czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prawda o Hitlerze

CZy wiecie skąd Hitler miał tak miażdżacą siłe do wyrządania zła?Otórz jak potwierdzili eksperci watykańscy jest dowód na to że zawarł on pakt z szatanem. Stało się to 30 kwietnia 1932 roku. w zamian za to otrzmał taką siłe zdobywania władzy na świeci śzerzenia okrucieństwa i haniebnej sławy. miał popełnić samobójstwo dokładnie 13 llat po tym fakcie .
tak tez się stało . Ile w tym prawdy nie wiadomo, ale jego siła była tak miażdząca że sam człowiek nie dał by rady. A podobno był to zupełnie mały człowiek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

A nie wiesz gdzie te pakty można podpisać, bym zrobił porządek z lewicą :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

https://www.youtube.com/watch?v=4e9CkhBb18E

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Właśnie w uwadze mówiono o mężczyżnie który został zamknięty w psychiatryku na dożywocie za obrobienie paru piwnic! Zeby ni e program uwaga spędziłby swoje życie waśnie tam . BRAWO TVN UWAGA . System działa .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Nie warto mieszać się w igraszki z diablem bo on na początku obsypie cię prezentami a póżniej wyrwie duszę. To największy ojciec kłamstwa .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Niektórzy z was mo gą mówić omnie ciemnogród ale zapewniam was jest wiele pułpek które czychają na was w życiu. Ja przez swoją nie świadomość wpadłam w jedną z nich. Dlatego będę pisała o rzeczach dziwnych i ponadczasowych mam nadzieję że komuś to otworzy oczy, Z chęcią nie chcialabym się o tym dowiedzeć ale widocznie tak miało być. Nie ważne cz y sredniowiecze czy czasy współczesne walka ciągle trwa. Niektórym BARDZO zależy by nie podejmować tych tematów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Nalewka dobra rzecz od razu po niej lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

O szczepionkach może coś więcej napisz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Walteralf, jedno pytanko mam\" isis\" czy według ciebie oni też podpisali pakt z szatanem,z tego co wiem to w szatana nie wierzą a robią podobne rzeczy.A Stalin też sztamę trzymał z szatankiem,prawie jak drugi Hitler.
Oj potrafisz rozbawić,poczytaj trochę historii,nie bzdetow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Ja uważam,że potrzebne jest tobie jakieś leczenie,psychoanalityk,zmiana otoczenia,a przede wszystkim odcięcie od internetu.
To naprawdę się robi chore:Hitler,tatuarze,pamiatki z wakacji,odnowa w duchu, nie chce mi się dalej drażyć bo sam zeświruję.
Zmień swoje nastawienie do swiata i ludzi,a bedziesz uleczona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Walteralf dla ciebie najgorszym złem jest internet.Nie potrafisz oddzielić prawdy od zakłamania i głupoty innych piszących.A tak nawiasem Hitler był łebskim gościem,w czasach najwiekszego kryzysu Niemiec,wstrzelił się w to wszystko i był tym kim był.
Chorym fanatykiem który zrobił niesamowitą krzywdę ludzkosci-moim zdaniem bez udziału sił nadprzyrodzonych.
Siłą woli i takimi a nie innymi czasami w tamtym okresie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Jedno jest pewne hitler siedzi teraz w pieklę i cierpi wieczne potepjenie. Wiele dusz tam trafia, a wystarczy zaprosić Pana Jezusa do swojego serca. Uznać Pana Jezusa za swojego Pana i zbawiciela. To wszystką jest dostepne dla każdego człowieka za darmo z miłości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Może i w piekle,może na innej planecie,może reinkarnacje przeszedł i teraz jest np.zakonnicą kto to wie?
Zależy w co się wieży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Ja tam piekła sie nie boję bo w pieklo nie wierzę.
Chyba takiego piekła jak jest czesto na ziemi to nigdzie nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Waltrralf usiłujesz narzucić swój tok myślenia jako jedyny słuszny. Większość jest tu dorosła i ma prawo żyć po swojemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

warum?

Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Jest wiele świadectw ludzi którzy w chwilach fizycznej słabości mieli wizje piekła i relacje są zbieżne a więc nie może to być przypadek że wszyscy widzieli to samo. Widzieli między innymi hitlera skazanego na wieczne męki i innych złoczyńców potępionych . Gdy odzyskialii świadomość natychmast się nawracali i dawali świadectwo o Bogu tym samym pomogli wielu osobom. Ja nawet nie śmiała bym nikomu niczego narzucać ale tylko staram się wam to uzmysłowić że istnieje coś więcej niż materia a życie jest krótkie iczęsto bardzo ciężkie ale warto zawalczyć o coś co nas czeka póżniej nagroda albo sprawiedliwość boża czyli sąd . Mówie to i wiem co mówię ale rozumiem innych bo sama kiedyś tego nie rozumiałam.A największą wygraną szatana jest to że wmawia się ludziom że go nie ma. Ja namacalnie doświadczyłam istniena tej demonicznej istoty.Dlatego najbezpiecznej jest pielęgnować jest swoją wiarę. Serce czyste to podstawa miłości Boga do człowieka.I powtarzam raz jeszcze nikomu niczego nie narzucam wybór należy do was, Bóg dał wam wolną wolę.Ale słowa :hulaj dusza piekła nie ma są NIESTETY nie prawdą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Egzorcyzmy Anneliese Michel to najlepszy dowód na to że to oczym piszę to prawda.Tylko ludzie naprawdę twardogłowi po obejrzeniu filmu na you tube mogą nie uwierzyć. Jesli już to zrozumiecie, idżcie w stronę światła .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Hej a co powiesz na to,jestem dobrym czlowiekiem,nigdy nikogo nie zabilem, nie zgwałciłem,nie jestem pijakiem,bandytą,normalny skromny człowiek.Ale....jestem agnostykiem czy według nauk chrzescijanstwa pójdę do piekła.
A wierzący ksiadz pedofil pojdzie do nieba bo wierzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Czy potrafiłabyś odróżnić osobę opetaną,od osoby chorej np.na epilepsję.Bo kiedyś takie osoby uznawane byly za opętane.Niewiedza ludzka na temat tego czego nie rozumie i podsuwa,takie własnie rozwiązania.
Epiteptyk=opętany=egzorcyzmy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

A co powiesz na temat Syndromu Tourettea.To też opętanie.
Wszystkie choroby których nie potrafimy wytłumaczyc,należało by poddać EGZORCYZMOM.
Zresztą człowiek ma tendencję do tego że rzeczy których nie rozumie,stara się tłumaczyć często jako nadprzyrodzone.
A później okazuje się,że nasza ziemia nie jest jednak płaska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

To nie opętanie to wrodzone zaburzenie neurologiczne, ale pewnie niektórzy wytłumaczą sobie po swojemu i uznają za opętanie.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Każdy przypadek opętania najpierw diagnozuje lekarz. Jeśli okaże się że medycyna nie działa do pracy przystępuje kościól.Egzorcyści mają swoje sposoby by sprawdzić czy to demon szkodzi człowiekowi. Jeśli nawiąza z nim kontakt przystępują do egzorcyzmów .Przy opętaniu następująteż zachowania fizycznie nie możliwe i nienawiść do wszystkiego co święte.A ksiądz pedofil nie musi wcale wejsć do nieba ale ty skoro mówisz że jesteś dobrym człowiekiem nie zasługujesz na piekło ale musisz uwierzyć że bog Cę kocha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Ale ksiądz i tak wejdzie do nieba,wyspowiada się i po sprawie,jesteś rozgrzeszony nie czyń tak dalej(ale weź i nie czyń)
I znow rozgrzeszenie i tak w kółko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

kamil1415 zapewne znasz wiesz że razem z Jezusem wisiałą dwóch złoczyńców morderców. Jeden szydzi i mówi jak jesteś królem to zejdz z krzyża i nas wybaw. Drugi łotr żałuje wie że zachwile umrze żadnych uczyków już nie zrobi.
Mówi do Jezusa aby wspomniał o nim w królestwie jego ojca. Jezus odpowiada mu że jeszcze dziś bedziesz w raju. Czyli każdy kto żałuje z serca swoich czynów nie jest potepiąny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Ci eksperci watykański,coś slabo do lekcji historii się przyłożyli.Zapomnieli,że Hitler był głównym dowodzącym,lecz on nikogo chyba sam własnoręcznie nie zabił(nie wiem).A prawdziwymi potworami byli jego podwładni:Hess,Eichmann,Pohl,Himmler,Jood,Goebbels.Dlaczego Watykan o nich zapomina.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Tak, jak napisałaś na początku sam nie dałby rady.
To co on tylko do piekła,a reszta w czyśccu posiedzi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Wracając do ekspertów z Watykanu,niech grzebną trochę głębiej w historii i naświetlą okres inkwizycji i krucjat.Nie wiem czy w wynikach ludobójstwa nie zrównano się z hitlerowcami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

A najśmiejszniejsze,że robiono to w imię wiary w Boga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

jeżeli Hitler zawarł pakt z diabłem, to JarKacz musiał to zrobić z całym tabunem szatanów, wszak w podobny sposób zdobywa panowanie nad Polską: populistyczne hasła, szowinizm, wzniecanie nienawiści i pogardy, wskazywanie na wyimaginowane sPiSki, układy, opozycję oskarża o najcięższe zbrodnie - zdradę, zamachy, anty-Polskie działanie...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

W tym oskarżaniu to akurat nic wyimagowanego nie ma. I ty dobrze o tym wiesz.
Kundle , a już polskojęzyczne szczególnie, dla kasy i pseudo-kariery, zrobią z siebie najgorszą szmatę.
Sariusz coś o tym chyba wspomniał?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Kamil, najśmieszniejszy to jest Twój sposób rozumowania i pojmowania tego wszystkiego.
Po pierwsze, człek to istota ze wszech miar ułomna i ograniczona. Chociaż niektórym idiotom wydaje się że chwycili byka za rogi. I tacy od zawsze próbowali kreować świat zgodnie ze swoim zrytym widzeniem.
Przypatrz się obecnie, choćby na ten cały cyrk z niby to uchodźcami? Albo komuś gdzieś odwaliło na dobre, albo realizują z góry obmyślony plan, który sam nie wiem co może mieć na celu.
Piszesz o krucjatach. Gdyby obecnie miały miejsce, to ta cała wataha gnałaby w przeciwną stronę.
A po trzecie. Nigdy nawet nie próbuj zrozumieć istoty Boga, bo daremny wysiłek. Podciągasz wszystko pod swoje ludzkie rozumowanie. Główny błąd.
Absolutnie nie utożsamiam się z tym co wypisane jest w starym testamencie. Ale gdybyś poczytał, zauważyłbyś że to była jedna krwawa jatka. A gdy żydzi czymś tam błachym podpadli Bogu, jednym dmuchnięciem ukatrupił ich chyba 4000.
Zdziwiony że krucjaty były w imię Boga? Hitlerowcy też mieli podobno na pasach-\"bóg z nami\", czy jakoś tak.
Obecne promowanie sodomitów też odbywa się pod hasłem nowoczesności, a nie dewiacji, chociaż każdy wie jak jest.
Na inwazję islamu na Europę, gadają że to multi-kulti.
Więc stale jakieś wzniosłe i idiotyczne hasła, z rzeczywistością nic nie mające wspólnego.
To i tak dobrze że krucjaty odbywały się w imię Boga. Bo obecnie są tacy, którzy gorsze rzeczy czynią w imię lucyfera. Jakby chciało Ci się poszukać trochę i poszperać w necie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Usłyszany,zgadzam się z tobą w 100%
Kazdy,kto żałuje swoich czynów..Nic złego nie robię nie żałuje,bo nie mam nic na sumieniu.
A świętoszki,plackiem w kościele leżący,ale majacy wiele złego na sumieniu,ALE ŻAŁUJĄ i też mają wszystko odpuszczone.
Wiesz wolę nie wierzyć i nic nie mieć na sumieniu.
Niż być gorliwie wierzącym-grzesznikiem,który doskonale wie że robi źle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Uboot szperać to mi się w smieciach nie chce,a co dopiero w necie.
Tutaj każdy pisze co chce i co mu się podoba.
Trzeba czasami zajrzeć do książek,fotografii,prawdziwych autentycznych dokumentów.
Widać na czym twoje rozumowanie sie opiera-na internecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Poza tym temat przewodni to Hitler,a ty jak w innych tematach wpierd.....lasz,uchodźców i inne głupoty odbiegajace od meritum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Przeczytaj najpierw tyle książek co ja, to pogadamy.
I nistety, najwięcej prawdy jest jednak w internecie.
Trudno żeby moje rozumowanie miało opierać się na np wyborczej, albo stacjach TV.
A z tematu o hitlerze, to paplik zjechał na Kaczyńskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

I trzymaj,tak dalej.
Ja też sporo książek przeczytalem,ale takich:Ala ma kota,tytus romek i atomek,trochę Brzechwy,Andersena.
Tak ze raczej bardziej ambitnych wydań nie widzialem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Ciężko pojąć tok rozumowania niektórych cały czas jakiś lycyfer,szatan,demon,opętania a gdzie w tym wszystkim czynnik ludzki.
Przecież to my ludzie jestesmy wewnątrz tak stworzeni ze więcej w nas zła niż dobra.
Nie szukajmy zawsze wszelkiego co złe w mocach nadprzyrodzonych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Niestety wszystko co w człowieku złe nie pochodzi od boga on nas uczy by szukać dobra. Wśród świętych też byli różni lecz póżniej się nawrócili i byli uczniami Chrystusa. Każdy ma w sobie moc uleczania siebie i powinien zło w sobie zwyciężać dobrem . Mam wrażenie że dla boga to są bardzo ważni ludzie bo nie sztuką jest być całe życie dobrym ważne żeby zawalczyć ze sobą.Ale zły cały czas będzie nam wchodził w drogę.Kamilu życzę ci żebyś wreszcie uwierzył ze naprawdę warto wierzyć i nie oglądaj się na innych którzy jak to się mówi klęcząpod figurą a diabła mają za skórą.kto wie czy nie odebrali już swojej nagrody. Tak jak napisał usłyszany bóg kocha bezwarunkowo i za darmo . Powiem ci to raz jeszcze jesteś dobry facet i nie warto iść w to miejsce o którym mówisz że go nie ma.W swoim życiu słyszałam wiele świadectw ludzi które potwierdzają ze niestety ono jest. Bo prawdą jest to że dobrzy i żli nie mogą otrzymać tej samej nagrody. Całe życie ludzkie to jeden wielki test.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Zycie jest tak ulotne i krótkie że aż nie do wiary. Ale zapewniam cię jest coś jeszcze coś co będzie przypominało ci twój najpiękniejszy dzień życia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Zyczę ci wierz i nic nie miej na sumieniu to najlepsza wersja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Walteralf pisząc \"boga\" kogo masz nayśli( ja bym napisała Boga) to po pierwsze a po drugie z każdym kolejnym postem pogrążasz się (nie tylko w moich oczach). Nie wiem czy widzisz różnice ale pisząc pewne wyrazy z wielkiej litery pokazujy swój szacunek. Tego uczą w podstawówce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Załuję i przepraszam kogo uraziłam ale myślę że bardziej niż forma liczy się treść. PAN BOG JEST WIELKI ALE I WYBACZJACY!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Nie mnie przeprasza, tylko robisz to nagminnie, a przez to okazujesz swój szacunek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

,,CZy wiecie skąd Hitler miał tak miażdżacą siłe do wyrządania zła?Otórz jak potwierdzili eksperci watykańscy jest dowód na to że zawarł on pakt z szatanem. Stało się to 30 kwietnia 1932 roku. w zamian za to otrzmał taką siłe zdobywania władzy na świeci śzerzenia okrucieństwa i haniebnej sławy. miał popełnić samobójstwo dokładnie 13 llat po tym fakcie .
tak tez się stało . Ile w tym prawdy nie wiadomo, ale jego siła była tak miażdząca że sam człowiek nie dał by rady. A podobno był to zupełnie mały człowiek.,,

Głupek taki skończony to on nie był. Wybrał ofertę szatana, bo pewnie była korzystniejsza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Po zatym autorka tego tematu(jak i innych)
Stara się przekonać do wyimaginowanych pseudo faktów,ktore nie maja nigdzie w historii poparcia i nie sa wcale potwierdzone.
Najpierw należy dogłębniej zapoznać sie z tematem i wtedy zacząć pisanie na dany temat,tym bardziej historyczny,gdzie grono wybitnych historyków podpisuje się pod faktami,a nie takimi jak tu wymysłami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Walteralf piszesz:wierz i nie miej nic na sumieniu.
Chyba nie da rady wierzyć i mieć czyste sumienie,z tego co mi wiadomo to nawet Papież się spowiada,czyli jakieś tam malenkie nawet grzeszki są.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Pozwól, że przytoczę kilka faktów historycznych:

Niezwykła kariera Adolfa Hitlera jest bez wątpienia jednym z najbardziej zadziwiających zdarzeń minionego stulecia. Charyzmatyczny przywódca nie mógł olśniewać zwolenników osobowością: nie był zdolny do zwyczajnych ludzkich uczuć, tworzenia przyjacielskich relacji, czy okazywania miłości. Nie był również intelektualistą. Nie umiał dyskutować, a poglądy innych ludzi zupełnie go nie interesowały. Stanowił zupełne przeciwieństwo popularnego polityka – był żałosną i samotną istotą, pełną głębokich uprzedzeń i żarliwej nienawiści do wszystkiego, co ją otaczało.
Każda z tych cech osobno wystarczyłaby, żeby skreślić Hitlera z listy osób, które mogą zyskać poparcie innych ludzi, a jeśli dodamy do tego zupełnie przeciętny, wręcz nijaki, pozbawiony walorów wygląd, można byłoby zaryzykować twierdzenie, że przyszły przywódca Niemiec nigdy nie powinien znaleźć się na takiej liście.
Talent, dzięki któremu Hitler zyskał władzę, był innej natury. Była to wręcz niewiarygodna zdolność przekonywania do swoich racji – charyzma. To właśnie wykreowany przez Hitlera własny wizerunek, stworzona przez niego „dziejowa misja” i zdolność do przekonania innych o nieomylności własnych sądów sprawiły, że słuchały go miliony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Walteralf,jezeli to powyżej przeanalizowałaś,to łatwo stwierdzić fakt,że to nie szatan a jego zapał i charyzma oraz dana sytuacja w tamtym okresie,pozwoliły na to kim się stał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Odbiegnę trochę od tematu przewodniego żeby to inaczej naswietlić.
Przypuśćmy,że mamy rok 2017 u władzy Jarosław K.
W Polsce niesamowita bieda,bezrobocie,zamieszki.
Ale ON ma charyzmę obiecuje poprawę,daje 2000+
Lud szaleje,prawie wystawia go na oltarze.
Finał niestety może być taki jak ,za panowania hitlera w roku 1939-1945.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

no cóż, zawsze dobrze mieć taką furtkę jak Bóg, jak szatan.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Droga Walteralf,czy wg ciebie,w sytuacji opisanej powyżej Jarosław K.podpisał pakt z diabłem,szatanem i inna maścią demonow?
Czy to tylko mały człowieczek z OGROMNĄ CHARYZMĄ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Racja Wiewióra,dobrze jest mieć takie furtki tylko nie zawsze trzeba z nich korzystać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Nie było mnie przy tym, ale czytałem iż pewna młoda kobieta, po nocy czy wieczorze u Hitlera, następnego dnia popełniła samobójstwo. I to bez pomocy osób trzecich, jak to u nas często bywa.
Było nawet podane imię i nazwisko. Ciekawe co mogła ujrzeć i co się stało że takiego szoku doznała?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Nie podołał Adolfik,i się laska targnęła.
Trafił może na nimfomankę i poległ,a że jej mało bylo to szukała lepszych wrażeń.
:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

No być może że nie podołała i Adolf zagroził że jej \"grubą bertę\" w dvpę wsadzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

,,Racja Wiewióra,dobrze jest mieć takie furtki tylko nie zawsze trzeba z nich korzystać.,,
Furtki sa po to aby z nich korzystać. Po co się uczyć? jakies tam pisanie, czytanie, po co?
Przecież to takie proste Bóg tak chciał, albo Bóg stworzył, albo to dzieło szatana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Fajnie jest podrwić z tego tematu ale uwierzcie mi kazdy kto miał do czynienia ze złym duchem nie robi tego . Kazdy kto widział egzorcyzmy traktuje to śmiertelnie poważnie. Szatan jest na tyle sprytny że nie sposób często go dostrzec jego manewry wobec człowieka to prawdziwe dzieło sztuki. Nieraz samopęta człowieka nieraz wchodzi w ludzi LEGION.To kroczący przez świat lew ryczący czychający by pożreć człowieka ijego duszę. Ja sama wpadłam w jego pułapkę nie zdając sprawy co siędzieje. Bioenergoterapia. wróżby wszelkiego rodzaju amulety to otwarcie na jego system.Może gdybyści porozmawieli z ludzmi którzy wychodzili z tego latami uwierzylibyście w moje słowa.On nie nawidzi różańca i panicznie się go boi dlatego ludzie opętani nie mogą wziąc różańca do ręki. według Biblii są czasy ostateczne dlatego jest tyle zła . Kościół nawołuje do nawróceń i modlitwy bo to jedyna droga do skutecznej walki .Nie jestem jak mówiłam dewotką ani moherowy beret ale wiem że ludzie mająwielką siłę by opóżnić czas Apokalipsy.Niektórzy specjalnie niszczą świat by to nastąpiło niszcząnas ludzi. Dla mnie to najpoważnieszy temat bo ze złym nie ma żartów . Ci którzy nie mieli z tym do czynienia i żyją lajtowo niech tylko sięcieszą i Bogu dziękują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Najbardziej niebezpieczna furtka to przynależność do grup satanistycznych i myśl że zły nie istnieje. świadomość czyni mistrza. Nieświdomość i myśl że mamy czasy wspólczesne i tego niema to jego największa siła! Tak mówią egzorcyści aja jako ofiara to popieram. Gdybym tego nie przeżyła nigdy bym nie uwierzyła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Blado wyglądałby dobry, jak zły by nie istniał.
A poziom psychologi i psychiatrii jest żenująco niski.
W kraju w środkowej Europie posłowie w Sejmie modlą się o deszcz.
Wolałbym jakby się pomodlili o mamonę dla każdego obywatela i z nieba spadł deszcz dolarów. Chłopi wówczas podlewaliby wodą mineralną

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Walteralf dawaj tego Legiona i innych zobaczymy czy dadzą radę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Lepiej idż na Zenka Martyniuka tam zobaczysz legion nawiedzonych discopolowców Zenada!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Akurat,wróciłem z Zenka żadna żenada.Legiony ludzi,szatana i lucyfera też nie widziałem.
A muzyka ? jak kto lubi,to słucha.
Jeżeli ty też w domu taka nawiedzona jesteś,to mąż raczej długo nie wyrobi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Na razie wyrabia i to całkiem nie żle .Już się przyzwyczaił ,że ma żonę trochę dziwną. Nieraz lubię być dziwakiem a nie raz lubię być normalna taka prosta baba od garów ale to co wam piszę jest niestety prawdą . A jeśli chodzi o Zenka to nie moje klimaty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Mówią o mnie że jestem do tańca i do różańca.Co prawda siłę do różańca odebrałmi pewien ksiądz z katedry i z chęcią podałabym jego personalia ku ogólnej przestrodze ale nie zrobię tego bo mam sumienie w przeciwieństwie do niego. Ale do tańca sily jeszcze mam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

to zostaw ten różaniec i tańcz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

a co to wszystko ma do rzeczy? O czym innym jest rozmowa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Wiewiora to bylo mocne,z tym tańczeniem.
Aż mnie boki od śmiechu rozbolały: )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Tańcz głupia tańcz całym życiem się baw wprost na spotkanie ognia leć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

I poleciałam niestety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

No ty to latasz ostro w każdym temacie,a nie myślałaś zeby tak w końcu spaść na ziemię i obudzić sie z tego marazmu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

xxxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

ahahhahhhhahahahahhaahha aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa przez te twoje oczy ahhaha zielone hahahha oszalalam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

zzz1 nie wiedziałam że aż taką fanką jesteś. A jak browarek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Kamilu a o jakim marażmie mówisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Aj już nic nie mówię i nie piszę,to jak walka z wiatrakami.
Odpuszczam ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

....napisać mozna wszytsko,,,,ale prawde zna tylko Bóg,,,,wiec troche pokory ,,,na nic te poszukiwania i drążenia......jest tyle ksiazek o HITLERZE.....napisanyh przez pasjonatow i znawcow tematu,,,byl chory ewidentnie na umysle,,,wypaczonym kompletnie....gdyby sie leczyl,,,,moze by nie doszlo do takiej skali dramatu,,,,,a nie jakis tam zawarty pakt,,,,nonsens.....mial wole paktu zamiast woli leczenia sie z obsesji władzy itd....??BOG jest dla nas niepojęty,,,śmierc i wiele roznych spraw we wszechświecie....ale wskazowki aby być szczesliwym mamy PROSTE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

fajne i ciekawe tłumaczenie.;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Ja przytaczam tylko fakty a prawda najczęściej jest nie wygodna .Ksiądz który mnie wprowadził w to wszystko też unika nieraz prawdy a powinien być autorytetem,Twardo bedę stała na swoim stanowisku że poprzez swoją miłość do Boga odnalazłam swego największego o wroga i wpadłam w jego <ramiona > czego wam nie Zyczę. Aci którzy żle robią nie chcą nawet słyszeć o jego istnieniu wypierają to a tych którzy otym mówią umniejszają. Ale dzięki Bogu spotkałam na forum ludzi którzy podzielają mój pogląd i solidaryzują się za co im dziękuję.Nie każdy przypadek to przypadek medyczny są też choroby duszy.Kto w to nie wierzy to znaczy że ma słabą wiarę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

http://www.prawoslawie.pl/prawoslawie/o-prawoslawiu/rozne/121-alkoholizm-choroba-duszy-i-ciala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

,,,,,jakie pakty jakie fakty,,jaka prawda.....jak mozna wierzyć ..i wymodlić zlo,,,i wpaśc w ramiona\"zła.....widocznie nie była to szczera modlitwa ..moze zaprzatnieta czyms innym ...albo z głeboką chorobą duszy na innym tle opisanym wyżej....samozaprzeczenie......brak krytycyzmu..ktorego juz nie ma..zanika...może moze może....ale jesli wiara silna,,to modlitwa pomoze ...daj BOZe I ZDrowia życzę ..nigdy nie jest za pózno,,dla BOga nie ma rzeczy niemozliwych....i nie ma co kręcic sie w kółko wlasnego ogona....i wciąż powtarzać,,z cos lub ktos wprowadzil mnie w to wszytsko\" sami sie wprowadzamy przez własną głupotę i brakiem obiektywnego spojrzenia na siebie....doszukujac sie winowajców własnych porażek , niemożności ,,,i słabości
...ja tam swoje zdanie na ten temat mam,,bo wiem,,co to choroba duszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Dla mnie jest to choroba umysłu, ciała i ducha. Na tych trzech sferach musimy podjąć leczenie, ale najpierw alkoholik musi przyznać się do swej bezsilności względem alkoholu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

A Stalin z kim w układ poszedł?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Nie o alkohol tu chodzi tylko o krzywdę ludzką tak jak powiedziałam syty głodnego nie zrozumie nigdy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Faktycznie, niepowinien Ci wprowadzać tego wszystkiego.
Czy też wyjaśniał że, to jest grzechomierz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

..przykro,,,ale niestety chodzi o używki...i od nich uzaleznienie,,,,,,to choroba śmiertelna duszy,,,,,,czlowiek szuka ratunku.....miota sie ...pozniej wraca do uzywek,,,i zawsze w to miejsce szuka kompensacji,....gorzej jesli nie potrafi sie przyznac do nałogu,,,,i tkwi w nim ,,pograzajac siebie i innych wokol swoimi wizjami wywolanymi zmianami w mozgu,,,,na to sa leki ..wystarczy sprobowac.a nie kurczowo trzymac sie swoich imaginacji i robic z nich proroctwa wedle wlasnych doswiadczen po zamroczeniach.....i nie zmienie zdania ,,bo mam to samo,,,,,,ale tez mam dystans obiektywny,,zycie na trzezwo potrafi byc piękne,,wystarczy odrobine dobrej woli,....a nawracanie ludzi przez zle doswiadczenia i zastraszanie poprzez wlasne wizje do niczego nie prowadzi....nawet wlasnego zbawienia....ech

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Rysiek ridel powiedzaiałby dlaczego to robisz przecie,,,,,,,,,,,,,,,,,,,z zawsze mnie kochałaś/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

zdradziłaz, swojąduszę zdradaiłsaś swojego Boga i nie mó w mi że to tyllko taka fajna zabawa sex to jest ****** fajna sprawa,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Dyymanie z byle kim to syf.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Dużo jest teorii spiskowych, ale wszystkie są siebie warte. Przede wszystkim nie są prawdziwe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Co nie zmienia faktu że, historia aż roi się od różnych spisków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

A Stalin? Co ze Stalinem? Z kim on zawarł pakt?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

nie wiem ktoz kim spał ale dla mnie radio nadzieja to ludadzie faszyści ikluminacii i imasoni jeden z nich powiedz łmi to że jest jak faszsta \\,,,,,,,,,,,,e

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

no i odpowiedzi z tym Stalinem się chyba nie doczekam.
Tak se po swojemu, przy 5 piwie kombinuje.
No jak Hitler z szatanem i dostał łomot.
Szatan nie dopuściłby aby obaj będąc w jego stajni za łby się brali.
To Stalin musiał iść na układzik z Bogiem.
Dobro ze złem zawsze zwycięża.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze











kogo obraziłam to sorry we wszstkim jest ziarno prawdy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Rysiek powiedzialby -nie chlej,,,,,on byl swiadomy swojej chorej duszy,,byl niewolnikiem nalogu .swojego,,,..zawsze mi mowil nie cpaj nigdy,..nie znosil tez alkoholu,,,ale schizy nie mial,,,mial do siebie obiektywny stosunek,,,,,i jego dzieci wyszly na ludzi......a co ma to z Hitlerem wspolnego ahhah to nie wiem,,tym bardziej z sexem zbyle kim,,po co to robić z byle kim...i dalej kocham ,,bo sie martwie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Walteralf skoro we wszystkim jest ziarno prawdy to w tym jak cię określił ksiądz z odnowy też?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Ja bym powiedział nie ziarno,a głaz.
Jak wypaczony umysł trzeba mieć żeby ksiadz ją prawie ekskomunikował.
Walteralf serio na mus musisz z dobrym psychoterapeutą się spotkać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Dyskusja zdryfowała w jakieś dziwne rejony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Ja bym powiedział nie ziarno,a głaz.
Jak wypaczony umysł trzeba mieć żeby ksiadz ją prawie ekskomunikował.
Walteralf serio na mus musisz z dobrym psychoterapeutą się spotkać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Ja bym powiedział nie ziarno,a głaz.
Jak wypaczony umysł trzeba mieć żeby ksiadz ją prawie ekskomunikował.
Walteralf serio na mus musisz z dobrym psychoterapeutą się spotkać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Ale mi się powieliło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Walteralf czemu zamilkłaś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Osobiście nic nie mam do walteralf,ale takie myślenie ludzi przeraża.
I widać to w każdym temacie poruszanym przez walteralf.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Ja również nic do niej nie mam, również jestem osobą wierzącą. Na tym forum poplątała się w tym co mówi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

O tym radio nadzieja to trochę poleciałam sama nie wierzę że takie głupoty nawypisywałam ale co do tej ekskomuniki to z chęcią dowiem się więcej . Widzę że nawet się nie znając niektórzy wiedzą o mnie sporo . Nie rozumiem tego sformułowania że prawie ją ekskomunikował . Można ekskomunikować bądŻ nie.To jak Kamilu myślisz ekskomunikował czy nie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Walteralf w tym wątku napisałaś że we wszystkim jest ziarno prawdy. Ja zapytałam cię czy w tym jak nazwał cię ksiądz z odnowy też jest ziarno prawdy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Początkowo dawano mi do zrozumienia że nie powinnam komunii przyjmować, póżniej że wogóle nie powinnam chodzić do kościoła. Powiedziano z ołtarza że niby sprofanowałam przenajświętszy sakrament co kolwiek to znaczy.Jak człowiek ktory kocha swojego stwórcę może sprofanować przenajświętszy sakrament tego nie wiem ale wiem kto w kościele to robi i nikt głośno o tym nie mówi.Jak człowiek który na okrągło klepał różańce mógł zrobić coś przeciw Bogu .Mam wrażenie że komuś bardzo zależało żeby zniszczyć we mnie to co najpiękniejsze.I niestety udało mu się to. Wyszłam z tego marazmu obronna ręką ale dowiedziałam się straszliwej prawdy o kościele.Myślałam że Bóg to kościół ale teraz wiem że trzeba być bardzo ostrożnym i czujnym by się nie pogubić nawet w kościele .A z tym psychoterapeutą mogę isć ale ewentualnie na piwo!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Odpowiedź na pytanie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

przytocz dokładniej ten wątek to odpowiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

O ziarnie prawdy napisałaś w tym wątku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Chodziło mi o to co wpisalam o radio nadzieja . Nie lubię nikogo obrażac.Nie piszę na forum by komuś przłożyć . Wręcz przeciwnie. Pewien ksiądz powiedział mi że jestem pijaczką i ladacznicą ale chyba zrozumiał że powiedział żle , poniważ mnie przeprosił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Wieczorem wejdę na komputer i przytoczę ci o co mi chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

To był żarcik taki,nie bierz wszystkiegi na poważnie,sama pisałaś ze ksiądź ciebie zwyzywał od ladacznic itp.
Tak tylko napisałem dla mnie i egzorcyzmy mogą nad tobą odprawiać.
Twoja wiara twoja sprawa twoje problemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Tym żarcikiem trafiłeś w samo sedno tak jakbyś tam był.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Wyrzucacie mi co niektórzy że was straszę, ale to nie jest mój cel chcę zebyście wiedzeli ze jest zło i dobro i tego ostatniego trzeba się trzymać kurczowo. I niestety ńie zawsze dobro ze złem wygra. Jest zło które jest zawoalowane i trudno je rozszyfrować. Biblia mówi że będą fałszywi prorocy że będa wilcy buszujący wśród stada owiec. Słowa zawarte w Biblii niestety wypełniły się w moim przypadku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

he,he A czy wyobrażasz sobie Świat tylko z dobrem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Właśnie, bez zła, dobro by było niczym..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Raj życiem na ziemi to świat tylko z dobrem ale tak jak mówisz to utopia.Na ziemi trwa odwieczna walka dobra ze złem .Zgadzam sie ze slowam izło dobrem zwycięzaj jale nigdy się nie zgodzę ze stwierdzeniem, że wygrywa zawsze dobro.Bóg stworzył świat do walki dobra ze złem dał nam wolną wolę ale też przestrzegł ze będa tacy którzy w podstępny sposób będą chcieli nas zniewolić i oszukać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Kajdany i wolność to tytuł piosenki która napisała moja przyjaciółka. Są wsród nas ludzie którzy podstępnie zakładają nam na ręce kajdany by nas zniewolić .Jedyną droga by się tego ustrzec jest przestrzeganie dekalogu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Re: Prawda o Hitlerze
Autor: walteralf (---.dynamic-ww-08.vectranet.pl)
Data: 21-06-17 21:42











kogo obraziłam to sorry we wszstkim jest ziarno prawdy

Odpowiedz na tę wiadomość


wybaczać czy nie wybaczać?
Autor: walteralf (---.dynamic-ww-11.vectranet.pl)
Data: 06-05-17 18:32

W ostatni piękny czwartkowy wieczór szłam ulicą, na farnej pozdrowiłam p.Bielicką, a na dwornej spotkałam księdza. Chciałam z nim zagadać, ale on z wielkim obruszeniem syknął : pani jest pijaczką i ladacznicą . Tą pijaczkę mogłabym mu wybaczyć bo każdemu się zdarza.No ale za ladacznicę czułam się urażona. Iteraz pytanie wybaczać czy nie? Co zrobilibyście na moim miejscu.?Księża mają dziwną przypadłość do oceniania mnie. Jedni mówią żem chora, inni że nawiedzona, jeszcze inni że nękana przez złego ducha, jeden straszył mnie paragrafami. Ale też wielu z nich powiedziało ,że jestem dobrym człowiekiem. Uważam ,że jednak trzeba wybaczać, chociaż znajomi radzą mi żebym zwróciła sie do Biskupa.Trzeba wybaczać ponieważ Pan Jezus kazał wybaczać.I wy też tak róbcie!Nagroda czeka was wielka!

Odpowiedz na tę wiadomość

chodzi mi o pogrubione twoje wypowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Re: Prawda o Hitlerze
Autor: walteralf (---.dynamic-ww-08.vectranet.pl)
Data: 21-06-17 21:42











kogo obraziłam to sorry we wszstkim jest ziarno prawdy

Odpowiedz na tę wiadomość


wybaczać czy nie wybaczać?
Autor: walteralf (---.dynamic-ww-11.vectranet.pl)
Data: 06-05-17 18:32

W ostatni piękny czwartkowy wieczór szłam ulicą, na farnej pozdrowiłam p.Bielicką, a na dwornej spotkałam księdza. Chciałam z nim zagadać, ale on z wielkim obruszeniem syknął : pani jest pijaczką i ladacznicą . Tą pijaczkę mogłabym mu wybaczyć bo każdemu się zdarza.No ale za ladacznicę czułam się urażona. Iteraz pytanie wybaczać czy nie? Co zrobilibyście na moim miejscu.?Księża mają dziwną przypadłość do oceniania mnie. Jedni mówią żem chora, inni że nawiedzona, jeszcze inni że nękana przez złego ducha, jeden straszył mnie paragrafami. Ale też wielu z nich powiedziało ,że jestem dobrym człowiekiem. Uważam ,że jednak trzeba wybaczać, chociaż znajomi radzą mi żebym zwróciła sie do Biskupa.Trzeba wybaczać ponieważ Pan Jezus kazał wybaczać.I wy też tak róbcie!Nagroda czeka was wielka!

Odpowiedz na tę wiadomość

chodzi mi o pogrubione twoje wypowiedzi




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Walteralf bo tam byłem widziałem i słyszałem oczym rozmawiasz z księdzem.
Nie pamiętasz,to ja twoja schizofrenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Chyba jednak tam ciebie nie było bo z tym księdzem nie rozmawialam odbywało się to zupełnie inaczej duchowe manewry , duchowy powrót do korzeni odbywa się zupełnie inaczej ale zaskoczyłeś mnie z tą ekskomuniką czyli jednak coś wiesz, i daruj sobie te teksty ze schizofrenią .Ciekawa jestem czy gdyby ktoś z twojej rodziny wpadłby w ten system odnowy też ubrałbys go w szaty schizofrenika czy poszedłbyś po swoje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Nie dopuściłbym,aby ktoś z moich bliskich wpadł w szpony sekty czy innego prania mózgu.Staram się wpajać dzieciom wartości realne,nie ułudę i wyimaginowany lepszy świat jak to ma miejsce w przypadku właśnie sekt,itp organizacji.
Jeżeli znam swoją wartość jako człowieka i potrafię odróżnić dobro od zła,to nie szukam dodatkowego spełnienia np. u Jehowych,odnowy w duchu itp.
Jedna wiara jedne wartości,tylko ludzie tak słabi mentalnie jak ty,o niskiej samoocenie,szukają właśnie pocieszenia,czy zrozumienia u innych-czego skutkiem jest własnie to co piszesz i przed czym przestrzegasz.
Wpadasz w sidła i piorą twój rozum na maxa.
co do schizofrenii mogłabyś przedstawić jakieś badania,że na pewno jest z tobą wszystko ok.
No to teraz dopiero odbiegłem od podstawowego tematu o Hitlerze(Sorki)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

dokladnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

obarczanie innych za wlasne przegrane życie,,typowe dla choroby ,,zabijanie siebie to nie grzech ale dekalog musi być,,,belkot i tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

choroba alkoholowa,,wystarczy zapoznac sie z objawami,,jaka ekskomunika,,,,szukanie widowni i tyle,,,ale poswirowac mozna czemu nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

pakt z diablem,,czyli zaprzedanie duszy swego <ja ; i ktos musi byc winien,,typowe...zastraszanie karą Bozą za wlasne niedociągniecia nalogi i slabosci,,wystraczy trochę wiedzy,,na coz ta zbedna imaginacja zakrawajaca na chorobę psychiczną...wlasnie sobie czytam o tym w dobrej lekturze i prosze mnei tu nie straszyc wlasnymi wizjami,,,zycie moze byc piekne,,,wystarczy chcieć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Kamilu sorki ale ale musisz wierzyć mi na słowo że nie mam żółtych papierów.ZZZ1 wie że nie mam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Nigdy żadnych psychotropów nie brałam i nie mam zamiaru ich brać .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

pora najwyzsza ...niesttety ja CIE znam od lat,,i widze zmiany na gorsze,,,,czas spojrzec w ozy prawdzei i zaczac brac leki,,jak specjalisci od takich przypadlosi proponuja,,,,etanol nie uleczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Nie twierdzę że masz żółte papiery,widzisz to jest to o czym pisałem wiele razy nie masz wiedzy a drążysz temat.Poczytaj najpierw co to za choroba schizofrenia,żadne żółte papiery.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Do zzz1 Powiem ci to raz jeszcze wiele wpływowych znajomości utraciłaś po przez pisanie po kilu glębszych to chociaż komuś tego nie rób. Nie wiem skąd twoj sarkazm. Lepiej zajmij się swoją karierą artystyczną bo masz talent od Boga.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Ty kochana przyjaciólko stosujesz te leki zapijasz etanolem i mnie pouczasz?Daruj sobie gdybyś tego nie robiła moglabyś mnie pouczać.I nie wystawiaj mi fałszywych świadectw.Nasza ponad 30 letnia znajomośc powinna ci dać do myślenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Przeczytałam na temat schizofrenii i stwierdzam że nie mam takich sypmptomów i mam nadzieję ze mi to nie grozi no chyba ze mi centralnie przyłożycie na tym forum.że się nie ogarnę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Ok i tak trzymaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

ale kochana ,,masz diagnoze specjalistyczna,,,,,,odstaw alkohol,,,,ja nie mam padaczek,,,i nie stercze bez filmu pod kosciolem,owszem,,biore dawke seronilu.....od lat ,,wlasciwie efect placebo,,bo tak twierdzi moja pani doktor.....ale czuwam na trzezwo,,a ty nie chcesz brac lekow przepisanych,,,,nie chcesz leczyc sie z obsesji,,zatruwasz zycie sobie i rodzinie i jeszcze imputujesz.....grozisz pieklem czy jak,,,ciebie tez ono czeka\\///??? o co ci chodzi w sumie,,przed czym przestrzegasz ,,,,,jako PROROK 11 JEDENASTKA TA WYBRANA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

MASZ ZESPOL schizofrenii paranoidalnej,,,,,w dawnych czasach nazywano to wsciklizna macicy..wszystko kojarzy ci sie z sexem,,,calo zło....odnosisz sie do dekalogu,,,,a sama zabijasz sie alkoholem usprawiedliwiajac swoje postepowanie oraz slabosc....ja cie kocham i nie tylko ja,,,wiec zacznij brac te leki,,na probe...po co zyc w ciemnosci,,,ciesz sie jednym zyciem danym od BOGA,,przeciez w niego wierzysz,,,,,nadal mam nadzieje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Hahahahaha! Dobre :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

pewnie ,,,ze dobre,,,bo prawdziwe ahhaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Seks to zło? Ja pierdziulę to skoro zło to w takim razie pójdę do piekła na samo dno, z Belzebubem będę podkładać drewno pod kotłem ze smołą:) Ale to nic dużo nas tam będzie....

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

tak KASIA,,,,wedle przypisow PANI WALTER,,,,za sex jest pieklo.....ale on a nie wie,....ze pierwszy grzech i nieposluszenstwo nei bylo stricte na bazie sexu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Ło matko i córko...To prawie wszyscy tam pójdziemy;)

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

tak KASIU tam POJDZIEMY,,,, bo sex to zło AHHAHAHAH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

Ważne aby towarzystwo było doborowe;)

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

byle nie z byle kim,,,jak to rzecze WALTER )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

No i się baby dogadały.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

ahhahaha a psychiatryczek ahhaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

\"...miał popełnić samobójstwo dokładnie 13 llat po tym fakcie ...\"

czyli 2005 + 13 lat = 2018 rok ? dlaczego ten szatan zadaje się z miernotami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

walter ma sie za osobe wplywową haha chyba doplywową

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prawda o Hitlerze

poza tym jakich głębszych,,,,ja wale browar ,,ty dajesz głębiej,,,,az cie nie rozumieją i każa leczyć.....a hilter,,na bank byl na glębinie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org