piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przyłącze wody do domu

Witam orientuje się może ktoś ile kosztuje podłączenie wody do domu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyłącze wody do domu

W zależnosci jaka odległosć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyłącze wody do domu

Zależy czy miasto lub gmina pobiera opłaty partycypacyjne , może kosztować
tysiąc i 5 tysięcy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyłącze wody do domu

Napisz na @ dam namiary kto to robi w lomzy pozdr

RIDE OR DIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyłącze wody do domu

8000zł z pięć lat temu, ze wszystkim tj: projekt + wykonanie. Wodociąg był w ulicy bezpośrednio przy działce. Raz na rok wnosisz opłatę za to że twoje urządzenia są w drodze, ale to są groszowe rzeczy . U mnie ok 15zł na rok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyłącze wody do domu

Do granicy działki to oni powinni media podprowadzić za darmo, a tu opłaty za pas drogowy naliczają.
Rozbój w biały dzień.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyłącze wody do domu

Mieszkasz w mieście czy na wsi . Są kolosalne różnice . Chyba gminy nie powinny pobierać opłaty za przyłączenie .Rozeznaj się .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyłącze wody do domu

Mieszkam na wsi właśnie projekt w trakcie, woda jest przy działce dzięki wszystkim za odpowiedzi mam nadzieję, że skóry nie zedrą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyłącze wody do domu

Re: Przyłącze wody do domu
Autor: aneta30 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl) Data: 01-03-18 11:22

8000zł z pięć lat temu, ze wszystkim tj: projekt + wykonanie. Wodociąg był w ulicy bezpośrednio przy działce. Raz na rok wnosisz opłatę za to że twoje urządzenia są w drodze, ale to są groszowe rzeczy . U mnie ok 15zł na rok
>>> to z którego żródła ciągną chyba z Żywca kroplę beskidu!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyłącze wody do domu

fanka bocianka, o czym ty piszesz? Nie rozmawiamy tu o opłacie za zużytą wodę tylko o wykonaniu całego przyłącza do działki. Czytaj że zrozumieniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyłącze wody do domu

To skąd takie ceny jak podane? Ktoś kogoś nieżle w rogi walnął. Czytasz uważnie i ze zrozumieniem ale i myśl bo strasznie przepłaciłaś. ( dałaś się oszukać)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyłącze wody do domu

ojej kosmiczna cena ale dam znać ile u mnie to będzie kosztowało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyłącze wody do domu

Porządne firmy ceny teraz mają zbliżone. MPWiK Zjazd robią takie rzeczy kompleksowo jeżeli znajdziesz innego wykonawcę prywatnie to on i tak do nich musi się udać a doliczy ci swoją dolę i ogólne koszty sporo wzrosną
tak że wal na Zjazd do wodociągów i oni na miejscu wszystko wytłumaczą.( Dział techniczny) parter.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyłącze wody do domu

u nas gmina się tym zajmuje od nie dawna sama zobowiązała się dostarczać wodę do mieszkańców więc nie wiem do końca jak przyjedzie pan z projektem to dopytam lepiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyłącze wody do domu

fanka bocianka dzięki skorzystam z Twojej podpowiedzi i zorientuję się co i jak :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyłącze wody do domu

Inwestycja droższa od przyłącza kanalizacyjnego czystyzysk.com.pl/sieci-wodociagowe-i-kanalizacyjne/? Największy koszt to chyba projekt?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyłącze wody do domu

Jak najbardziej są to niezwykle ważne kwestie ale ja chcę jeszcze powiedzieć, że mnie także bardzo interesowało to czy lepsza będzie woda z wodociągu czy jednak woda ze studni. Z tego co udało mi się ustalić to właśnie na stronie https://www.podlane.pl/blog/woda-z-wodociagu-i-ze-studni/ o takich sprawach na pewno fajnie napisano.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyłącze wody do domu

Czy ktoś ma doświadczenie z instalacją studni głębinowych w Milówce https://www.hydroodwiert.pl/studnie-glebinowe/milowka/? Chciałbym poznać wasze opinie na ten temat i ewentualnie otrzymać wskazówki dotyczące wyboru odpowiedniego dostawcy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org