czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Podatek

Podatek za psa:
Łódź – 0
Gdynia – 0
Warszawa – 0
Bytom- 0
Kraków – 36 zł (jeśli ma chip- 0)
Oborniki Wielkop. - 0
Zielona Góra – 0
Grodzisk Maz. - 40 (w tym opłacona szczepionka p/wsciekliźnie)
Gorzów Wielk- 0
Poznań – 0
Katowice – 0
Włocławek -40
Bydgoszcz – 0
Toruń – 0
Wrocław 0
Sosnowiec 0
Augustów – 0
Kołobrzeg 50
Łomża – 90

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podatek

Obejrzyj trawniki w tamtych miastach a w naszym nie mandatem to tak z was ściągną za sr...nie PSAMI .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podatek

Wyborcy pytają - kandydaci odpowiadają.
I tura

http://v2082311.home.net.pl/home/lomza/item/7765-wyborcy-pytaj%C4%85-kandydaci-odpowiadaj%C4%85-niestety-nie-wszyscy.html?tmpl=component&print=1
29 października 2014


1. Proszę powiedzieć jakie podatki miejskie chce pan obniżyć a jakie zlikwidować by przyciągnąć do Łomży nowych inwestorów czy mieszkańców np. Podatek za psa jest archaiczny i nie skuteczny w ściąganiu inne miasta zniosły tą daninę (Warszawa,Wrocław,Łódź )


.... Proponuję zwolnienia z podatku od nieruchomości dla nowych przedsiębiorców oraz zmniejszenie podatku od środków transportowych, który zachęciłby przedsiębiorców do rejestrowania swoich firm transportowych w Łomży, a nie np. w Ostrołęce. Dobrą inicjatywą może być zmniejszenie dla przedsiębiorcy np. o 20% mniej opłaty za wywóz odpadów. To wszystko są działanie dla przedsiębiorców tak, aby ponosili jak najmniejsze koszty prowadzenia działalności w Łomży.

Można rozważyć zniesienie podatku od posiadania psa, tylko warto pamiętać, że z jego wpływów finansowane jest schronisko. Na pewno poddam taki pomysł do dyskusji na sesji Rady Miasta.

Podał taki pomysł ?

PS: a przedsiębiorcom PODNIESIONO opłaty za za wywóz odpadów !!!!!!!!

- zmniejszono podatek od środków transportowych, który zachęciłby przedsiębiorców do rejestrowania swoich firm transportowych w Łomży, a nie np. w Ostrołęce ?????????

OJ, KŁAMCZUCH :)
przypomnimy obiecanki cacanki w czasie kampanii wyborczej !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podatek

LUDZIE KULTURALNY CZLOWIEK JESLI WYCHODZI ZE SWOIM PUPILEM TO PO NIM SPRZATNIE . JA WYCHODZE ZE SWOIM PIESKIEM 5 RAZY DZIENNIE I ZA KAZDYM RAZEM JESLI COS NAROBI TO SPRZATAM

jaro07

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podatek

Kulturalni ludzie? Tutaj wygrało PIS i Pani Anders...

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podatek

Ja jestem gotowy płacić 50... max 200zł za każdą kupę jaką zrobi mój pies. Kogoś nie stać? Proszę uśpić psa (kota, czy inne stworzonka przyjacielskie Tobie itp.) , nie stać na uśpienie? Proszę zabić własnoręcznie. Proste? Jeśli nie to nie nadajesz się do egzystencji w społeczeństwie....

Podatek za posiadanie zwierzątka typowo milusińskiego (nie wykonującego czynności pomagających w gospodarstwie domowym [ np. krowy ] zbijać !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podatek

Hej ;) A jak wygląda kwestia zwrotu podatku VAT z zagranicy? ja się zastanawiam czy warto skorzystać w tym zakresie z tego typu usług https://www.tax-pol.pl/uslugi/zwrot-podatku-vat-z-krajow-eu/ Co o tym sądzicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie sugestie ;)

Ostatecznie skoro Bóg nie odpowiada na modlitwy, to chyba nie ma w tym nic złego, że człowiek próbuje odwołać się do czarownicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podatek

Hej ;) A jak wygląda kwestia zwrotu podatku VAT z zagranicy? ja się zastanawiam czy warto skorzystać w tym zakresie z tego typu usług https://www.tax-pol.pl/uslugi/zwrot-podatku-vat-z-krajow-eu/ Co o tym sądzicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie sugestie ;)

Ostatecznie skoro Bóg nie odpowiada na modlitwy, to chyba nie ma w tym nic złego, że człowiek próbuje odwołać się do czarownicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Podatek

Czemu opłata tylko od psa a kot ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org