piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ogródki działkowe \"Aster\" w Łomży

Jak zniechecic siebie do marzenia o dzialce . Od roku zbieralismy z mezem pieniadze na dzialeczke.wybraliśmy sobie ogrod dzialkowy \"Aster\" i co jakiś czas chodziliśmy tam sprawdzac czy sa jakies działki na tablicy ogloszen
.wczoraj tj15 sierpnia w godzinach popołudniowych wchodzac w Al.Wisniowa usłyszeliśmy
cos w rodzaju pijackiego bełkotu.wyzwiska i przeklenstwa byly coraz glosniejsze.podeszlismy i tutaj cos co nas bardzo zbulwersowalo.otoz byli tam pijani dwaj dzialkowcy znajdujacy sie na dzialce \"skarbnika\" .ten do ktorego zwracal sie ten drugi imieniem Gienio ublizal innej dzialkowiczce używając wulgaryzmow .straszyl.ze jest czlonkiem zarzadu działek i odbierze jej działkę i przyzna innej osobie.wszystko podpieral
Rozmowa z prezesem ogrodów dzialkowych .ja mam w związku z tym pytanie czy tam mozna za darmo dostac działkę od czlonka zarzadu ogrodów?
Kobieta którą ten pijak obrzucal wyzwiskami byla sama ale na dzialkach sąsiednich byli ludzienp.przez drogę od działki skarbnika .a takze drugi mezczyzna z panem pijanym na dzialce.Dlaczego nikt nie zareagował ,czy na tych dzialkach panowie tytulujacy się czlonkami zarządu maja na wszystko przyzwolenie.?!Co by bylo gdybym to ja juz tam miala dzialke.czy moglby mi ja zabrac taki gosc .?
No coz moje marzenie o posiadaniu dzialki w tym miejscu rozwialo się.wole Groble Jednoczewska.
Pisze to bo byc moze ktos podobnie jak ja skladal długo na dzialke w tym miejscu
a do osób .które rowniez jak ja słyszały wyzwiska groźby rzucane przez pijanego ...wstyd.ze
nie zareagowaliscie.








pana dzialkowca powiem tylko wstyd ze pozwalacie seoim kolegom na takie zachowania w stodunku

PANA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ogródki działkowe \\\"Aster\\\" w Łomży

Nie kombinuj bierz litra i wal do nich to wszystko ci wyjaśnią.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ogródki działkowe \\\"Aster\\\" w Łomży

Jeżeli interesują Panią/Pana działki,proszę o kontakt; ersowul@gmail.com

Gdyby kobieta była czymś dobrym...i Bóg by miał jedną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ogródki działkowe \\\"Aster\\\" w Łomży

działki za darmo to tylko na grobli jednaczewskiej można dostać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ogródki działkowe \\\"Aster\\\" w Łomży

Działkę to można tylko kupic,Ja mam działkę od samego początku wiele lat>Nieraz rózne rzeczy tam się działy-włamania do altanki,powyrywane płoty.Ale uczulam tego wcześniej nie było.Działka jak jest zaniedbana to mogą zabrać-zarząd>Vice Prezem jest Stefan bardzo miły i pozytywny człowiek.Na Grobli Jednaczewskiej to nie radzę tam mieć działki ,bo na wiosnę wszystko jest zalane wodą aż do maja i nie kupuj tam działki.Te działki polycyjne śą spoko,jest prąd,woda a nawet internet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ogródki działkowe \\\"Aster\\\" w Łomży

Fanka bocianka z litrem to byś nie wiedziała jak wrócić do domu.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ogródki działkowe \\\"Aster\\\" w Łomży

Jak najbardziej mogą. Nie kupujesz działki na własność, tylko wykupujesz to co jest na działce od poprzedniego działkowca. Sam grunt jest własnością Związku Działkowców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ogródki działkowe \\\"Aster\\\" w Łomży

po roku jak widze trafilam na ten artykul ale odszukalam go specjalnie po dzisiejszej rozmowie z inna pania z tych dzialeczek , ktora rowniez boi sie chodzic na wlasna dzialke .
Chce dodac,ze w ogrodzie dzialkowym Aster panowie z zarzadu traktuja innych jakby wszystkie dzialki byly ich wlasnoscia.
Mam tam dzialke i przychodzac na swoj ogrodek od wejscia boje sie ze zjawi sie Pan z Zarzadu i powie ze za duzo mi drzewo uroslo , ze jest za stare czy ze powinnam cos innego tam zmienic
Dzialki nie dostalismy w prezencie lecz kupilismy zeby tam tam odpoczywac , miec to co sobie wymarzylismy a nie drzec przed zarzadem .kiedy pada deszcz nikt tam nie cieszy sie ze bedzie piekny przyrost krzewow czy trawy bo tam jak w wojsku stwierdzi zarzad ze za duzo urosly i trzeba bedzie kaleczyc drzewai krzaki zeby je zmniejszyc .
kilka lat temu z mezem bylismy na dzialce i z rodzina i osoba obca
nie przeszkodzilo to zeby zwrocic nam beszczelnie uwage ze nie wszystko mozemy robic na dzialce swojej ze o wszystko tj pozwolenie powinnismy pytac .
Minelo kilka lat a tam nie wiele sie zmienilo pod tym wzgledem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ogródki działkowe \\\"Aster\\\" w Łomży

Zmienić zarząd a nie narzekać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org