sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dlaczego na świecie tyle zła!

Często słyszy się o bezduszności wobec ludzi i .zwierzat.Jesteśmy warci tyle ile dajemu światu. Nie chowajmy się w swoich ciepłych domach , a widząc człowieka potrzebującego nie mówmy że to nas nie dotyczy widząc zwierzaę w potrzebie że to nie mój problem,jesteśmy tyle warci ile dajemy ulgi światu. Ludzie dobrej woli łaczmy się ,do nas należy przyszłość świata który umiera na brak miłości!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego na świecie tyle zła!

Kochajcie ludzi bo tak szybko odchodzą, kochajcie zwirzeta bo to nasi bracia mniejsi i dajcie opór znieczulicy która ogarnia świat,To pokazują w internecie i w telewizji to co widzę na codzień przeraża mnie i frustruje,ale dopóki żyją ludzie dobrej woli świat nie zginie. Zli ludzie mają uwielbienie w niszczeniu najsłabszych i najbardziej bezbronnych.To co czytałam na forum temat polityka o małżeństwach dzieci i starych zgredów zboczeńcow to ewidenta przemoc te nieszczęsne dzieci padają ofiarą straszliwej przemocy ich bezsilność jest porażajaca ich cierpienia sa nie do opisania. Wyobraż sobie swoją córkę w podobnej sytuacji .To dramat!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego na świecie tyle zła!

Czemu tyle zła? To zasługa :dobrego\" Boga!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego na świecie tyle zła!

Myślę ze się mylisz, każdy ma wolną wolę i może wybrać dobro albo zło.Bóg stworzył swiat i wymyślił go tak jak chciał bo to wielki i miłościwy PAN!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego na świecie tyle zła!

Dziękujcie opatrzności że możemy żyć w czasach pokoju , nie musimy patrzec na okrucieństwa wojny raz nam lepiej raz gorzej ale jakoś jest.Możemy póki co spać spokojnie.Kiedyś wiele lat temu widziałam jak pies zdychał potrącony przez samochod . Była zima ludzie przechodxili obojętnie tylko pewien młody czlowiek zlitowal się nad rozpaczającą mlodą dziewczyna i pomógł i oby bylo nas więcej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego na świecie tyle zła!

Ktoś określił mnie jako ,ze jestem dobrą samarytanką aja wam mówię jestem tylko człowiekiem czego i wam życze!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego na świecie tyle zła!

walteralf chociaż nie chciałaś do mnie na grilla szkoda a co do tematu nic na to nie poradzisz inie zmienisz miłego dnia:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego na świecie tyle zła!

Teraz zło ma się dobrze w kościele. Może nawet i lepiej niż u zwykłych ludzi -świeckich, którzy nie mają poparcia ani pomocy ze strony pseudo-kapłanów nie mówiąc już o tych dwóch najwyźszych co żyją jak w twierdzy. Kiedy odpowiedzą za innych, pokrzywdzonych przez nich owieczki. Jak mogą żyć i spac spokojnie. Boże daj im łaskę nawrócenia, które po drodze zgubili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego na świecie tyle zła!

Mają czas żeby się nawracać póki żyją, ale Bóg też ma swoją cierpliwość i oni o tym doskonale wiedzą. Ks. Glas powiedział ze jeśli czlowiek jest dobry w 90 procentach a w 10% żle życzy drugiemu człowiekowi to należy go unikać . Zaprzyjażniony ksiądz powiedział mi że ten z odnowy chciał mi pomóc w 30 % a więc komu sluży?,Zyczę mu nawrócenia ale krzywdy większej nie mógł mi zrobić. Panowie księza nawracajcie się i nie krzywdżcie nas tak jak powiedziałam wam na Mszy Krzyzma .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego na świecie tyle zła!

walteralf tak mądrze piszesz..że choć niby masz męża... brałby cię...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego na świecie tyle zła!

a nie 40% we małpie?? hahahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego na świecie tyle zła!

dajcie sobie spokój z takimi tekstami, naprawdę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego na świecie tyle zła!

dobrze damy a TY co na m dasz LAWIRANTKO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego na świecie tyle zła!

Czy na świecie jest dużo zła? Ja bym powiedziała że jest dużo dobra. Zło jest bardziej \"sprzedaje\" w telewizji ludzie chętniej oglądają zło. Niektórzy mawiają że to co dajesz światu to do ciebie wraca. A co dla ciebie znaczy zło?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego na świecie tyle zła!

najgorzj,,,,jak nie ma nic do powiedzenia i pisze faramzony,ze truizmy,,,,,ze biale jest biale itd czerwone zawsze wredne itd pf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego na świecie tyle zła!

Zzz to było do mnie? Odpowiada na pytanie autorki, z tego pytania wnioskuje że ona ma 7-8 lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego na świecie tyle zła!

,,Odpowiada na pytanie autorki, z tego pytania wnioskuje że ona ma 7-8 lat,,

i bardzo rozsądnie odpowiadasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego na świecie tyle zła!

Skąd taki wniosek bo nie rozumiem aluzji?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego na świecie tyle zła!

Nie wiem do kogo mowisz, że ma 7-8lat ,ale dawno temu kiedy nie było jeszcze ustawy o ochronie zwierząt widywałam dantejskie sceny na ulicach miasta .Ci którzy nie mają empatii do zwierząt nie kryli swoich sadystycznych postaw wobec nich. Bicie zwierząt na oczach ludzi, trzymanie w ciasnych ciemnych pomieszczeniach, tiry pełne cierpiących zwierząt , psy uwiązane na pol metrowych łańcuchach które nie mogly się nawet położyć,,tylko siedzieć bo Pan zapewne karmił tym cierpieniem swoje oczy, bezkarnie w sposob b\\nie humanitarny zabijanie nowonarodzone szczeniaki, zwierzęta wieszane na drzewach,lub zaglodzone na śmierć . Kidyś trudno było walczyć z oprawcami . Teraz kiedy działa ustawa oochronie zwierząt to wszysko dzieje się w ukryciu bo sprawcy się boją.Ale żeby pokażać swoje bestialstwo robią zdjęcia i puszczają w internecie.To jest to zło które mnie zniewala i nieraz nie mogę spać spokojnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego na świecie tyle zła!

Dlatego nieraz chcial nie chciał trzeba się zresetować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego na świecie tyle zła!

Zadałaś pytanie ja odpowiedzialna, prześledź moją pierwszą odpowiedź i będziesz wiedziała

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org