czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Stolik na \"tarasie\" dla lepszych?

Witam:) chciałam zapytać czy zdarzyło się komuś być w LABIRYNCIE i mieć ochotę na kawę, obiad, cokolwiek zjeść przy ostatnim stoliku, w głębi lokalu- na zabudowanym tarasie? Czy wyproszono Was, bo rzekomo stolik dla większej liczby gości niż dwoje? Mnie zdażyło dwukrotnie i zastanawiam się czy w moim wyglądzie, moich gości ( wydaje mi się, że pewien poziom klasy i kultury zaprezentujemy) jest coś nie-tak czy rzeczywiście jest polecenie odgórne, że jeśli para to \" bliżej\"? Jakoś tłumaczenie, że stolik dla większej liczby gości nie przemawia do mnie, a jedynie brak kultury i bycia niemiłym personelu lokalu.. Nie wspomnę jak głupio mi było wobec moich gości:/ Bo torcik bezowy mają znakomity..:)
Może teraz takie zwyczaje w LABIRYNCIE, a ja nie wiem o tym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolik na \\\"tarasie\\\" dla lepszych?

Moich gości? To brzmi jak liczba mnoga. A skoro byłaś z gośćmi a nie gościem to było Was więcej niż dwie osoby;)

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolik na \\\"tarasie\\\" dla lepszych?

Kaśka De.bilko ,
czy ty umiesz przeczytać tekst ze zrozumieniem ?
Przecież pisała ci , że taka sytuacja miała tam miejsce dwukrotnie, widać była tam za każdym razem z innym gościem .

Oj, babciu wyjątkowo tępa dzida z ciebie :)) ... i kłótliwa, po kigo wała się wtrącasz nie mając nic do powiedzenia w temacie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolik na \\\\\\\"tarasie\\\\\\\" dla lepszych?

Skoro dwukrotnie, to gośćmi..? Bo ktoś inny był gościem spotkania.. Pominę, że spoza Łomży..
Nie sądziłam, że sytuacja może się powtórzyć..:/ Po prostu chodziło mi o odrobinę prywatności i spokoju, kiedy wokół spotkania biznesowe, rodziny z dziećmi.. Normalne, ale każdy ma swoje upodobania i wolę wyboru stolika, prawda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolik na \\\"tarasie\\\" dla lepszych?

Fakt,nie doczytałam. A teraz idź i nie powiem co...
Pani Aniu nie w tym lokalu ale innym, nie będę robiła antyreklamy, bo nie w tym rzecz moja znajoma również usłyszała że pewien stolik jest tylko dla większej liczby osób niż nawet trzy,więc być może ten lokal nie jest wyjątkiem?

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolik na \\\"tarasie\\\" dla lepszych?

Jakieś to dziwne podejście..? Może mylę się? Gdyby w pubie młodzieżowym, to nie dziwiłabym się tak.. Ale w restauracji? Raczej obiad dla większej liczby osób, to już rezerwuje się? Wiadomo wówczas, lokal ma czas na przygotowanie , zastawę.. Wiem, wiem.. Nie zawsze..:)
Dziękuję za odpowiedź:) Zaczynam się zastanawiać, gdzie można wyjść i czuć się mile widzianym gościem, a nie intruzem, bo dokonałam wyboru nie tego stolika, co myśli kelner? Pozostaje chyba na oczekiwanie i odprowadzenie do właściwego, ale znów może okazać się, że przyszła \"dama\" i wymaga ponad standard... I tak źle i tak niedobrze.. Może następnym razem będzie lepiej?
Życzę Wam i sobie by w tej naszej kulturze miasta, zmieniać się na lepsze, czuć się dobrze w każdym miejscu i o każdej porze i każdy z nas..:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolik na \\\"tarasie\\\" dla lepszych?

guuufno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolik na \\\"tarasie\\\" dla lepszych?

Podejście i owszem dziwne, raczej nie przyciągające klientów;) Można zrozumieć gdy stolik jest zarezerwowany, w innym wypadku wybór miejsca powinien być dobrowolny.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolik na \\\"tarasie\\\" dla lepszych?

Kasia - tez uwazam, ze popelnilas gafe :) Nie moja sprawa ale uwazam, ze nalezysz do grona osob, ktore duzo krzycza ale zupelnie bez sensu :)

W przyszlych wyborach nie glosuje na Pana Chrzanowskiego!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolik na \\\"tarasie\\\" dla lepszych?

Każdy ma prawo do własnych osądów:)

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolik na \\\"tarasie\\\" dla lepszych?

Takie kur y jak Ty najgorsze są jak ich ktoś prosi i tłumaczy to szmata nie rozumie. Współczuję tym gościom twoim



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolik na \\\"tarasie\\\" dla lepszych?

haha bo babcia Kaśka ma to w zwyczaju, że całymi dniami i nocami siedzi na forum ( głównie Polityka ) i czy ma coś mądrego do powiedzenia w temacie, czy też NIE ( ... jak zawsze :)))
zawsze musi coś głupiego napisać , by zaistnieć na forum - taki to jej wirtualny świat - De.wotka bez chłopa z wibratorem się nie nagada :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolik na \\\"tarasie\\\" dla lepszych?

Dobrze że ty masz oszołomie coś\"mądrego\" zawsze do powiedzenia.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolik na \\\"tarasie\\\" dla lepszych?

Kaśka, dziś też masz ostry dyżur na forum od wczesnego rana :)
... babciu, jakże ubogie musi być twoje życie w realu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolik na \\\"tarasie\\\" dla lepszych?

Poważka? Policz dziś te moje posty na forum? Doliczysz się z 10 ciu? Widzisz dałam radę i na forum i wyskoczyć do bratanicy na pierwsze urodzinki, a ty ujadaj dalej, hau, hau, hau;)

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolik na \\\"tarasie\\\" dla lepszych?

To tylko w tym temacie, trzy dni , nawet do północy :))))
Autor: Kasia. (---.dynamic-ww-07.vectranet.pl)
Data: 22-09-17 22:47

Autor: Kasia. (---.dynamic-ww-07.vectranet.pl)
Data: 22-09-17 23:15

Autor: Kasia. (---.dynamic-ww-07.vectranet.pl)
Data: 22-09-17 23:53

Autor: Kasia. (---.dynamic-ww-07.vectranet.pl)
Data: 23-09-17 13:40

Autor: Kasia. (---.dynamic-ww-07.vectranet.pl)
Data: 24-09-17 20:00

Autor: Kasia. (---.dynamic-ww-07.vectranet.pl)
Data: 24-09-17 21:30

_________
Cały weekend na forum :
w sobotę już od rana samotna babcia pisze by skończyć :

Re: Koryto+
Autor: Kasia. (---.dynamic-ww-07.vectranet.pl)
Data: 23-09-17 21:20



A tu, bodajże pierwszy twój post dnia dzisiejszego - niedziela ;
Re: Kim gra na nosie Trampka
Autor: Kasia. (---.dynamic-ww-07.vectranet.pl)
Data: 24-09-17 10:35

Ty jesteś uzależniona ?
To hau, hau, hau to ty tak zawsze ? Na \"Aza\" też reagujesz na spacerze ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolik na \\\"tarasie\\\" dla lepszych?

Wiedziałam, że psi nos i nawyki ciut nie ormowca sprawdzą;) Super. Ale mało coś na te kilka dni,ty jak wpadniesz na forum to je obesrasz przez godzinę w każdym temacie, a teraz spadaj;)

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stolik na \\\"tarasie\\\" dla lepszych?

Nie powinno tak być

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org