czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie założyć tanie konto w banku?

Jak w temacie... takie które nie mają ukrytych opłat... czy są jeszcze takowe? Nawet bank spółdzielczy blado wypada na tym tle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć tanie konto w banku?

Polecam w T-Mobile

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć tanie konto w banku?

Mam w PKO BP . Trzeba spełnić kilka warunków i wtedy nie ma opłat .Przelewy zero , wypłaty z ich bankomatów zero . Prowadzenie rachunku też bez opłat . Żadne parabanki , żadne T-Mobile .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć tanie konto w banku?

bank pocztowy
mbank
Żadnych warunków do spełnienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć tanie konto w banku?

Bank pocztowy prowizje za przelewy. Sprawdzenie salda 1zł. Prowadzenie konta 0zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć tanie konto w banku?

jaka prowizja? przez internet? kto si każe sprawdzać saldo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć tanie konto w banku?

alior tylko i wylacznie ;)

keep fingers cleanz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć tanie konto w banku?

najtańszy jest nestbank

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć tanie konto w banku?

bo nie ma żadnych kosztów,przynajmniej na razie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć tanie konto w banku?

Plus Bank. Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć tanie konto w banku?

Nie bedę w stanie pomóc, ponieważ kompletnie się na tym nie znam... Nie znam się n tym...

Ta chwila i następna, a nawet ta, która jest teraz, miną, już odeszły,pozostawiając nam tylko te zmęczone ciała, jedyny dowód na to, że żyliśmy przez jakiś czas(...).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć tanie konto w banku?

Boś bank

__________________________________________________________
Bądź miły dla osób, które mijasz wspinając się w górę po drabinie kariery.
Spotkasz się z nimi, kiedy będziesz schodził.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć tanie konto w banku?

Szanowny Panie, Nest Konto w Nest Banku to bezwarunkowe konto bankowe, w którym za 0 zł są: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie pierwszej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć tanie konto w banku?

Tanie konto oferuje Raiffeisen Polbank, mówię o Koncie Aktywnym. Jest chyba całkowicie darmowe pod warunkiem zrobienia 8 transakcji kartą debetową. A to nie jest trudne, bo karta obsługuje zarówno płatności zbliżeniowe jak i internetowe, więc to nie jest ani trochę problematyczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć tanie konto w banku?

Może pomoże Ci poradnik z http://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/bankowe-konto-osobiste-do-zadan-specjalnych-przewodnik,2490759,4168? Fajnie to opisali. Znajdziesz tam sporo przydatnych wskazówek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć tanie konto w banku?

Jeśli chodzi o konto osobiste to wydaje mi się, że cały czas najlepiej wypada Nest Bank, co pewnie potwierdzi większość rankingów. Poszperaj sobie w necie za zestawieniami i popatrz jakie są różnice w aspektach, które dla Ciebie są najistotniejsze. Poza tym, że konto jest darmowe to może oferować jeszcze sporo ciekawych udogodnień.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć tanie konto w banku?

Zdefiniuj pojęcie: tanie konto. Bo ja mam np. za 0 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć tanie konto w banku?

Gdzie założyć tanie konto w banku?
Może w Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć tanie konto w banku?

Teraz założenie taniego konta nie jest chyba trudne. Jak sprawdzałem w porównywarce https://www.totalmoney.pl/konta_bankowe, to w wielu bankach nie ma już opłat za prowadzenie konta i za kartę. Do tego dochodzi darmowe korzystanie z bankomatów, no i w efekcie konto jest praktycznie darmowe. Jest sporo takich ofert.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć tanie konto w banku?

w szwajcarskim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć tanie konto w banku?

Rany, w internecie można sprawdzić oferty banków i porównać je ze sobą, to żadna filozofia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć tanie konto w banku?

Podajcie mi tu wady limitu na koncie
Bank millennium
Czy jak skorzystam teraz z limitu i pod koniec miesiąca dostanę przelew to spłaci mi ten limit czy dopiero w następnym miesiącu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć tanie konto w banku?

Większość tanich/darmowych kont wygląda tak, że nie płacisz tylko na starcie, a potem nagle przychodzi ci pełno niewiadomych opłat, typu ubezpieczenie, opłaty za smsy z powiadomieniami o wpływach itp...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć tanie konto w banku?

u mnie tanio przechowasz kasę każdą ilość przyjmę - Amber duch gooold znikacz zaprasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć tanie konto w banku?

Można skorzystać z wyszukiwarek np. https://wujeksknerus.pl/ranking-kont-osobistych/ Tutaj jasno i czytelnie są zestawione oferty, a i większość kont jest darmowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie założyć tanie konto w banku?

mbank ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org