czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szkolenie dla psa w Łomży ?

Witam,
Czy w Łomży lub okolicach prowadzi ktoś szkolenia dla psów ? Może macie jakiś namiar ?
Za głupie komentarze nie na temat serdecznie dziękuję.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie dla psa w Łomży ?

Ja ciebie mogę wytresować jak chcesz.
Ciekawe czy sprzątasz gówna po swoim psie od tego zaczniemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie dla psa w Łomży ?

Assan sprzątam trolu jeden :) Ale widzę, że Ty z podstawowym czytaniem ze zrozumieniem masz problemy.

Tak przy okazji czy te forum ma jakiegoś admina ? Od dłuższego czasu obserwuję poziom dyskusji i naprawdę jest żenujący. Wstyd, aby na jednym z głównych portali miasta widniały bezsensowne „wypociny” w stylu w/w jegomościa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie dla psa w Łomży ?

Najbliżej to chyba Szczytno.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szkolenie dla psa w Łomży ?

Behawiorysta 25 lat doświadczenia kynologicznego FCI & AKC w psach obronnych (system k-9), stróżujących oraz tropowych (PZŁ). Zajęcia indywidualne i grupowe. Specjalizacja: podejmuję się tego czego inni nie chcą już robić (praca z psami agresywnymi oraz zalęknionymi).

Kontakt tel. & WhatsApp +48.571-901-155

ps. Tak naprawdę to uczę ludzi nie psy. Psy nie są winne, tylko ich opiekunowie.

WhatsApp +48.571-901-155

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org