sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
najlepszy adwokat

Pilnie poszukiwany jest NAJLEPSZY adwokat. Potrzebuję naprawdę takiego który zna sie na swoim fachu i jest w tym baardzo dobry. Sprawa jest poważna i pilna. Jeśli ktoś korzystał z usług, które doprowadziły do WYGRANEJ w Sądzie proszę o odpowiedź - (sprawa majątkowa)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy adwokat

Polecam Panią Ewę Krasowską. Zdecydowanie najlepszy adwokat w Łomży.

Gosia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy adwokat

Adwokat Diabła... :P

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy adwokat

Dzięki Gosia24, za odpowiedź. TĄ Panią już zdążyłam poznać i wiem że JEJ pierwsza rozprawa może być jednocześnie ostatnią i to wygraną. Mam tylko wątpliwości czy tak samo dobra jest w spr. majątkowych? Czy COŚ wiesz na ten temat???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy adwokat

To zależy też jaki majątek masz do przegrania?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy adwokat

Bo znam adwokata ale on podejdzie do sprawy tak: kto odpali większą działkę to ten wygra.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy adwokat

Najtanszym rozwiązaniem będzie użycie trutki na szczury.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy adwokat

albo colhydronu hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy adwokat

Fanka... z przykroscią muszę stwierdzić że jeszcze nic nie udało Ci się logicznego napisać na tym forum. Kolejne Twoje wywody są tylko do ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy adwokat

Ewa Krasowsowska jest bardzo dobrym karnisto a tobie potrzebny jest ktoś kto zna się na prawie majątkowym itd nie wiem czy nie lepszym rozwiązaniem jest poszukanie radcy prawnego oni bardziej w tych tematach "siedzą" ale jeśli szukasz koniecznie adwokata to polecam Iwone Gosk z radców prawnych Zbyszka Pardo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy adwokat

Doctorr dzięki za cenne uwagi i "namiary". Rozumiem, że podając TE nazwiska masz świadomość zasług TYCH osób. Czy są to moze tylko przypuszczenia, że (szczególnie) p. Pardo zajmował się sprawami majątkowymi? Bedę wdzięczna za odpowiedź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy adwokat

Ribes31 czyżbyś męża z torbami chciała puścić?

mój świat - moja muzyka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy adwokat

Tiesto, aby zadowolić Twoją ciekawośc napiszę tylko tyle, że męża to ja nie mam, a sprawy majątkowe to nie tylko te związane z naszą gorszą połową...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy adwokat

Nie jestem pewien...ale chyba ktoś tu kogoś polecał?...

Nie wszystko na tym świecie może się toczyć bez Twojego udziału.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy adwokat

Więcej w wątku:

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=176939&t=176939

Nie wszystko na tym świecie może się toczyć bez Twojego udziału.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy adwokat

Adwokat Elżbieta Maleszewska tel. 503 827 837 w Łomży przyjmuje na Al. Legionów 7, ale ma też Kancelarię w Ostrowii Mazowieckiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy adwokat

Lomzynscy adwokaci sa wspaniali,ale do jednego,brania kasy.
Pozatym adwokat jest tylko potrzebny jak jestes winny/a,jesli sprawe mozna samemu zalatwic to poco im kieszenie nabijac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy adwokat

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy adwokat

Zdecydowanie NIE polecam adwokat Iwony Gosk. Reprezentowala mnie, niewazne w jakiej sprawie, fakt ze mialam dowody i swiadkow, a ona wiedziala czego ja oczekuje. druga strona byla totalnie nieprzygotowana. Pani \"adwokat\" byla roztargniona, pomieszala fakty, a w pewnym momencie na sali zaczela doradzac drugiej stronie!!! Myslalam ze to jakas kiepska komedia. kiedy chcialam wziac sprawy w swoje rece bezczelnie mnie uciszyla. po rozprawie powiedzialam ze nie tego oczekiwalam, a pani adwokat stwierdzila, ze nie chce brac udzialu w tej ie i sie wycofala zostawiajac mnie totalnie na lodzie. W zyciu nie spotkalam sie z czyms takim. nastepnym razem biore adwokata spoza lomzy i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy adwokat

W kwestii obsługi prawnej firm i przedsiębiorstw ja korzystam z usług tej kancelarii adwokackiej: http://www.adwokat-figiel.pl/uslugi-prawne/obsluga-prawna-przedsiebiorcow
Muszę przyznać, że naprawdę warto. Ludzkie podejście do sprawy i przede wszystkim pomoc swojemu kontrahentowi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: najlepszy adwokat

Jeśli sprawa majątkowa i porady prawne to wydaje mi się,że ta kancelaria będzie odpowiednią http://adwokatgb.pl Mi pomagali akurat przy rozwodzie, ale sprawa zakończyła się na moją korzyść.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org