czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Studia

Koniec roku szkolnego, trzeba się zastanowić co dalej :) Studia czy praca :) ?

Macie już jakieś plany na przyszłość :) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

polecam ci pracę w łomży w wenedzie sprzedawać buty lub inne ...za najniższą..a skurwiały szef to pan i władca..masz mrg. to do sklepu z butami..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

studia należy wybierać adekwatnie z naszymi zainteresowaniami i pasjami, tak aby wykonywany w przyszłości zawód sprawiał nam przyjemność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

Studia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

Powiem ci tak jak masz znajomości to szukaj pracy najlepiej w Państwowce .Jesli nie masz to to lipa w dzisiejszych czasach..Studia ludzie z teczka fakultetów naprawde wybitnie wykształcenie ze znajomościa kilku jerzyków bez znajomości albo sa bezrobotni albo napierdzielaja za marne grosze .A głąby ze znajomościami są na intratnych stanowiskach za wielka kase ....
PODSUMOWANIE---N H...UJ CI PAPIERY BEZ ZNAJOMOŚCI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

Wydaje Mi się, że chyba lepiej pokorzystać trochę z uroków studiowania, niż zapieprzać codziennie do jakiejś zj.. roboty z pełną frustracją \"k.. znowu muszę tam iść\". Na obowiązki dnia codziennego jeszcze przyjdzie czas ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

Studia zaoczne - można studiować i równolegle zdobywać doświadczenie, bo bez niego potem żaden pracodawca Cię nie przyjmie ;) takie nastały czasy, nawet na stanowiskach juniorskich wymagane jest minimum półroczne doświadczenie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

Wydaje mi się, że najlepszy układ to taki, że przez 3 lata studiujemy dziennie, następnie po zdobyciu licencjata, kolejne 2 lata studiujemy zaocznie i pracujemy. W sumie 5 lat, można zdobyć doświadczenie zawodowe + wykształcenie. Otrzymuje się status studenta, więc jak najbardziej można korzystać z przywileju posiadania tanich kont studenckich czyli mniej wiecej tego co tutaj http://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-studenckich/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

Każdy ma swoją opinię odnośnie studiowania i nie ma co się tutaj przekrzykiwać kto ma rację, chcesz studiować-studiuj, nie chcesz nie idź na studia i sprawa prosta. Mnie zawsze interesowała administracja i obrót nieruchomościami i dlatego poszłam na WSB: http://www.wsb.pl/szczecin/kandydaci/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/gospodarowanie-nieruchomosciami. Kierunek mi się podoba i sama uczelnia także więc jestem zadowolona, że się zdecydowałam choć też na początku miałam mieszane uczucia. Takie decyzję są bardzo indywidualną kwestią i takie właśnie powinny być.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

I studia i praca :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

Studia dzienne. O dobrą pracę nie jest łatwo a i nigdy nie wiadomo jak sobie poradzisz z nauką. Jak będzie w miarę ogarnięty plan zajęć to i na dziennych da się pracować. Na zaocznych jak nie znajdziesz roboty to ciężko, bo czesne trzeba płacić.

Aha... Życzę Ci z całego serduszka nie poznać tego pięknego uczucia, gdy po wymarzonym skończeniu studiów szukasz pracy i nie możesz znaleźć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

Decyzja o podjęciu studiów jest jedną z najtrudniejszych... Można pójść na kierunek zgodny z naszymi zainteresowaniami, ale czy po jego skończeniu będziemy mieli z czego żyć i utrzymać rodzinę?

__________________________________
piperyna na odchudzanie

piperyna na odchudzanie


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

Ja zamiast studiów wybrałam Międzynarodowe Studium Dziewulskich, wydział Charakteryzacji Wizażu i Stylizacji (http://www.dziewulscy.pl/wydzial-charakteryzacji-wizazu-stylizacji/). Nauka tam była bardzo ciekawa i inspirująca. Dziś pracuję w zawodzie, jako wizażystka, i dobrze mi się powodzi :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

co Ci z tych zaocznych studiów, jak i tak nie znajdziesz pracy w zawodzie podczas studiów(bo doświadczenie trzeba zdobywać mówią)przykład: studiując zaocznie pielęgniarstwo, idziesz do pracy do makdonaldu, żeby się utrzymać. Czy smażenie frytek przyda Ci się w wyuczonym zawodzie? przyda Ci się jedynie pieniążek, a zawodu się nie nauczysz na zaocznych w takim stopniu jak na dziennych. Idź na dzienne i się nie zastanawiaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

Zdecydowanie studia, tylko specjaliści mają szansę na dobre zatrudnienie.
Spore zapotrzebowanie jest na fachowców z branży IT. Po studiach w tym kierunku otrzymanie pracy w Nordea jest dużo łatwiejsze. Nordea IT - Aplikuj



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

Zdecydowanie praca!!

bioxyn


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

Mój syn ma dokąłdnie ten sam dylemat, ja ciągle powtarzam, że studia i praca :) NIc sie lepij nie wspomina, jak tego okresu studencjkiego gdzie miało się siłę i energię na pracę, studiwaniei jeszcze do tego imprezy :) Sam mu chcę pomóc i kupić mieszkanie. Już nawet mi się spodobał jeden developer krakow, bo uważam, że nie ma co tracić pieniędzy na wynajem. Więc korzystajcie póki jesteście młodzi! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

Ja jak na razie praca, bo potrzebuję pieniążków, ale wydaje mi się, że w przyszłym roku pokuszę się magisterkę :) Od siebie mogę polecić
te materiały do nauczania :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studia

na studia zawsze warto iść i zdobyć nową wiedze i umiejętności, bez względu na to co by ludzie na ten temat mówili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org