czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Re:

GOSKA nie świruj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Jeszcze nie ześwirowłam ale fajnie że martwisz się o mnie i nie bierz sobie do serca pewnych słów które do Ciebie pisałam do końca tak nie myślę i życzę Wam wszystkiego najlepszego.POZDRAWIAM Pamiętaj zawsze cieszyłam się twoim szczęściem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

,,szkoda tylko,,,ze nie odbierasz sygnalow z zewnatrz ,,wszyscy Ci mowia ..a\\ \\TY upierasz sie przy swoim,..wypierasz podstawowy problem ...ciekawe gdzie to C ie zaprowadzi,,,,ciągle zmieniasz zdanie.....lawirujesz wedle stanu uuuuu ,,pewnie,,ze sie martwie,,,ale widze,,,ze coraz gorzej,,wyjedz gdzies może ,,nad mooorze ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

A ciebie teraz leczy czy nie?bo coś literki ci się nierówno układają. Ja mam to samo.A tak naprawdę jeśli nie chcesz mi pomagać to chociaż niei przeszkadzaj. Każdy robi co lubi . Ale chyba ostro się nudzisz w tej Anglii, idż nad morze i zaczerpnij świerzego powietrza! A jak tam Józka?Ach jaki piękne masz te sny i ciągle w nie wierzysz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Moim zdaniem też powinnaś sie zastanowić czy bierzesz leki i podnosisz poziom endorfin czy zapijasz ?Jak myślisz która droga skuteczniejsza.?Chyba leki bo przynajmiej głowa nie boli a i głupot się nie robi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Wtedy kiedy dzwoniłam do Danki wkroczyłaś w moje sprawy i nie potrzebnie . Powiedz dlaczego to zrobiłas bo ciągle nie wiem.Czemu tak bardzo to wszystko ci przeszkadza. Wybacz ale wydaje mi się że czas dorosnąc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

teraz będzie publiczne pranie brudów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

I tu Cię mam,że nie! Jesteśmy przyjaciólkami długo , a może jeszcze dłużej i tak nieraz mamy ale w myśl powiedzenia kto przyjaciela znalazł ten skarb znalazł .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re:

Dobrze idzie! - powiedział zięć wpuszczając do grobu trumnę z teściową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org