czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pieczątki

Witam, wie ktoś może jak długo trwa wyrobienie pieczątki w Łomży ? Zależy mi na szybkim wyrobieniu. Czas to jakies 1-2 dni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieczątki

Bezpośrednio robią tu mniej więcej na przeciwko drzewnej ( bardziej w str rynku ) i właściwie tyle się czeka. Dwa dni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieczątki

A jeszcze dodam że tanio bo np w papierniczym na Prusa czeka się dłużej i jest drożej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieczątki

Zakład gdzie można zamówić przez internet i krotko się czeka
swiat-elektroniki@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieczątki

ProCop serwis na al. Legionów, obok stacji Pryma - jednego dnia zamówiłam, drugiego odebrałam. Jeśli zgłosisz się do nich rano i powiesz, że bardzo zależy Ci na czasie, to może uda im się zrobić w ciągu jednego dnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieczątki

a jak jest z ceną? Ile mniej wiecej kosztuje wyrobienie pieczątki ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieczątki

zależy ile będzie na niej tekstu, bo to warunkuje wielkość automatu, ja płaciłam 35 zł, jest nazwa, adres, NIP, Regon i KRS, więc jest dość szeroka. Każde zlecenie wyceniane jest chyba indywidualnie, zadzwoń i zapytaj. W necie znajdziesz namiar na nich i ich sklep internetowy. Jak wpiszesz w wyszukiwarkę pro cop serwis, to powinni Ci \"wyskoczyć\" .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieczątki

W soboty jest tam czynne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieczątki

polecam POLMAR ul. MC Skłodowskiej za nowym budynkiem Pana Kurpiewskiego na Al. Legionów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieczątki

U Jankowskiego w blaszaku na Al. Legionów 107(drzwi, klucze itp.) szybko, solidnie, niedrogo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieczątki

Tak, chyba do 14.00.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieczątki

Najlepiej zamów sobie w Internecie np. w http://www.modico.pl/pieczatki/ zazwyczaj jest opcja kuriera i wtedy dostarczy Ci to do domu, nie będziesz musiał nigdzie chodzić :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieczątki

Zamawiałam pieczątki z delikatnym zacięciem marketingowym w http://www.copio.pl/ i jak zobaczyłam próbki to zdecydowałam się od razu na długoterminową współpracę ;) Do tej pory obsługują wszystkie materiały promocyjne, jakie mam uwzględnione w strategii. Zawsze coś ciekawego podpowiedzą przy zamówieniu. Zależy, czego szukasz. U nich jest spora szybkość, a u mnie to jest najważniejsze. Jakościowo absolutnie również bez zarzutu. Przetestuj, bo się da większość rzeczy na małym nakładzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pieczątki

Według mnie warto zostawić ten temat specjaliście. Można wielu trudności sobie w ten sposób oszczędzić.

...pomoc w formie gotowej daniny,otrzymanej za darmo,bez jakiegokolwiek nakładu pracy, zabija w człowieku ducha przedsiębiorczości...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org