czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
krem matujący garnier

Dobry będzie? Mam problem z błyszczącą cerą i ciężko mi się z nim uporać :/ Nawet domowe maseczki rady nie dają a poprawianie co rusz makijażu jest beznadziejne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krem matujący garnier

Zawsze najlepiej to papier ścierny matował.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krem matujący garnier

Bardzo zabawne :D Nudzi Ci się dzieciaczku? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krem matujący garnier

Kremy z garniera nie są za dobre. Mają okropny skład.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krem matujący garnier

Ja polecam udanie się do dermatologa, na pewno przepisze maści które powstrzymają wydzielanie sebum które jest odpowiedzialne za świecenie się skóry. Mi też polecił taki krem matujący http://www.e-zikoapteka.pl/dermedic-normacne-krem-matujacy-55g.html i jestem bardzo zadowolona. Dermatolog nie poleca innych kosmetyków dermatologiczne i patrząc po efektach poprawy skóry ma racje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krem matujący garnier

Dermatolog i nawilżanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krem matujący garnier

Ej dziewczyny a znacie tą drogerię online https://puderek.com.pl/ ? Bo zastanawiam się nad zakupem cieni u nich i chętnie poznam wasze zdanie. Na pierwszy rzut oka wygląda całkiem ciekawie ceny też dość dobre no i trafiłam na fajny rabat dlatego właśnie u nich chcę kupić .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krem matujący garnier

ja jakoś nie przepadam za tą marką, mam krem różany od Garniera i praktycznie go ie używam bo nie odpowiada mi konsystencja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krem matujący garnier

bardzo dobrze matuje ten krem, ale makijaż na to nie wchodzi w grę, bo zero poślizgu, chyba, że fluid jest dość mazisty

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org