czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tanie kolonie dla dzieciaków

Znacie może namiary na niedrogie kolonie dla dzieci do lat 13?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie kolonie dla dzieciaków

Jeśli masz małe dzieci to zapraszam na bezpłatne półkolonie które odbywają się w Łomży w centrum katolickim przy ul.zawadzkiej 55 świetna zabawa dla dzieci i każde jest zadowolone ;)

Albo oaza z ruchu światło życie na 2,5 tygodnia ale to już za 750 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie kolonie dla dzieciaków

Czy mogłabyś napisać coś więcej o tych półkoloniach.Fajna sprawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie kolonie dla dzieciaków

spytaj w caritasie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie kolonie dla dzieciaków

Tak sie składa że jestem tam animatorką. Całe półkolonie nazywają się ,,Wakacje z Panem Bogiem w mieście" Trwają przez cały lipiec i są 4 turnusy na każdy tydzień lipca nowy. Radzę się zapisywac już teraz w centrum katolickim bo potem może nie być miejsc. Na jeden turnus jest 60 dzieciaków. Organizujemy im różne zabawy jakieś konkursy tańca i śpiewu, uczymy integracyjnych tańców i fajnych piosenek, zwiedzamy też urząd celny czy policje lub przychodzą do nas panowie i panie z mosir-u i organizuja zajęcia sportowe. Cała organizacja zależy od tego kto nam co zaproponuje. Każde dziecko jest zadowolone i półkolonie są całkowicie bezpłatne ;) Trwają od poniedziałku do piątku od godz 10.00 do 15.00
Polecam ;) i Zapraszam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie kolonie dla dzieciaków

Zadzwoń do Towarzystwa Przyjaciół Dzieci 86 2182397



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie kolonie dla dzieciaków

Ja mogę zaproponować oazę ruchu światło-życie. Organizowane są wyjazdy dla dzieci i młodzieży w każdym wieku. więcej informacji: http://www.lomza.oaza.pl/2012/04/05/rekolekcje-wakacyjne/#more-119

Oraz polecam też kolonie z parafii Krzyża Świętego w Łomży. W tym rou jest wyjazd w góry i nad morze :) 10 dni. Polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie kolonie dla dzieciaków

tylko nie TPD mam bardzo niemiłe skojarzenia swoje dziecko wysłałam na kolonie z TPD nigdy więcej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie kolonie dla dzieciaków

Osobiście mogę Wam polecić usługi, z których sam skorzystałem i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Jeżeli zastanawiacie się, gdzie wysłać Wasze dzieci na ferie, to polecam Wam sprawdzić stronę https://travelkids.pl , gdzie znajdziecie najróżniejsze kolonie oraz półkolonie dla dzieci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org