piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
najlepszy komis z tel. komórkowymi w Łomży

proszę o adres i komis godny polecenia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy komis z tel. komórkowymi w Łomży

plac pigale,haslo znasz,te o kasztanach

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy komis z tel. komórkowymi w Łomży

I tak wszędzie wcisną ci kichę chcą kupić za frajer no i w miarę drogo sprzedać. Przecież to ich biznes, a co do kaligulik to najlepsze kasztany rosną na placu Pigal (Zuzanna zbiera je tylko jesienią) hehe pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy komis z tel. komórkowymi w Łomży

idz na al. legionów do ''Wortel'' to ten koło 4plus w piwnicy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy komis z tel. komórkowymi w Łomży

odradzam ten komis naprawde ten co kolega wyjej napisal

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy komis z tel. komórkowymi w Łomży

Jeżeli nie masz abonamemnu, telefon ci sie nie zespół, nie chcesz wymienić wes po prostu na abonament, są tak tanie oferty, szczególnie na swieta, karte i tak sie kupuje,tak samo ten abonament za 20 zł mozna co miecha płacic a telefon za zeta ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy komis z tel. komórkowymi w Łomży

"WORTEL DO DUPY .ODRADZAM TA KUPOWAC CZY NAPRAWIAC TELEFONY

jaro07

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy komis z tel. komórkowymi w Łomży

zgadzam sie, komis wortel jest najgorszy, a chodzi tu o tego pana, ktory tam siedzi. zostałam tam oszukana ii naciagnieta. Tak, oszukana!! Nie przesadzam. Nie wyjasnię o co chodzi, jestem pewna, ze takich przypadkow bylo wiele i pewnie jeszcze są! Ta sprawa nadaje się do zgłoszenia na policję. dobrze orientuje się w prawie i tylko z mojej dobrej woli, aczkolwiek nic jeszcze nie jest przesadzone, ten pan siedzi tam jeszcze spokojnie. czyli innymi slowy , nie wiem czy wie, ale uratowałam mu dupcie eheheheheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy komis z tel. komórkowymi w Łomży

Mnie nigdy tam nie naciągneli.A naprawialem telefon już w ''Sympati'' i tam to naciągają np. w ''Sympati'' dałem 70 zł za naprawe i na dodatek żle naprawili a w ''Wortel'' dałem 40 zł i dobrze naprawili.Ja nic przeciwko ''Wortel'' nie mam.Odradzam sympatii bo nawet obsługa jest nie miła.w sympatii mnie oszukali sprzedali mi karte 1 gb za 115zł wtedy nie wiedzialem po ile chodzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy komis z tel. komórkowymi w Łomży

pomylily mi sie nazwy komisow, To był PRO-KOM a nie Wortel. Do wortelu nic nie mam, zaś do PRO-KOMu tak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy komis z tel. komórkowymi w Łomży

w Łomży nie ma najlepszych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy komis z tel. komórkowymi w Łomży

Hmm..obszerny temat...kanciarze i oszuści...nidgy więcej bawić się w przechadzki do komisu nie będe i nie polecam.ZDECYDOWANIE ALLEGRO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy komis z tel. komórkowymi w Łomży

ja polecam jednak Sympatię... nawet jak źle mi coś zmontowali (bo przecież to też ludzie)to poszłam do nich, grzecznie przeprosili i wymienili co trzeba za free.. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy komis z tel. komórkowymi w Łomży

ja rowniez polecam sympatie koles ktory naprawia tam telefony zna sie na zeczy a naprawialem juz u nich 5 tel i wszystkie chodza idealnie takze poecam sympatie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy komis z tel. komórkowymi w Łomży

Wg mnie są dwa punkty : Wortel [Legionów] i - kto wie , czy nie lepszy : ul. Polowa [naprzeciw byłego kina Kadr. Pozdrawiam , Paweł !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy komis z tel. komórkowymi w Łomży

aby rozwiać wątpliwości niekórych ,to za za dobrych w Łomży napraw telefonów komórkowych nie ma..., co do sympatii to Sławek zanosi telefony do Polowo i tam je naprawiają,bo to są koledzy i on mu zanosi wiekszą ilość i taniej mu robi...,chyba,że wyświetlacz wmienic to sam to zrobi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy komis z tel. komórkowymi w Łomży

Ja też polecam ''Sympatię'' naprawdę warto.
kuba_lomza nie zmyślaj bo to nie prawda ja kupowałam tam 2 karty jedna do tel a 2 do aparatu i za 2gb do tel nie zapłaciłam dużo z tego co pamiętam tak samo i do aparatu. A co do obsługi to jest baaardzo miła ale jeśli przyjdzie taki buc ustanie i nie wie czego dokładnie chce albo zacznie marudzić to się nie dziwcie oni też tracą cierpliwość. Albo któryś z pracowników miał zły dzień. ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy komis z tel. komórkowymi w Łomży

Ja mam tanio... składasz zamówienie, 2-3 dni (jak coś rzadkiego to do tygodnia) i masz co chciałeś.

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy komis z tel. komórkowymi w Łomży

Komis Sympatia na Krótkiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy komis z tel. komórkowymi w Łomży

ALEGRO TY CIULU



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy komis z tel. komórkowymi w Łomży

BIAŁYSTOK. Skupujemy telefony komórkowe NOWE i UŻYWANE. Sprawdź najlepsze ceny skupu telefonów. Jeżeli poniżej nie znajdziesz swojego modelu telefonu to skontaktuj się z nami. Płacimy gotówką!
NOWA GSM
TEL. 504 446 466
nowagsm.galeriabiala@gmail.com
APPLE:
Iphone 4 8GB – 800 zł
Iphone 4 1GB – 900 zł
Iphone 4S 8GB – 1200 zł
Iphone 5 16GB – 1700 zł
Iphone 5 32GB – 1900 zł
Iphone 5S 16GB – 2600 zł
Iphone 5C 16GB – 1600 zł

SAMSUNG:
Galaxy SIII – 900 zł
Galaxy SIII mini – 550 zł
Galaxy SIV – 1500 zł
Galaxy SIV mini – 900 zł
Galaxy Trend – 400 zł
Galaxy CORE - 600 zł
Galaxy Note II – 1200 zł
Galaxy Note III – 2000 zł

NOKIA:
Lumia 520 – 400 zł
Lumia 625 – 600 zł
Lumia 720 – 650 zł
Lumia 820 – 700 zł
Lumia 920 -850 zł
Lumia 925 – 1500 zł

LG:
L9 – 550 zł
L7 – 450 zł
L7 II – 550 zl
Nexus 4 – 900 zł

SONY:
Xperia M – 500 zł
Xperia Z – 1500 zł
Xperia Z1 – 1800 zł
Xperia SP – 750 zł

HTC:
Desire 500 – 700 zł
One – 1500 zł
One S – 600 zł

ALCATEL:
Idol – 550 zł

Cennik skupu telefonów komórkowych ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy komis z tel. komórkowymi w Łomży

Sprzedaj na allegro a jeśli chcesz kupić to tak samo bo u nas w mieście to nie polecam nawet jeśli chodzi o inne sprawy np zdjęcie sim locka albo naprawa a ceny yhym ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy komis z tel. komórkowymi w Łomży

unikać sympatii na krotkiej bo tylko wały kręcą i klamuja ludzi!! banda zlodziejii a szczegolnie koles co zajmuje sie naprawa telefonow

tomek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy komis z tel. komórkowymi w Łomży

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy komis z tel. komórkowymi w Łomży

Chciałam kiedyś naprawić telefon w Sympatii ale pan stwierdził,że nie opłaca się go naprawiać,lepiej kupić nowy.
Jeszcze tego samego dnia pokombinowałam i sama go naprawiłam.Okazało się,że trzeba było wyczyścić wejście od ładowania.

Życie to nie bajka,życie to je walka! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy komis z tel. komórkowymi w Łomży

Polecam Sympatię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy komis z tel. komórkowymi w Łomży

Hej, ja kojarzę tym serwisy online, bo zawsze szkoda mi czasu na chodzenie po tych \"normalnych\" ;) Zresztą łatwo można o nich opinie znaleźć. Po wysłaniu do Telefonarium telefon mi po kilku dniach przyszedł, naprawiony. Nic się z nim nie działo od tego czasu. Więc polecam takie wyjście, bo przeważnie wychodzi i tak taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy komis z tel. komórkowymi w Łomży

A czego poszukujesz? Telefonu, czy akcesoriów? Bo nie wiem czy wiesz, ale akcesoria gsm możesz kupić w internetowym sklepie Seltrade https://seltrade.pl/akcesoria-gsm-telefony. Wybór jest ogromny, od etui po oryginalne baterie, choć i zamienniki się znajdą. Cenowo w porządku, nie zawyżają cen za dany towar.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org