czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Długi, a windykacje

Cześć moi drodzy, może tutaj zdołam uzyskać odpowiedź, otóż mam spore długi finansowe, komornicy, windykacje i mam dość już się ukrywać. Nie mogę mieć nawet w banku konta, bo wszystko ściagnie komornik. Czy moglibyście mi polecić jakąś firmę, lub Kancelarię Prawną, która mi pomoże uporać się z windykacjami itp?? Proszę o odpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi, a windykacje

Oddaj dlug i bedziesz mial z glowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi, a windykacje

... a ta której reklamę nachalnie chcesz tu wsadzić, już się nie sprawdza ?
dawaj link :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi, a windykacje

robot5 wez do kupy wszystko , moze juz niektóre przedawnione bo w panice popelniasz bledy. strach najgorszym doradca. Jest duzo firm , ktore pomagaja zaczynajac od antywindyka.Mnie dokonali analizy i sama podalam do sadu Preco o uchylenie klauzuli wykonalnosci lub szukaj dobrego adwokata ale napewno nie w Lomzy

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi, a windykacje

Najlepiej dogadać się z firmą windykacyjna, odbierać od nich telefony i pisma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi, a windykacje

Dobry zwyczaj nie pożyczaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi, a windykacje

Możesz kolego iść do Sądu z wnioskiem o Upadłość Konsumencką. I zostaniesz oddłużony.
Tu masz link do tego to poczytaj o tym :
http://upadlosc-konsumencka.pl/pl/jak-dziala-upadlosc-konsumencka

Ziomek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi, a windykacje

Ziomek jak on pojdzie do polskiego Sadu to umarl w butach-w tej chwili jest szansa oglosic taka upadlosc w innych krajach UE np. Uk przyjda sprawdza ze nie masz kasy tak 2-3 razy i pisza wniosek , ze spoelnil warunki i sprawa zalatwiona.Jesli on ma duze dlugi to pewnie tak bym zrobila

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi, a windykacje

Poszukaj na Facebook strony DARMOWY PRAWNIK-FUNDACJA.Moze tam Ci pomogą.Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi, a windykacje

zaraz wklei link i po temacie. Na tym forum jedynie trolle mają pożywkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi, a windykacje

Niestety co się brało to wypadało by oddać a nie się ukrywać ale to kwestia honoru ale by narobić więcej długów i brać pożyczkę na spłatę zadłużenia. ... masakra

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi, a windykacje

Trzeba spłacić dług po prostu, a nie kombinować i mieć nauczkę na przyszłość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi, a windykacje

komu ta ściema , kolejny troll na tym forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi, a windykacje

O, fajnie, dzięki wielkie za ciekawe porady :) Myślę, że z całą pewnością mi się przydadzą :)

Jeśli wierzysz, kiedy cię chwalą, musisz też poważnie podchodzić do tego, jak cię krytykują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi, a windykacje

ja uważam, że w takich kwestiach należałoby się zgłosić do firmy windykacyjnej i wtedy jest większa szansa na odzyskanie długu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi, a windykacje

Radziłbym dopytać się na tym forum:
http://www.forum-kredytowe.pl/

Na forum znajduje się cały dział przeznaczony dla osob zadłużonych. Możńa dopytac sie tam specjalistów od finansów co robić w danej sytuacji. Powinni Wam doradzić jakie będzie najkorzystniejsze rozwiązanie.

Nie zawsze firma oddłużająca jest dobrym wyborem. Pamiętajcie,że takie firmy również pobierają spore oplaty za swoje pośrednictwo.A wiele rzeczy moglibyście zrobić samodzielnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi, a windykacje

Na Madagaskarze kvrwa na jest super i też pomagał mi w wielu sprawach .... podać namiary ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi, a windykacje

I machina spamu ruszyła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi, a windykacje

zlot trolli będzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi, a windykacje

Pewnie autor dawno już sobie z problemem poradzil ( albo i nie w sumie bo potem nie pisał jak się sytuacja rozwiązała). Jednak w sytuacji jeśli długi przekraczają nasze możliwosci spłaty, jest możliwość ogłoszenia upadłości konsumenckiej: upadlosc-konsumencka.info.pl/2018/09/27/kto-moze-oglosic-upadlosc-konsumencka

W artykule napisane jest kto konkretnie ma możliwość ogłoszenia upadłości, kto natomiast takiej upadłosci ogłosić nie może.

Najlepiej jest skontaktować się w tym celu z prawnikiem. Upadłość to dosć długi i skomplikowany proces.Plusem jednak tutaj jest fakt pozbycia sie naszych wszystkich długów i praktycznie start z nową kartą.

Joł joł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi, a windykacje

Większość firm windykacyjnych to żlodzieje, nie ludzie, jeszcze raz złodzieje i nacuągacze, dla mnie to najbardziej upokażający zawód praca w windykacji, nie ma nic bardziej podłego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi, a windykacje

Zawsze można pomyśleć o oddłużaniu. Tutaj opisane jest, na czym polega upadłość konsumencka i jakie przepisy obowiązują w 2020 roku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi, a windykacje

Długi to jest straszna sprawa! Dobrze, że mam jakąś fajną firmę windykacyjną.
______________________________
Praca inżynierska w Warszawie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi, a windykacje

Chyba jedyne wyjście z tej sytuacji to upadłość konsumencka, inaczej dopóki nie spłacisz długów to się nie pozbędziesz komorników i windykatorów.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi, a windykacje

Długi są tragiczne. Jak dla mnie to nie ma nic gorszego niż dług. Trzeba się szybko tego pozbyć!
________________________
Blog o pracach dyplomowych na zamówienie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi, a windykacje

Później mamy takich tumanów jak emperior .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi, a windykacje

Najlepiej mieć jakąś porządną windykację. To jest wspaniała sprawa moim zdaniem! Uwielbiam korzystać z wysokiej jakości windykacji!
______________________
uniwersytetwarszawski.waw.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długi, a windykacje

Jeśli masz komornika, to warto pomyśleć o upadłości. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie są zalety upadłości konsumenckiej, polecam poczytać tekst, pod linkiem https://upadlosckonsumencka.expert/jakie-sa-zalety-upadlosci-konsumenckiej-czy-upadlosc-pozwala-na-wyjscie-z-dlugow/, który opisuje, czym upadłość różni się od egzekucji komorniczej. Powodzenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org