piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezent dla siostry

Cześć!
Niedługo moja siostra obchodzi 18 urodziny. Nie wiem, co jej kupić, a pieniędzy nie lubię dawać. Wpadłam na pomysł biżuterii. Szukam więc złotego łańcuszka. Zależy mi na dobrej jakości i przyjaznej cenie.
Może polecicie mi sklepy, w których takie właśnie znajdę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla siostry

Biżuteria to fajny pomysł, tylko poszukaj jakiejś oryginalnej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla siostry

poldun zapomniałeś wkleić link trollu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla siostry

Tutaj (https://www.murrano.pl/) znalazłam bardzo ciekawy sklep z prezentami wszelkiego rodzaju. Bardzo ciekawy design no i cena :) Zamówiłam w zeszłym tygodniu i otrzymałam po 3 dniach. Mogę polecić wam ten sklep ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla siostry

Możesz spróbować w sklepach internetowych, jest tego sporo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla siostry

A może jakiś fajny zestaw do parzenia kawy? Teraz to jest nowa moda - alternatywne metody parzenia kawy, na przykład aeropres albo drip- można znaleźć w miarę przystępnych cenach a to tego polecam kawę do parzenia etno. MOżna spobe o niej poczytać tutaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla siostry

Biżuteria, a może jakiś super ciuszek, albo buty, np. jakieś fajne szpilki, może coś stąd https://www.czasnabuty.pl/tra-pol-1284903861-jesien-zima.html?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla siostry

Nie wiem, czy buty to dobry pomysl. Poszłabym bardziej w stronę biżuterii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla siostry

Butów na prezent się nie kupuje. Ja postawiłabym na perfumy z wyższej półki, nie zawsze możemy same sobie na takie pozwolić, szczególnie mając 18 lat :) może coś z tych zapachów? https://blog.tagomago.pl/poznaj-nasze-lipcowe-nowosci-perfumy-z-pizmem/ najbardziej podobają mi się perfumy z białym piżmem właśnie, pewnie wszystkie proponowane są cudne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla siostry

Apart jest chyba najtańszy spośród dużych sieciówek biżuteryjnych. Za to tanie i fajne wyroby znajdziesz u lokalnych jubilerów, więc warto przejść się w swoim mieście po sklepach i obejrzeć oferty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla siostry

Polecam zajrzeć na portal dla kobiet Ikona Mody http://ikonamody.pl znajdziesz inspiracje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla siostry

Myslę, że dla siostry najlepszym prezentem będzie jakaś fajna biżuteria albo oryginalne perfumy (jeśli oczywiście znasz jej gust).

Jestem wielka! całe 150 cm w kapeluszu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla siostry

Daj jej kopertę i kasę bedzie ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla siostry

Lepiej już bon do sklepu z ciuchami. Kupi, co będzie chciała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla siostry

W salonie Yes jest mnóstwo pomysłów na fajną i orginalną biżuterię,ja zawsze tam kupuje prezenty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla siostry

Czy dla siostry czy brata ja mam zawsze dobry pomysł na prezent :) zazwyczaj były to jakieś książki, płyty i inne podobne prezenty :) ale ostatnio dla swojego brata wykonałam fajną fototapetę do jego pokoju z wizerunkiem samochodu, który chciałby mieć :) i ciągle o nim marzy :) powiem Wam, że był mile zaskoczony :D a ja nie wydałam dużo pieniędzy hehe :) http://fototapetyinfo.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla siostry

A może bon podarunkowy? To chyba najlepsze rozwiązanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla siostry

Jak każda kobieta, siostra z pewnością ucieszy się z kwiatów. Dodatkowo jakiś bon do sklepu z ciuchami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla siostry

Ja ostatnio z pomocą żony dla siostry kupiłem takie ekskluzywne kosmetyki, takie cienie do powiek z firmy Alilla, siostra ucieszona :) więc ja tym bardziej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla siostry

ja pier.d.o.l.e same trolle .......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla siostry

Słowo troll ma trochę inne znaczenie ;) A co do prezentu, to chyba jednak lepiej byłoby kupić po prostu coś zgodnego z jej zainteresowaniami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla siostry

A myślałaś o biżuterii ręcznie robionej?
Wpisz na facebooku biżuteria ręcznie robiona i wtedy pojawia się dużo haseł. Może znajdziesz dla niej coś nietypowego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla siostry

Może podkład kryjący z Annabelle Minerals? U mnie i u mojej siostry sprawdza się świetnie. Ładnie kryje, a przy tym wygląda bardzo naturalnie. Nie roluje się i mimo tłustej skóry pozostaje na twarzy cały dzień.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla siostry

Moja ostatnio bardzo ucieszyła się z biletu na festiwal, więc jeśli Twoja siostra lubi chodzić na koncerty to może bilet na koncert? Zależy też jakim budżetem dysponujesz :) można też wykupić karnet na jakieś zajęcia - np jeśli lubi ćwiczyć karnet na siłownię/crossfit/fitness może joga, albo jakiś bon do SPA, też ostatnio coraz modniejszy prezent :) jak lubi ładnie wystrojone wnętrza to może jakaś ozdoba do pokoju, zapachowa świeczka? Ładna poduszka z napisami lub wzorem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezent dla siostry

Sklepów internetowych jest od groma ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org