czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pilnie prosze o podpowiedź!

Czy ktoś orientuje się gdzie w Łomży można kupić perukę z włosów naturalnych (peruka jest dla osoby chorej). Proszę o poważne odpowiedzi.

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilnie prosze o podpowiedź!

w łomży nie kupisz, jedyne wyjście to allegro, wiem bo kiedyś też szukałam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilnie prosze o podpowiedź!

Radziłbym skontaktować się z któryśm z pracowników łomżyńskiego Teatru Lalek chodzi, oczywiście, o pracownię techn. Tam pracują naprawdę fajni ludzie i na pewno pomogą w biedzie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilnie prosze o podpowiedź!

Prawdziwe peruki dostaniesz w Warszawie jeżeli masz receptę. To na receptę jest dużo taniej. Tam jest specjalistyczny sklep który sie tylko tym zajmuje.
Jeżeli chodzi o dojazd to wsiadasz przy stadionie w autobus 166
przy Łazienkach przesiadasz się w 195 i wysiadasz naprzeciwko centum.

Dojazd zajmuje ok.45 min. Jeżeli chcesz więcej szczegułów to pisz na :

zbyszek61@po.pl


Centrum Onkologii Ul.Roentgena 5

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilnie prosze o podpowiedź!

Sorki podałem ci złego e-maila

zbyszek61@op.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilnie prosze o podpowiedź!

nie czytajac Twojego pytania odpowiadam - nie, zdecydowanie nie, nie da rady

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilnie prosze o podpowiedź!

a nie wiecie co na torach się działo przy Piłsuckiego??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilnie prosze o podpowiedź!

Co do peruki to z tego co się orientuję to jakiś sklep jest w Białymstoku.... ale mała podpowiedź.... Proponuję przejść się do Stowarzyszenia "AMAZONEK" ul. Pisłudskiego 11a...(były hotel pielęgniarek)i tam można zapytać...Często ludzie oddają tam peruki żeby służyły innym......Pozwodzenia i zdrowia życzę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilnie prosze o podpowiedź!

dzięki za podpowiedzi. Już poradziłam sobie... na Hipokratesa w sklepie medycznym można nabyć takie peruki. pozdrawiam

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilnie prosze o podpowiedź!

A nie ma w sieci typowo internetowych sklepów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilnie prosze o podpowiedź!

Właśnie natrafiłem na taką firmę, która robi tylko z słowiańskich włosów. Ecommerce nie mają ale można zamówić i wykonają taką perukę -> peruki.info.pl .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilnie prosze o podpowiedź!

Jeśli chodzi o internetowy sklep z perukami to polecam ten, wydaje mi się, że jest to największy sklep w Polsce:

https://peruka.pl

Mają też odziały stacjonarne w całej Polsce, ja byłam u nich w Krakowie: www.perukikrakow.com.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilnie prosze o podpowiedź!

Jeśli chodzi o peruki syntetyczne czy naturalne to największy wybór mają w sklepie https://perukikrakow.pl/naturalne-peruki/ . Na miejscu można liczyć na fachowe doradztwo stylistki, która pomoże dobrać rodzaj peruki do naszej urody oraz oczekiwań

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilnie prosze o podpowiedź!

Największy wybór peruk to macie w Rokoko www.rokoko.com.pl . Mają i peruki naturalne i syntetyczne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilnie prosze o podpowiedź!

Jeżeli szukasz czegoś do cosplayu to tutaj na przykład znajdziesz dużo peruk do BNHA: https://allegro.pl/oferta/peruka-wig-anime-bnha-ochako-uraraka-cosplay-9579010661 mam tą do cosplayu Eijiro super jest! 

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pilnie prosze o podpowiedź!

Badziew

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org