piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Masz zużyty toner? - przynieś go do ŁKS-u!

Łomżyński klub Sportowy 1926 informuje, iż nadal prowadzi zbiórkę zużytych tonerów i kartridży od drukarek i kserokopiarek...
Całość poniżej:
http://lks.lomza.pl/index.php/aktualnoci-lks-1926-lomza/319-zbiorka-zuytych-tonerow-nadal-trwa.html
Zachęcamy do wspierania Klubu poprzez zdawanie nieużytecznego już sprzętu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masz zużyty toner? - przynieś go do ŁKS-u!

Bardzo dobra inicjatywa. Powiem szczerze że właśnie kończy mi się tusz w kilku kartridżach i myślałem co z nimi zrobić. Jeżeli jest taka możliwość że w ten sposób można wesprzeć nasz lokalny Klub to super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masz zużyty toner? - przynieś go do ŁKS-u!

Zachęcam innych do brania przykładu z DFX-a.
Ps. Sklepik w dniu dzisiejszym jest zamknięty. Jeżeli trzeba się po te tonery zgłosić, to proszę o telefon do Klubu i podjadę w umówione miejsce.
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masz zużyty toner? - przynieś go do ŁKS-u!

A dostanę zaświadczenie dla firmy, że oddałem tonery? To bardzo ważne!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masz zużyty toner? - przynieś go do ŁKS-u!

Jasne że tak. Wystawię ci zaświadczenie, że Łomżyński Klub Sportowy 1926 odebrał od ciebie ileś tam tonerów i będziesz miał w dokumentach należyty porządek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masz zużyty toner? - przynieś go do ŁKS-u!

Chodzi o to, czy ŁKS numer od czegoś w rodzaju Urzędu Ochrony Środowiska GOŚ czy jakoś tak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masz zużyty toner? - przynieś go do ŁKS-u!

Nie, nie mamy takiego numeru ani nie prowadzimy takiej działalności jak utylizacja zużytego sprzętu.
Od nas te tonery będzie zabierała firma, która posiada takie uprawnienia, a my możemy wystawić dokument, że odebraliśmy takie tonery z danej Firmy (w tym przypadku z Twojej). Jeżeli to nie wystarczy, to możemy wystawić dokument na Firmę, która będzie już od nas odbierała zużyte tonery które my zbierzemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masz zużyty toner? - przynieś go do ŁKS-u!

A butelki po meczu jeszcze zbieracie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masz zużyty toner? - przynieś go do ŁKS-u!

Temat do góry, może nie wszyscy wczoraj go zauważyli a chcą oddać zużyte tonery.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masz zużyty toner? - przynieś go do ŁKS-u!

jak bede w Łomży to kilka w domu tez znajde !
AVE

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masz zużyty toner? - przynieś go do ŁKS-u!

HokusPokus i Smerfetka99, mam nadzieję że przyniesiecie zużyte tonery do sklepiku Klubowego bądź do biura Naszego Klubu?
Może jeszcze ktoś z Was posiada zużyte tonery?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masz zużyty toner? - przynieś go do ŁKS-u!

powinni objeżdżać teren i zbierać to myślę ,że wtedy by nazbierali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masz zużyty toner? - przynieś go do ŁKS-u!

stefan czesio - tak też robimy ;)
Internet to jedna z form promocji tej akcji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masz zużyty toner? - przynieś go do ŁKS-u!

Dziękuję wszystkim tym, którzy pozytywnie zareagowali na apel i oddali, bądź zgodnie z umową oddadzą w przyszłym tygodniu zużyte tonery.
Czekamy na więcej ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masz zużyty toner? - przynieś go do ŁKS-u!

jeno tonery i kartridże?a gruzu elektronicznego nie zbieracie?



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masz zużyty toner? - przynieś go do ŁKS-u!

No właśnie mi się zużył toner i muszę zamówić nowy, ale dlaczego mam ten pusty oddawać akurat do ŁKS-u, to tego nie rozumiem. Może ktoś wyjaśni o co chodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masz zużyty toner? - przynieś go do ŁKS-u!

wolny niewolnik - jeno tonery i kartridże ;)

4feeter - nic nie musisz, możesz ten zużyty toner oddać komuś innemu lub po prostu wyrzucić na śmietnik, z tą różnicą, że jak oddasz go dla ŁKS-u, to nie ponosząc żadnych kosztów, wesprzesz w jakimś stopniu Klub piłkarski ze Swojego miasta.
Tylko i wyłącznie od Ciebie zależy, co z nim zrobisz.
Akcja ma na celu zebranie od ludzi sprzętu, który do niczego się im już nie przyda, a konkretna ilość pustych tonerów i kartridż y oddana na rzecz ŁKS-u, pozwoli zamienić ten odpad na powiedzmy... stroje piłkarskie dla zawodników pierwszej drużyny, piłki, czy po prostu niezbędny sprzęt do funkcjonowania Klubu.
Także jak masz taki odpad w swoim domu, to przynieś go do ŁKS-u lub zostaw w sklepiku Klubowym tak jak robią to inni a przy okazji zachęć swoich znajomych, żeby robili to samo.
Dla Ciebie jest to zwykły śmieć a dla nas jest to... ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka ;)
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masz zużyty toner? - przynieś go do ŁKS-u!

Nie wszyscy jeszcze wiedzą o akcji zbiórki przez ŁKS zużytych tonerów, więc ku przypomnieniu, temat do góry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masz zużyty toner? - przynieś go do ŁKS-u!

Można też stare kartridże oddawać do skupu za pieniądze. Jeśli ktoś dużo drukuje to można na tym sporo zaoszczędzić. Ja korzystam z takich skupów regularnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masz zużyty toner? - przynieś go do ŁKS-u!

Ponawiam pytanie, czy dalej można zanosić puste tonery?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masz zużyty toner? - przynieś go do ŁKS-u!

Jeśli chcesz zarobić na zużytym sprzęcie to sprawdź skup tonerów adaso. Można tam oddać tonery każdego typu i otrzymać za nie gotówkę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org