piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ułożenie kostki brukowej

witam,chciałbym się dowiedzieć jakie są koszty ułożenia kostki brukowej, materiał+robocizna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ułożenie kostki brukowej

519170009 -zadzwoń przedstawię ofertę www.PHUPiotrowski.pl

grzybek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ułożenie kostki brukowej

100 zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ułożenie kostki brukowej

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ułożenie kostki brukowej

85zł z materiałem. Zależy tez od powierzchni, ilości metrów do ułożenia. Marcin Dąbrowski -dobry fachowiec od układania kostki . Polecam! tel. 505351248

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ułożenie kostki brukowej

W tamtym roku robiłem u siebie ,koszt 1m2 to robole10zł, kostka 35jedwabne ,reszta piach i cement .W sumie wyszło wszystko około 80zł za 1m2 .Najważniejsze pamiętaj żeby było 25cm. suchego betonu bo jak będzie mniej to kostka będzie tracić kolor,pękać ,zielsko w spoinach itd.I ciężarówka z węglem nic jej nie zrobi.Miałem już robione na 10-15cm . i wiem co mówie zaoszczędzisz na cemencie i pachu a to wyjdzie szybko.Powiem tak przejdz się ,popatrz i popytaj tam gdzie układają .Bez pośpiechu .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ułożenie kostki brukowej

wąchaj pałe za robola smieciu, zeby nie Ci robole to by burzuazja vvpierdalalaby liscie chodzila po blocie i spala i srala po krzakach bo by nie bylo komu wybudowac blokow, sram i szczam na tych wielkich Ą , Ę , YEBANE BANANOWCE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ułożenie kostki brukowej

Qrde, teraz już wiem, dlaczego krzaki koło mojego mieszkania takie obszczane i obsrane. To legaty, które nie chcą pracować oszczędzają na matczynej wodzie. Panowie, tak nie wolno, wysrać się w domu, spuścić z miski sedesowej wodę. Psy się brudzą biegając po okolicznych krzakach. Odnośnie cytowanych wyżej technologii układania kostki, to ręce opadają A gdzie kruszywo łamane, gdzie warstwy odsączające? Czy tak trudno trochę poczytać ?


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ułożenie kostki brukowej

ZBJW.PL zadzwoń, polecam

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ułożenie kostki brukowej

Brawo -,,chilu,, święta prawda. Trochę szacunku dla ludzi pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ułożenie kostki brukowej

Zasada jest prosta tak jak przepis na bimber a tu robimy korytowanie 25 cm w tym 20 cm to warstwa filtracyjna zagęszczania i nie koniecznie ze stabilizacją czyli cement em bo takie fuchy widziałem nawet na przydomowych opaskach co też siadał i z kwitnącą trawą sie posypie cementem jest błędem bo woda zrobi swoje do tego podsyca 4 do 5 cm. i kładziemy kostkę Więc warto ocenić grunt i wtedy do pracy

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ułożenie kostki brukowej

Można ułożyć i samemu, toż to proste - jak puzle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ułożenie kostki brukowej

MarioP ty tak od urodzenia debil czy tylko w robocie? Chcesz brać za coś kasę to przynajmniej sprawdź czy twoja firemka którą chcesz zareklamować ma możliwość zrealizowania usługi w danym mieście? nie wiem kto weryfikuje ten twój spam ale wyrzuca pieniądze w błoto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ułożenie kostki brukowej

Ci Robole to Fachowcy !!! a reszta to ciemna masa nafaszerowana w szkołach bzdurną teorią co widać w dzisiejszym życiu. Brawo ,,chilu,,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ułożenie kostki brukowej

A słyszeliście, że kostkę brukową należy impregnować? Ja używam do tego tych impregnatów i jestem bardzo zadowolony. Kostka wygląda lepiej, kolory są żywsze, a plamy od oleju silnikowego zniknęły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ułożenie kostki brukowej

hej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ułożenie kostki brukowej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ułożenie kostki brukowej

Ja ci uloze za 40 zł za metr z towarem i robocizna.to najlepsza oferta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ułożenie kostki brukowej

hej, a słyszał ktoś o firmie www.jbm-katowice.pl? to jest producent krawężników, nie mam pojęcia na co mam zwracać uwagę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ułożenie kostki brukowej

s.p.i.e.r.d.a.l.a.j z tymi katowicami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ułożenie kostki brukowej


Autor: f16 (---.centertel.pl)
Data: 18-01-18 17:30

Ja ci uloze za 40 zł za metr z towarem i robocizna.to najlepsza oferta.




Taki los cię czeka jak nie będziesz się uczyć, to będziesz kopać doły i brukować ulice :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org