czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rozwód

Witam Was serdecznie
Chce się rozwieść z mężem po kilku latach zwiazku. Nie będzie to prosty rozwód ze względu na dzieci i duży majatek, w związku z tym szukam radcy prawnego który mnie w tym wesprze. Możecie mi kogos polecic?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozwód

Polecam nie radce a adwokata. Mecenas Ewa Krasowska. Świetna w sprawach rozwodowych i majątkowym. Polecam z własnego doświadczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozwód

Ja polecam Lewandowskiego,na sprawę rozwodową wszystko mówi za ciebie i bez stresu tylkoo to trochę kosztuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozwód

Tak zgadzam się adwokata.Będą rozpatrywane alimenty na dzieci.Musisz pszygotować jakieś dokumenty na wydatki na dzieci.To zależy ile twój mąż zarabia,od tego będzie zależne ile dostaniesz alimentów.A jeszcze inna sprawa jak sąd uzna że do rozpadu małżeństwa doszło z winy męża to domagaj się i na siebie alimentów,że twoje życie się pogorszyło ze względu na dochody.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozwód

Ja nie jestem prawnikiem , ale najlepiej się dogadajcie każda pomoc nie jest bezinteresowna
i z czasem to zrozumiesz i pojmiesz ...może być nawet tak ,że tego wielkiego majątku będzie
za mało na opłaty...ucierpisz ty on i wasze dzieci , jest to najlepsza droga do pozbycia się
tego o co chcesz walczyć...zalecam ROZSADEK i mądrość , choć wiem ,że w takiej
sytuacji to towar deficytowy i nieosiągalny ...nie słuchaj nikogo oprócz siebie , jak
coś zrobisz to pomyśl ze dwa dni o tym to pomaga ...powodzenia i wyrazy współczucia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozwód

Szkoda dzieci one niczemu nie winne. Pomyśl tak jak wyżej ktoś napisał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozwód

A może to mężowi Sąd przyzna alimenty a nie żonie? Przecież mamy równouprawnienie, dlaczego to mężczyzna jest zawsze tym złym?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozwód

Najgorsze jest to jak duże dzięcia mają małe dzieci i nie umieją się dogadać. W chwili gdy zakłada się rodzinę powinno być się świadomym swoich obowiązków. Jest to też w przysiedze świadomy praw i obowiązków wynikających ....
Rozwód to najprostsze rozwiązanie tylko że cierpią na tym dzieci ale cóż dorośli o tym nie myślą. Przykre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozwód

Teresko córka jak widać Lewandowskiego miała. Dostała alimenty na siebie samą ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozwód

Rozwód nigdy nie jest prostym rozwiązaniem, ale tkwić w czymś tylko i wyłącznie dla dobra dzieci uważam za bezsens, cóż to za rodzina gdy rodzice nie mogą dojść do porozumienia, kłócą się, tkwią w toksycznych związkach a dzieci są świadkami ich awantur a często alkoholu czy bijatyk? Jakie to dobro dzieci osobo o nicku \"Ej\"? Dla dobra dzieci to można próbować ratować, jeśli jest jeszcze co, ale jeśli już nie ma, to trzeba dzieci chronić a nie tkwić w czymś chorym. Przysięga małżeńska nie daje gwarancji na udany związek na wieki i tu nie ma co się oszukiwać, udany związek to praca nad nim, kompromisy i starania obu stron, umiejętność słuchania i akceptacji.Rozwód nie oznacza że rozstajemy się z dziećmi, rodzicami jesteśmy całe życie i tylko od nas zależy jakimi i jakie będą relacje po rozwodzie z eks i dziećmi, a \"odchorować\" musi to każdy, a potem trzeba się pozbierać i iść przed siebie.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozwód

Posłuchaj Kasi , mądrze pisze !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozwód

Dziękuję za tak liczne komentarze ale ostatecznie wybrałam tę kancelarię https://radca-az.pl/ polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozwód

Jako facet nie powinienem Ci radzic ale sugerowałbym kogoś z poza Łomży niestety wiekszosc adwokatów zna się dobrze i układy poza sala sądową nie służą dobrze.
Czy to ktoś z Warszawy czy innego miasta ceny mniej wiecej są takie same- a na rozwodzie i tak sobie odbijesz z górką :)

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozwód

uuuuuuu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozwód

Czyli kolejny spam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozwód

Pomogła mi ta kancelaria http://radca-az.pl/ polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org