czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ocieplenie domu

Witajcie
W tym roku muszę ocieplić swój dom i czy znacie kogoś kto zna się dobrze na tym co robi i doradzi mi jaką metodę zastosować ? Polecicie kogoś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie domu

kwiatuszek90 napisał(a):

> Witajcie
> W tym roku muszę ocieplić swój dom i czy znacie kogoś kto
> zna się dobrze na tym co robi i doradzi mi jaką metodę
> zastosować ? Polecicie kogoś?
Znalazłam w internecie taką firmę : https://polskiecentrumdachowe.pl/produkty/materialy-izolacyjne/ może korzystał ktoś z jej usług?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie domu

powiedz nam men.do reklamowa po co komu firma z Wrocławia ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie domu

Z doświadczenia powiem Wam, że bardzo ciężko jest znaleźć dobrego i uczciwego specjalistę! My z mężem długo szukaliśmy, aż w końcu stwierdziliśmy, że sami wybierzemy metodę, a zatrudnimy tylko zwykłych robotników, żeby nam to wykonali. W rezultacie wybraliśmy styropian fasadowy. zobacz ofertę na ten rodzaj styropianu na prawdę się bardzo opłaca :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie domu

Ja też mam zamiar jeszcze przed zimą ocieplić swój dom , materiały już mamy, mąż już znalazła firmę która zajmie się ocieplaniem. Tylko wiecie co czy wy macie na domach tabliczki adresowe z nr. domu ? Bo u mnie znikło a miałam. I teraz nie wiem gdzie zamówić bo znalazłam sklep internetowy gdzie w łatwy sposób dokonam zamówienia
http://www.grawernia.pl/k7,szyldy-tabliczki-wizytowki-identyfikatory-szyldy-i-tablice-informacyjne.html i tu pytanie do Was, czy ktos już zamawiał z tej strony?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie domu

Warto zajrzeć do serwisu usługowego Lokalers.pl - zawsze popierałem porównywarki usług :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie domu

Styropian, styropian, styropian. Przycinasz, kleisz, przycinasz, kleisz, kładziesz gładź szpachlową, szlifujesz, gruntujesz, malujesz, żyjesz i grzejesz się.

Do Wrocławia przez Brześć, chyba nie da się przejść...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie domu

Z skrócie mówiąc tak to wygląda, grunt by te materiały nie były jakieś przypadkowe tylko z konkretnego systemu jak przykładowo longlife czy classic od Caparola. Tutaj chodzi o kompatybilność i efektywność izolacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie domu

Dobrze, że ten temat został poruszony. Osobiście uważam, że ocieplanie powinno rozpocząć się już na etapie fundamentów. I tutaj zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez https://echo-therm.pl/ocieplanie-fundamentow-pianka.html Firma ma duże doświadczenie i świetne rekomendacje wśród swoich klientów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ocieplenie domu

Warto kupować sobie jakieś drogie rzeczy. Ja po prostu je uwielbiam. One naprawdę mają znaczenie. Dobre ocieplanie domu na pewno się przyda.
____________________________________
Psycholog dziecięcy w Poznaniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org