sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prawda ocharyzmatach

Zrodłem wszelkich charyzmatów w Kościele jest Duch Swięty a przez ręce Maryi przechodzą wszystkie charyzmaty. Tam gdzie posługuje się charyzmatami Maryja nie może być wielką nieobecną. Jeśli nie prosimy przez Jej ręce o dary Ducha Swiętego to trzeba zadać pytanie w przestrzeni jakiego ducha posługujemy?Dziś trwa walka przeciw Maryii tym którzy się Jej oddali , ale jak przypomina Matka Boża od decydującej bitwie z szatanem i jego armią zwycięstwo przejdzie przez Nią.Są to słowa ks. Piotra Glasa i żałuję że wcześniej o tym nie wiedziałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda ocharyzmatach

Jedni mówia o mnie że jestem chora , inni że pijaczka , jeszcze inni że nawiedzona ciekawe ile jeszcze określeń usłyszę ale macie prawo tak o mnie myśleć . Pewnie sama bym o kimś podobnym myślała. Ale co wiem to piszę nie żebyście się bali lecz tylko wiedzieli jak prosto i bezpiecznie iść. Każdy z nas ma swoje ścieżki lecz przez niewiedzę może zboczyć.Najważniejszą rolą kościoła powinno być prowadzenie człowieka ku zbawieniu i to najprostszą i bezpieczną drogą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda ocharyzmatach

tak,,,,isc bezpiecznie po dwoch malpach ahha wez obciachu sobie nie rób jedyny charyzmat to alkohol chyba hihiih tak Cie odnowa zaprowadzila ku zbawieniu ,,ze udowodnila,,,,jak silnei jestes uzaleniona od tej używki,,,,,teskonta za piciem odzywa sie nawet po 15 latach,,,,co to jest rok abstynencji....znudzily Ci sie lekcje
i modlitwy ot co,,,,nie znalazlas tam ratunku wiec szukaj dalej,,,,ale nie pij....to powolna choroba smiertlena umyslu i duszy,,i tak jest w Twoim przypadku na 200 procent

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda ocharyzmatach

A ty jak pijesz to nie pisz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda ocharyzmatach

Zastanow się ile wpływowych znajomości utraciłas przez wypisywanie głupot pokilku glębszych sama sobie zaszkodziłas to chociaż nie rób tego komuś .Już lepiej zajmij się komponowaniem i śpiwaniem to lepiej ci wychodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda ocharyzmatach

....problem alkoholowy polega na tym,,,,ze nawet nei wierzysz,,,,ze pisze na trzezwo,,,,zawsze zrzucisz wine na innych jak nie dobry ksiadz,,,to kolezanka ....zobacz jak chca ci pomoc,,,ja stracilam na wlasne zyczenie,,,i mam tego siwadomosc,,,,,,,a ty nie masz tej swiadmosci,,,,nie widzisz ze ALKOHOL,,,wolisz zrzucic na ksiedza i innyh tych niedobrych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda ocharyzmatach

Nie mam i nigdy nie miałam problemu z alkoholem, ale uważam że ważnym jest aby ten problem sobie uświadomić, podnieść się z dna,iść do przodu i walczyć o siebie.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda ocharyzmatach

Jak ktoś kto pije uważa ,że ma problem to znaczy ,że ....nie jest żle, a wszystko jest
dla ludzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda ocharyzmatach

Pewnie że wszystko jest dla ludzi, ale umiar wskazany, tu chodzi o picie gdy traci się rodzinę,zawala pracę i wszystko co jest najważniejsze.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda ocharyzmatach

I bez picia, palenia ,nadużywania czegokolwiek takie coś może przytrafić się każdemu
z nas i to ze strony męża ,żony dzieci i hwk...ponoć u chłopa co 7 lat u kobiety w
zależności od kraju za granicą lub odległości od domu rodzinnego od 3 dni do góra
miesiąca ...i nawet nie ma się z czego śmiać..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda ocharyzmatach

tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda ocharyzmatach

Etanol wszelakie problemy nikogo nie omijają to logiczne..O 7 latach to jedynie słyszałam że charakter się zmienia co tyle;)

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda ocharyzmatach

zmienia,,jesli w ogole mial miejsce.....zmieniaja sie potrzeby,,,,,im wiecej pijesz,,,,tym bardziej jestes spragniony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda ocharyzmatach

Dobrze ,że czytałeś , ale pewno pobieżnie i nie wnikliwie ha, ha ,ha z mojego czytania
to wychodzi ,że ponoć była wojna Trojańska o niejaką panią Helenkę ...ludzie są jacy
są i tego nikt i nic nie zmieni...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda ocharyzmatach

nie wazne,,,,wazne,,zeby WALTER byl zadowolony hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda ocharyzmatach

O Helkę to krew się lała równo, ale w dzisiejszych czasach jak mawiają tego kwiatu to pół światu...

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda ocharyzmatach

Kabarety to przy was pikuś .No wreszcie się trochę uśmiałam , fajnie z wami być.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda ocharyzmatach

Pamelo wel zzz1 szał macicy to nie ja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda ocharyzmatach

niestety ale ,,,w tym tkwi problem TWOJ poniekad,,,,,,,zaspokoj sie sexulanie a wszystko CI oDEJDZIE.......BOG blogoslawi malzenstwom,,widzialas taki zwiazek,,,,zeby baba pila i proroczyla ,,,dobra i uczynna męzatka,,,,siedzi spokojna wdomu,, i cieszy sie w dziEkczynieniu ,,,ze ma DOM,,nie kazdy tak ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda ocharyzmatach

Oj tam oj tam, ja nie zawsze siedzę grzecznie i męża pilnuję,czasem z koleżankami jakąś babską imprezkę w domu zrobimy. Tylko ostatnio jedna odpadła, wzięła i zaciążyła i tylko soczek jak już;)

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda ocharyzmatach

Poziom na forum że padajcie na kolana narody.A poziom podniosła zzz1.Brawo Pamela.W ciągu kilku chwil całe forum pozna moje życie ale nie do końca prawdziwe punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.Jak wygodnie siedzisz to pisz dalej z chęcią poczytam o sobie .Zawsze lubiłaś po kimś pojechać ale mnie to nie przeszkadza wiesz że spływa to po mnie jak po kaczce.A swoją drogą będąc za granicą nie masz nic lepszego do roboty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda ocharyzmatach

Marnujesz swój talent muzyczny napisać fajną piosenkę to lepiej niż komuś przyłożyć chociaż ty nazywasz to wsparciem.Masz w mojej rodzinie nowego fana ale nie powiem ci kto to jest zgadnij.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda ocharyzmatach

ktooooo heheheh ma tyle wdzieku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda ocharyzmatach

jak jechac po kaczce czy po pijaczce ahhaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda ocharyzmatach

Oj Pamelo Pamelo ogarnij się!Poczekaj tylko wrócisz to pogadamy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda ocharyzmatach

Ja tu piszę o poważnych sprawach a ty żarty sobie robisz . Nieładnie.Ty nawet nie wiesz jakie niebezpieczenestwa czekają na człowieka naiwnego i bez świadomości trzeba głośno o tym mówić a ty robisz sobie żarty . Ciesz się że żyjesz lajtowo i żyć daj innym.Nie myślałam że potrafisz na forum tak centralnie przyłożyć.Nie wiem co cię tak boli bo nie wierzę że to troska. Ale może się mylę.Czuję się pokrzywdzona i oszukana. I nikt tego nie zmieni.Myślę że zanim coś napiszesz zastanów się dwa razy.I dziękuj Bogu ze to nie ty trafiłas na tę odnowę .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda ocharyzmatach

PO czym wnosisz,,ze jestem naiwna i bez swiadomosci,,,,dlazego uwazasz,ze masz moralne prawo uswiadamiania i pouczania innych i obarczania swoja,,,,,,,,,glupotą ,,,myslisz,,,ze masz wylacznosc na PRAWDE....kto CI DAL takie prawo....zamilcz wreszcie..bo ,,ze nie wytrzezwiiejesz,,,,too PEWNE....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda ocharyzmatach

Twoj ton jest po prostu straszny!Czy ja piszę że jesteś naiwna i bez świadomości nie miałam ciebie na myśli piszę ogólnie . Popadasz w jakąś furię ., czytaj ze zrozumieniem i się trochę wycisz ty. I nie wiem kto tu musi wytrzeżwieć.Zamilcz wreszcie do nie do mnie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda ocharyzmatach

pisz,jesli sprawia ci to ulge,,,,ale nie imputuj,,,,,,,,,dlaczego ja nie osadzam tych,,,ktorzy nie slyszą

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org