piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pewna kobieta- może ktoś zna.

Siemka ludziska. Wpadła mi w oko młoda blond włosa kobieta, nosi okulary. Sympatyczna i ładnie się uśmiecha. Zastanawiam się czy jest wolna i ciekaw jestem jak ma na imię. Pracuje w ubezpieczeniach komunikacyjnych w starostwie na szosie zambrowskiej, za okienkami do rejestracji aut. Za bardzo nie miałem możliwości zagadać prywatnie, nie chciałem też przeszkadzać w pracy a także na pewno zabrakło pewnej odwagi. Jak będę miał możliwość spróbuję złapać ją po pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pewna kobieta- może ktoś zna.

myślisz, że wyprane gacie ją zainteresują ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pewna kobieta- może ktoś zna.

Niewyprane na pewno by nie zainteresowały. Nie każdy ma taki poważny i ciekawy nick jak Twój.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pewna kobieta- może ktoś zna.

Urzekła mnie twoja historia, jutro podejdę do tej pani, podam się za ciebie i spytam. ,,Czy interesuję Panią facet w wypranych gaciach?\". Jutro, najdalej pojutrze dam ci znać, cóż odpowiedziała ta młoda blond włosa kobieta, która nosi okulary.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pewna kobieta- może ktoś zna.

haha nie każdy ... ale ty cycu sam sobie taki nick obrałeś :)

FajnyGość, na pewno będzie dumna z tego, że typ w wypranych gaciach się nią interesuje:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pewna kobieta- może ktoś zna.

Nie rozumiem co tak was boli mój nick. Jak bym wiedział, że takie mendy będą odpisywać nie na temat to bym go zmienił.
Zresztą... Można było się spodziewać. Ciekawe jaki kolejny fajny gość krytyk udzieli wypowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pewna kobieta- może ktoś zna.

Wyprane nikogo nie boli. Nie zwracaj uwagi,bo to forumowy przygłup. Zagadaj z kobietą jak Ci wpadło w oko i się dowiesz. Powodzenia.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pewna kobieta- może ktoś zna.

Kasia.. dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pewna kobieta- może ktoś zna.

Pani Kasia umie doradzić ...zwłaszcza w trudnych sprawach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pewna kobieta- może ktoś zna.

Łatwe sprawy zawyczaj da się rozwiązać szybko i bezboleśnie,a gdy jest pod górkę to czasami trzeba przeanalizować, pomyśleć i podejmować decyzje. A wiadomo gdy ma się duże kłopoty to i mętlik w głowie i samemu czasem ciężko..A tu to jest bardzo prosta sprawa Pani wpadła w oko Panu i tu tylko trzeba deko odwagi 😀,a wszystko stanie się jasne.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pewna kobieta- może ktoś zna.

haha po takim wpisie gościa Autor: Wyprane_gacie
Pani z urzędu na pewno będzie zadowolona :)

... Autor: Wyprane_gacie, jak już się odważysz z nią zagadać,
to pochwal się na forum , jaki był tego skutek :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pewna kobieta- może ktoś zna.

0-22 tak pochwalę się takim jak ty piszący nie na temat, z bólem dupy o nick na który byś nigdy nie wpadł. Wymyślajac go lata temu miał być kontrowersyjny i inny ale tutaj widać przyciąga uwagę forumowych glupkow 😁 Posmiej się z tego na luzie a do mnie nie musisz być uszczypliwy. Nic tym i tak nie uzyskasz. Widocznie to głowne tutaj twoje zajęcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pewna kobieta- może ktoś zna.

...chłopie zastanów się, po co pisać takie głupoty na ogólnym forum ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pewna kobieta- może ktoś zna.

Po to żebyś ty miał o czym pisać. Dobra koniec tematu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pewna kobieta- może ktoś zna.

Koniec tematu z toba nie na temat, narka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pewna kobieta- może ktoś zna.

Skoro masz wyprane gacie, to po co ci baba? Nie bądź pierdołą, nie pisz na forum, tylko zagadaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pewna kobieta- może ktoś zna.

To Wy nie doszliście jeszcze ze 0-22 to jest maruda?? Przecież nikt normalny tutaj nie wypisuje takich głupot i nie wcina się w każdy temat jak majtki w d.pę .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pewna kobieta- może ktoś zna.

Maruda to geniusz przy tym wypierdku mamucim. To mniej niż zero jest,a nie Maruda.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pewna kobieta- może ktoś zna.

kaśka , stara torbo , seksi babciu, a ty znów polujesz i szukasz na forum amatora kwaśnych jabłek ?

seksi babciu,
toż to ty sama na forum się chwaliłaś,
że
jesteś lepsza od odkurzacza,
bo masz taki cug,
gdy ty z przodu ciągniesz,
to partner aż dopą prześcieradło wciąga ?

... a po wszystkim Domestosem usta płuczesz .

Ciekawe czy wnuk w przedszkolu chwali się taką babcią ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pewna kobieta- może ktoś zna.

Czubeczku zażyj leki..

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org