czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezenty

Co warto kupić na prezent dla mamy, taty, siostry, brata? Podzielcie się swoimi pomysłami. Budżet: do 50zł/osobę.

PS. Gotówka jako prezent się nie liczy :P

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty

Dla taty kup jakie.ś perfumy :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty

moze poprostu daj te 50 zl :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty

...a mamie cuś na baterie może... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty

Dziękuję wszytkim za te cenne rady. Jesteście całkowicie bezużyteczni. Ptyś jak zwykle na prowadzeniu.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty

Dla brata napewno gry komputerowe, za 50 złotych można "Pod Wiatą" wyrwać ze 3 sztuki.
Dla mamy talon na wizytę u kosmetyczki lub w gabinecie odnowy.
Dla taty - jeśli pali, to jakaś dobra zapalniczka i cygaro. Jeśli nie pali, to jakaś ładna koszula lub sweter.
Dla siostry - jeśli jest w wieku szkolnym to z pewnością ucieszy ją roczna prenumerata "Bravo Girl", jeśli starsza to niech idzie z mamą do kosmetyczki, lub zrobić sobie pazury (tzw. "akryle").

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty

Mój tata jest typem majsterkowicza (spędza na tym każdą wolną chwilę), dlatego na zbliżające się urodziny chciałabym kupić mu kable rozruchowe: https://specnarzedzia.pl/120585-kable-rozruchowe - czy myślicie, że to dobry pomysł?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty

Ja dla brata ostatnio kupiłem doładowanie telefonu w https://bm.pl/#!/doladowanie-telefonu/doladowanie-do-orange
. Ciągle rozmawia przez telefon i nie nadąża z doładowaniami. Dlatego pomyślałem, że to będzie najlepszy prezent. Przyznam, że naprawdę się ucieszył.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezenty

:D o nie mogę :D z tymi reklamami :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org