajmującej się odszkodowaniami:
http:www.idealnapomoc.pl

oraz kilka innych:
http://www.ncls.pl/
http://www.arss.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

spokojnie nie ma zadnej klauzuli firma jest najlepsza w polsce posiada wszystkie certyfikaty ISO dodatkowo pod kontem swoich klientów otworzyla niedawno własna klinike i nasi klienci nie musza juz czekac w szpitalach na zabieg lub dlugotrwałe rehabilitacje. zapraszam najpierw do lektury na temat tej firmy a potem prosze wyszukiwac klauzul a widocznie skoro o takich mowa to sa w podanych przez ciebie kolego firmach a szkoda pozdrawiam

liczy sie tylko dobro poszkodowanych

centrum odszkodowan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

dodatkowo firma nie przegrywa spraw gdyz jezeli nie widzi wygranej to sie w nia nie zapedza jak i nie naraża klienta na dodatkowe koszty..... ajesli chodzi o opłate za udzielona pomoc to prawda ze jest ona procentowo na koniec lecz nie wiecej niz 30% a co za tym idzie to firmie zalezy na wynegocjowaniu najwyzszego odszkodowania gdyz procent w/w jest od wygranej kwoty

centrum odszkodowan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

hahahahahahahaha -------------->>>>>>>>>>>... krwiopijcy. 30% - buraki żerują na cudzym nieszczęściu. Luśka pogoń takie "centrum odszkodowań" !

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

ADALL oczekiwałeś że ktoś wyciągnie dla Ciebie odszkodowanie od ubezpieczyciela za darmo? Albo może za kilka marnych procent? Nie rozumiem Twojego podejścia w tym momencie. Jak ja chce zarobić to ok,ale jak ktoś to już nie dobrze. A czy Ty użerałbyś się miesiącami z ludźmi,prowadził dokumentację,jeździł na placówki i po sądach,zbierał materiały dowodowe,zatrudniał ludzi,inwestował w sprzęt,utrzymywał biura i pracowników za darmo? Wystarczyło by Ci na to 5% prowizji? A gdzie zysk i motywacja do dalszej działalności? Załóż taką firmę i spróbuj podziałać na rynku to Ci te "hahahahaha" raz dwa z posta zniknie,zobaczysz. Z takim podejściem zapewne sam sobie np. zoperujesz wyrostek jak przyjdzie co do czego,bo po co dździercom płacić za zabieg,nie? Niektóre rzeczy są praktycznie nie do zrobienia bez pewnych instytucji,a płacisz dlatego,że one mogą w przeciwieństwie do Ciebie,ale przecież nikt Cię do tego na siłę nie zmusza.Proste. I jeszcze jedna oczywista rzecz: im większa ściągalność pieniędzy w bardzo krótkim czasie,tym większa renoma etc,a za to (głównie) też się płaci.No chyba,że się myle,w co nie wierzę w tym przypadku...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

graboś: chłopie => Ty urwałeś się z huśtawki ?

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

Doskonale znam ten rynek. Sytuacja życiowa mnie do tego zmusiła. Jeżeli chcesz podyskutować to mogę zapoznać Cię na tym forum z moimi doświadczeniami na ten temat w przekroju dwóch ostatnich lat mojego życia. Zrozumiesz, skąd mój ironiczny sposób podejścia do tematu.

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

"dodatkowo firma nie przegrywa spraw gdyz jezeli nie widzi wygranej to sie w nia nie zapedza jak i nie naraża klienta na dodatkowe koszty."

Ale chłopie cukrujesz! Przecież Tobie chodzi tylko o reklamę swojej firmy, co jest zabronione na tym forum. Nie pisz więcej subiektywnie.

Wszystkie te firmy działają na takich samych zasadach i wszystkie oferuja to samo. Różnice mogą być tylko w prowizji (po co oddawać twojej firmie 30% jak mozna za 15%) oraz w standardzie obsługi klienta. Ponieważ o Twojej firmie jakos do tej pory nie słyszałem, więc mam obawy. To normalne.

Uważam, że jeśli się chce skorzystać z pomocy takich firm, warto po konsultacji ze swoim agentem wybrać kilka i porównać sobie ich "oferty".

Cały ten system funkcjonuje od wielu lat w USA i stamtąd przyszedł do Polski. Rożnica jest taka, że w USA mogą się reklamować, a w Polsce nie. Dlatego uważaj co robisz Votum, byś nie złamał prawa obowiązującego w Polsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „JAX” Jacek Wrzosek z siedzibą w Ełku, ul. Moniuszki 3 lok. 5

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe „JAX” Jacek Wrzosek
19-300 Ełk
ul. Moniuszki 3 lok. 5
tel/fax (087) 621 45 05
e-mail: jwrzosek@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

ADALL zachowaj głupie komentarze dla siebie.
Dla mnie temat również nie jest obcy i powiem Ci,że jeśli o mnie chodzi,to wygodniej jest przedstawić całą sprawę takiej firmie i nie zawracać sobie niczym dupy,a po pewnym czasie dowiedzieć się,że kwota taka a taka zostanie dnia tego a tego przelana na moje konto. Ja sie na kruczkach prawnych i ciemnych zaułkach kodeksu nie znam (mam się z resztą zazwyczaj inne rzeczy na głowie),a ludzie którzy te usługi świadczą nie po to studiowali uczyli się wszystkiego przez długi czas i zdobywali doświadczenie,żeby to robić za Bóg zapłać. Z resztą wiem to z autopsji,choć można to również wyczytać z kontekstu wypowiedzi człowieka,że prowizja nie jest sztywna i można negocjować,a jak sam ów człowiek napisał nie przekracza 30%,a co więcej zazwyczaj jest sporo niższa.
Tak więc co kto woli.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

graboś: dlaczego głupie komentarze ?? Każdy kto myśli inaczej niż Ty myśli głupio ? Może dlatego, że jak piszesz cyt: "Ja sie na kruczkach prawnych i ciemnych zaułkach kodeksu nie znam"
Ja natomiast trochę się znam i twierdzę, że 3 razy bym się zastanowił zanim zlecił bym to takiej firmie. Być może spotkałem się w swoim życiu ze zwykłymi naciągaczami, ale doświadczenie mam po prostu złe. Piszecie, że takie firmy biorą ok. 30%. A ma ktoś z Was umowę, którą mu przedstawiono do podpisania? Bo ja mogę na tym forum takową przedstawić i obalić pianie na temat profesjonalizmu i dbania o dobro klienta. Graboś: jeszcze raz stwierdzam - krwiopijcy i tyle !!

ADALL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

Autor: ADALL (---.lom.vectranet.pl)
Data: 02-10-07 00:20

graboś: dlaczego głupie komentarze ?? ...





głupi komentarz:

Autor: ADALL (---.szeptel.net.pl)
Data: 29-09-07 23:56

graboś: chłopie => Ty urwałeś się z huśtawki ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

witam,

co do votum-co.pl niestety kilka tygodni temu doszlo do wypadku z nie mojej winy po czym trail do mnie przedstawiciel votum.

Posiadam umowe od votum w ktorej jasno jest napisane, ze prowizja wynosi xx% (w zaleznosi od dogadania sie z przedstawicielem wynosi od 20 do 30%) + oplaty zwizane z pozyskaniem np notki z komendy czy wypisu ze szpitala co mozna zalatwic we wlasnym zakresie i wtedy pomija sie te koszty (tak ja zrobilem).

Moj uszczerbek na zdrowiu to skrecenie krengoslupa i nadwyrezenie miesni szyjnych praktycznie po 3 tygodniach kompletnie nic juz nie czulem.

Poswiecilem w sumie 1 godzine na rozmowe z przedstawicielem podpisalem umowe i zapomnialem o calej sprawie. Dopiero po niecalym miesiacu telefon z biura firmy votum przypomnial mi, ze takowa umowe podpisalem. Dostalem informacje ze ubezpieczyciel chce mi wyplacic 4000zl odszkodowania + zwrot wszystkich kosztow w tym momecie mialem do wyboru wyplate odszkodowania lub ciegniecie tego dalej ale szczerze nie chcialo misie tracic czasu na to by wyciagnac kolejny tysiac bo musial bym sie stawic na komisji. Laczny koszt dla firmy votum to 1000zl prowizji + godzina poswiecona na podpisanie umowy. cala sprawa zalatwiona w 6 tygodni lacznie w wyplata gotowki bez prawie zadnej mojej ingerencji. Dla mnie 25% prowizji to naprawde MALO. Nie ruszylem nawet palcem z nikim sie nie uzeralem nigdzie nie biegalem nic nie musialem zalatwiac zero stresu (zapomnialem nawet o tym, ze taka sprawa jest prowadzona).

owszem jesli komus sie nudzi i nie ma nic lepszego do roboty to moze sobie pobiegac samemu z adwokatem po firmach ja na to czasu nie mialem.

Ja zaplacilem 25% prowizji z czego na czysto mialem 3000zl mojego ojca kolega zatrudnil adwokata zapolacil 10% prowizji + jakies koszty dodatkowe a on wyciagnal od ubezpieczyciela zaledwie 2000zl z czego taty koledze zostalo niecale 1500zl do tego jego obrazenia byly duzo powazniejsze niz moje bo po wypadku wyladowal na kilka dni w szpitalu.

Nie wiem jak wy ale ja wole zaplacic 25% od 4000zl bez stresu niz 10% od 2000zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

słuchaj ja jestem agentem w Europejskim Centrum Odszkodowań i u nas nie ma czegoś takiego ze płacisz dodatkowo za pozyskanie notatki lub czego kolwiek jest tylko prowizja 20-30 %i to to wszystko nic więcej!!!! oczywiście % zależy jak dawno był wypadek a ta twoja firma wyciąga od poszkodowanych osob pieniądze i porostu sie bogaci ludzkim nieszczesciem widzisz europejskie centrum odszkodowań ma jako jedyna firma która sie zajmuje odszkodowaniami na certyfikat fer play a o tej firmie co ty z takim zachwytem mówisz niestety nie można powiedzieć ze działa w kierunku pomocy ludziom pokrzywdzonym tragedia poczytaj o nas www.EuCo.pl pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

jestem agentem Europejskiego Centrum Odszkodowań odezwij sie do mnie
Anna Leńczuk 604562502 www.EuCo.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

sorry ale ja nie jestem pracxownikiem firmy votum-cu jesli mi to udowodnisz place 100 000zl mam pokrycie a swiadkiem moze byc kazdy kto to czyta na pw moge wyslac ci moje dane i sama sprawdzisz czy tam pracuje. To takie wyjasnienie zeby nie bylo ze robie reklame ...

EuCo nie wyciaga od ludzi pieniedzy? A prowizja 30% to nie wyciaganie pieniedzy? Macie dokladnie taka sama prowizje co votum. Moja prowizja byla 25% + 17zl za wyciagniecie notatki (jest to jakas niby oplata za upowaznienie notarialne) w umowie mam informacje ze dodatkowe koszty nie przekrocza 1% mojego odszkodowania wiec lacznie bylo by 26% Poprosty w votum jest stala prowizja + koszty u was najpierw obliczane sa koszty a pozniej wliczacie to sobie w prowizje a uzaleznienie prowizji od daty wypadku to tylko bajeczka dla klienta

Ze strony dowiedzialem sie ze rowniez prowadzicie likwidace AC oraz odszkodowania za uszkodzone samochody rozumiem ze prowizja pobierana jest zarowno od szkody auta jak i uszczerbku na zdrowiu?

W przypadku votum prowizja byla pobrana wylacznie od uszczerbku na zdrowiu odszkodowania za kasacje szkody samochodu byla nie tknieta.

Czy firma EuCo wyplaca poszkodowanym zaliczki na leczenie pomimo iz sprawa jeszcze sie toczy lub dopiero co zostala zawarta? W przypadku votum zdarza sie, ze leczenie od samego poczatku pochlania pieniadze i od firmy mozna otrzymac zaliczke na pokrycie kosztow leczenia! W waszej fuirmie tez tak jest?

Firma Votum posiada wlasna klinike rechblilitacyjna chociaz niektorzy moga uznac to za dodatkowy sposob by wyciagnac kase ale nikt cie nie zmusza do leczenia w tej klinice a podejrzewam, ze obsluga posiadany sprzet czy personel znacznie przewzsza standardy nie jednego szpitala w polsce.

Nie twierdze ze ktoras firma jest gorsza czy lepsza ale atak ze votum zeruje na nieszczesciu a firma euco nie jest kompletnie bez podstawny obie firmy utrzymuja sie z tegosamego wiec jesli twierdzisz ze votum zeruje na ludzkim nieszczesciu to niestety ja jestem zmuszony powiedziec to samo o tobie i twojej firmie. ZARABIACIE NA TYM SAMYM MACIE TAKIE SAME PROWIZJE wic nie masz podstaw do tego by sie wywyzszac no chyba ze udowodnisz mi wyzszosc Twojej firmy od Votum jak narazie tej wyzszosci nie widze ale na stronie poza ogolnikami nic nie ma...

To jest biznes jak kazdy inny i czy robi sie to dla ludzi czy nie on musi przynosic dochody. Wlasnie po to powstal nie po to by pomagac a po to by zarabiac! Ktos wlozyl swoj czas i pieniadze w to a teraz chce je wyjac. Firmy pogrzebowe tez zarabiaja na udzkim nieszczesciu. Ciekawe czy w tym wypadku tez ktos stwierdzi, ze kilka tysiecy za pogrzeb to za duzo przezciez zbic skrzynke kazdy moze i wykopac dol i zamiast placic kilka tysiecy mozna zrobic pogrzeb za kilka stowek. wiem troche niesmaczne porownanie...

Czasami czytajac podobne posty mam wrazenie ze to przez ludzka zawisc sa posty typu po co placic skoro mozna zrobic samemu. Dla takich ludzi mam pewna rade zamiast siedziec u mamusi na garnuszku lub na etacie w jakiejs firmie sam takowa zaluz. I pamietaj, twoja posada tez nie jest niezastapiona technika idzie do przodu i w kazdej chwili szef moze ci powiedziec po co mam ci placic tyle pensji skoro moze zrobic to ktos taniej!

A jak zacznie brakowac ci czasu to wtedy zobaczysz ile tak naprawde jest warty czas, ktory ktos poswieca na zdobycie odpowiedniej wieczy w swoim temacie. Niestety osoba ktora uwaza ze nie warto za cos plaic bo mozna zrobic to samemu tego nie zrozumie do momentu az nie zaczniej jej brakowac czasu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

krwiopijcy i degeneraci, tfuu Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy, to niech napisze. Podpowiem jak odzyskać swoje pieniądze bez pomocy tych krwiopijców.


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

skoro tak to ja chetnie napisze bo mieszkam przy takiej ulicy gdzie czesto zdarza sie najechanie na tyl innego pojazdu:/

Kilka dni temu miala wypadek sasiadka wiec zamiast polecac jej krwiopijcze i zdegenrowane votum podpowiem jak zdobyc to odszkodowanie samemu. Pracuje na panstwowej posadzie wiec ma sporo wolnego czasu.

Tylko pisz tu na forum, stracisz m,niej czasu na odpisywanie na maile Napiszesz raz i masz z glowy a i poszkodowany bedzie odrazu wiedzial o co chodzi.

Czekam z niecierpliwoscia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

A proszę bardzo.
Alter Ego - Stowarzyszenie Pomocy Poszkodowanym w Wypadkach i Kolizjach Drogowych Jego działalność oparta jest jest o wolontariat, a pomoc świadczona poszkodowanym bezpłatna.

Stowarzyszenie pomaga zarówno ustalić rzeczywiste okoliczności zdarzenia - istnieje możliwość uzyskania opinii rzeczoznawców z zakresu ruchu drogowego, jak i dochodzenia odszkodowań od zakładów ubezpieczeń sprawców wypadków (z ubezpieczenia OC).

W Stowarzyszeniu można skorzystać również z pomocy psychologa, rzeczoznawców oraz adwokatów. Istnieje także możliwość uzyskania pomocy lekarzy specjalistów współpracujących z Alter Ego.

Działalność Alter Ego jest finansowana z nawiązek zasądzonych przez wydziały karne sądów od pijanych kierowców. Stowarzyszenie liczy ponad 700 członków w całej Polsce i prowadzi ponad 2000 spraw związanych z wypadkami komunikacyjnymi.

Osobiście mogę powiedzieć, że to wszystko fakty. Korzystałem z ich pomocy. To bardzo mili ludzie, wiele mi pomogli - oczywiście bezinteresownie. Gorąco dziękuję i polecam w przeciwiństwie do cytowanych wyżej krwiopijców !!


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

ok tu moge odpuscic jesli faktycznie firma w 100% dziala bezinteresownie i w moim imieniu wyciagneli by rowniez 4000zl a ja nie pswiecil bym wiecej niz 6h mojego zycia na bieganie do nich i innych uzedach to bym na to poszedl w kazdym innym wypadku wolal bym skorzystac z votum a to tylko dlatego ze wolny czas cenie wyzej niz prowizje dla tej firmy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

3000 za skrecony kregoslup??? Smieszne to...jak sie pomysli, ze kregoslup jest najwazniejsza czescia ciala. Bardzo Panu wspolczuje, gdyz bole kregoslupa sa nawrotne, teraz jest wszystko w porzadku, ale prosze pomyslec o tym, iz skutki tego wypadku odczuje Pan moze juz za kilka lat, sama cierpie na skrecenie kregoslupa i wiem, ze taki uszczerbek pozostanie Panu do konca zycia. Szkoda, ze Pan podpisal umowe, w ktorej wyraznie napisane jest....ze nie mozna ubiegac sie o dalsze odszkodowanie i podziwiam Pana za lenistwo tu chodzi o kregoslup, wie Pan jakie sa tego nastepstwa??? Moge spokojnie przypuszczac, ze upierajac sie przy normalnej kwocie odszkodowania otrzymal by Pan nie 3000 ale 30.000 i tu jest ta roznica, no coz ale niech zyje lenistwo i firmy, ktore nam oferuja swoja "pomoc".

Przepraszam jezeli kogos urazilam.....ale to naprawde smieszne ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

heh a ja sie upieram przy swoim poniewaz pani nie widziala wypadku i nie
widziala moich zdjec redgenowskich ani nie byla w mojej skorze (ze tak sie
wyraze). mi KOMPLETNIE nic nie bylo jedyne co to lekko bolala mnie szyja a
raczej miesnie. Lekarz nie mial co napisac to wymyslil skrecenie
krengoslupa. Wiem co to jest i jakie moga byc tego skutki ale 30 tys bym
nigdy nie dostal bo bylbym wzywany na komisje to nie bylo lenistwo firmy
tylko moje. To ja chcialem zakonczyc ta sprawe bo nie chcialo mi sie biegac
po lekarzach bawic sie w jakies rechabilitacje bo mozna bylo i faktycznie
mozna bylo wyciagnac duzo wiecej tak tez mi mowiono w tej firme ale to byla
moja decyzja...

swoja droga skoro jest pani pewna tych 30 tys to prosze mi dac swoje namiary
kolega 3 dni temu mial podobna stluczke ma to samo napisane w wypisie ze
szpitala skoro jest opcja dostac 30 tys zamiast 3tys to nie widze problemu
zeby skorzystal z pani uslugi rowniez podziei sie i odda 25% tak jak w tej
firmie czekam na maila vavis@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

Zdecydowanie polecam firmę EuCO. To profesjonaliści. Firma jako pierwsza na świecie, otrzymała nagrodę "Złotego Feniksa". Poczytajcie sami www.euco.pl warto poświęcić chwilkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

Zgadzam się z opinią mojego poprzednika. Miałem do czynienia z Europejskim Centrum Odszkodowań http://euco.pl i jest to chyba najlepsza firma na polskim rynku zajmująca się egzekwowaniem odszkodowan dla swoich klientów.
Zdecydowanie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

A ja polecam firme JAX podam numer tel do przedstawicielki na Łomże 509 766 627. W szybki sposob pomogli mi odzyskac odszkodowanie. Bo firma w ktorej bylem ubezpieczony dala mi lipne pieniadze. Wiec zadwonilem na powyzszy numer i odzyskalem 12 razy wiecej niz myslalem.


Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

Tak, czy owak trzeba się sądzić. Czy z pomocą adwokata, czy firmy.

Filmy download eonline.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

EuCO Łomża
Sienkiewicza 10
600374375



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

czy EuCO czy Votum nie ważne..zawsze to uczciwsze niż moje rozwiązanie czyli wybranie radcy prawnego z Łomzy króry miał wziąć TYLKO 15% a wziął całość i do tej pory nie oddał...tak jak i innym poszkodowanym..teraz żałuję że nie skorzystałam z usług w/w firm mimo że ich przedstawiciele rozmawiali ze mną zanim ów złodziej pojawił się w moim mieszkaniu..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

Mnie obsługiwała FUTURA, dostałam duże odszkodowanie.
Mieli biuro nad Amnezją polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

JAX Jacka Wrzoska serdecznie odradzam z własnego doświadczenia.Papiery leżały 5 lat i nawet nie drgnęło.pozdrawiam

kaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

A Votum ma swoją kancelarię? Bo EuCO ma i nie musi wynajmować. Ja już raz korzystałem z usług EuCO, ale chyba nie przez panią powyżej. Nie płaciłem dodatkowo za nic. Tylko wzięli te 20% + podatek czyli to co było zapisane w umowie. Co do wynajmowania adwokata czy tam radcę to oni zazwyczaj biorą kasę z góry, a potem niech się dzieje wola nieba... A takie firmy odszkodowawcze biorą pieniądze po wygranej sprawie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

Obecnie większość firm udziela takich porad na terenie całego kraju, niezależnie czy sprawa jest w sąsiedniej miejscowosci czy po drugiej stronie kraju. Mailowo albo telefonicznie możesz skierować zapytanie do MK-Finanse. Dadzą Ci szybką odpowiedz i wtedy będziesz mógł wybrać najkorzystniejszą opcję. Mi odzyskali odszkodowanie nawet z nawiązką, więc jak najbardziej mogę polecić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

To jest lepsze niż allegro! Wczoraj znalazłam tę stronkę z aukcjami: http://tanieaukcie.com na której można wylicytować różne przedmioty: tablety komputery telefony itp. Każda aukcja zaczyna się od 1 zł. Strona jest nowa i mało znana bo ja wylicytowałam telefon za 22 złote. Przekonajcie się sami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

moja mama korzystała z jakiejś firmy z wrocławia wzięli 29%,ale po odtrąceniu zostało jeszcze ponad 80.000zł,sam nic nie wskórasz musisz mieć jakiegoś przedstawiciela w przeciwnym razie nie masz szans.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

Firmę Advoco, która zajmuje się odzyskiwaniem znam z własnego doświadczenia. Nigdy nie miałam zaufania do takich firm, ale gdy byłam w sytuacji bez wyjścia, próbowałam wszystkich możliwości. Byłam pozytywnie zaskoczona, bo oszczędzili mi mnóstwo nerwów i własnego czasu. Zajęli się wszystkim za mnie, ale każdą decyzje uzgadniali ze mną. Polecam!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

Miałam raz do czynienia z EuCO i naprawdę firma jest ok. Rozliczyć się trzeba z nimi dopiero jak odzyskają odszkodowanie. Nie trzeba im nic wpłacać na początku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

Temat odzyskiwania nie tylko odszkodowania, ale też np. zaległych płatności od kontrahentów czy dłużników jest tematem trudnym i ciężko w pojedynkę sobie z tym poradzić. Ostatnio natrafiłam szukając na taką firmę, która mnie bardzo zdziwiła pozytywnie swoją ofertą: http://www.ideacc.pl/pl/nasze-uslugi/pozostale-uslugi, może warto to sprawdzić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

Sprawdź najpierw EuCO, a potem szukaj dalej jak coś nie będzie ci pasiło. Dorze radzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

Poczytajcie sobie [url=http://www.zumi.pl/454543,Europejskie_Centrum_Odszkodowan_S.A.,Legnica,firma.html
]opinie o EuCO. Jak widać nie tylko ja jestem zadowolona z ich usług. Mają mnóstwo klientów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

spadaj mendo z tego forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma odzyskująca odszkodowania

Jak w grę wchodzić będzie zaniżone odszkodowanie to kluczowe, by wcześniej nie podpisywać ugody bo to zamknie drogę do tego by dalej walczyć o odszkodowania. Natomiast istnieją także konkretne prawne uwarunkowania i wsparcie jakie może zapewnić między innymi https://wokanda.org.pl/, gdzie w stowarzyszeniu są prawnicy, którzy w tych sprawach reprezentują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org