czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ćwiczenia i odżywki

Witam, mam pytanie do ludzi znających temat. Zależy mi na zrzuceniu kilku zbędnych kg, najbardziej tłuszczu z brzucha. Zacząłem już ćwiczyć, staram się uważać na to co i ile jem, ale zastanawiam się czy też nie wspomóc się jakimiś odżywkami lub spalaczami tłuszczu dla lepszego efektu... Czy może ktoś mi powiedzieć czy warto czy to tylko strata pieniędzy? Myślałem nad Olimp - Thermo Speed, Universal Animal Cuts. Może macie jakieś doświadczenia. Dziekuje za info i pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ćwiczenia i odżywki

markopolo944@wp.pl pisz do mnie tez zaczałem zrzucac kg napiszz pogadamy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ćwiczenia i odżywki

Dieta low carb, trening siłowy z dużą ilością powtórzeń w krótkim odstępie czasowym (max. minuta), po wszystkim aeroby min 25 minut (rowerek, interwały).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ćwiczenia i odżywki

Lepszy bedzie trening Full Body Work dostepny w necie. Do tego dobra a nawet bardzo dobra dieta i koniecznie aminokwasy po treningu bcaa. I zgadzam sie z przedmowca.... min 25 minut aeroby.

Ja osobiscie wlasnie jestem na redukcji od 3 tygodni zrzucilem juz 4,5kg i dalej spada :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ćwiczenia i odżywki

Do treningów na pewno przyda wam się również porządna ścieżka gimnastyczna 5m . U mnie jednak sprawdziła się doskonale pod każdym względem także jestem mega zadowolona z dokonanego zakupu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ćwiczenia i odżywki

Na spalacze tłuszczu nie ma co liczyć. Moim zdaniem warto zainwestować w witaminy i suplementy uzupełniające. Warto zajrzeć na stronę https://bit.ly/3swXeWg.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ćwiczenia i odżywki

Mozęsz też poczytać sobie o L karnozynie:
https://karnozyna.com
Badania na temat suplementacji karnozyną u sportowców wykazały mieszane wyniki. Niektóre badania sugerują, że suplementacja karnozyną może poprawić wydolność fizyczną i zmniejszyć uczucie zmęczenia, zwłaszcza podczas intensywnych treningów.
Szczegółnie jeśli chodzi tutaj o treningi siłowe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org