czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Remont mieszkania

Witam! Poszukuję osób do remontu mieszkania. Remont obejmuje wymianę instalacji elektrycznej, stolarkę drzwiową, wylewkę podłóg, hydraulikę. Proszę o pomoc i kontakt do sprawdzonych osób

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

Jak to mieszkanie spółdzielcze to niech robi spółdzielnia przecież płacimy fundusz remontowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

Witam chłopaki znają się na robocie remontowali u sąsiada mieszkanie mogę polecić nr. tel. 787668228

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

Autor: mitch.
co za baran!
to forum dla IDIOTÓW!
ktoś pyta konkretnie o remont , a debil udziela odpowiedzi :
nawet jak by to było mieszkanie spółdzielcze, to za MODERNIZACJĘ ; \"wymianę instalacji elektrycznej, stolarkę drzwiową, wylewkę podłóg, hydraulikę.\" - spółdzielnia nie odpowiada!
... chciałbyś ciulu \"złote klamki\" na koszt spółdzielni? fundusz remontowy ?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

pan Zbyszek bardzo solidny i konkretny 516 047 205 robił mi remont kapitalny polecam z czystym sumieniem.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

Sklep do zakupów remontowych, na przykład wkładkę bębenkową kupisz z 10 letnią gwarancją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

Spadaj trollu . Powinni Ci wymienić wkładkę w mózgu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

Ale reklama ja pi....e

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

Czy kupowaliście meble przez internet? A dokładniej na tej stronie: https://www.mirjan24.pl/
wady i zalety?

kamyki_80

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

nie kupujemy z takich dziadowskich stronek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

Ja przez Homebooka szukałam mebli. Tam zawsze coś znajdę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

Warto zadbać o modne kolory w mieszkaniu :) Przynajmniej takie jest moje zdanie ;) Dla przykładu, tutaj są całkiem fajne www.domolubni.pl/modne-kolory-scian-jakie-odcienie-kroluja-u-swiatowych-projektantow/ :)

Ta chwila i następna, a nawet ta, która jest teraz, miną, już odeszły,pozostawiając nam tylko te zmęczone ciała, jedyny dowód na to, że żyliśmy przez jakiś czas(...).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

Każdy napisze ci, że jego elektryk jest najlepszy bo zrobił tak, że się świeci. Na cholerę to się pytać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

Jeżeli chcesz wymienić również system grzewczy z tego co widziałam to doskonałe oferty możesz znaleźć na stronie https://www.immergas.pl . Z tego co wiem, to oferują oni kotły gazowe, grzejniki, pompy ciepła i wiele innych. Firma wydaje mi się naprawdę profesjonalna i rzetelna, chociażby dlatego że już działa na rynku od 20 lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

Na dobra ekipe remontowa czeka sie w kolejce ...

-----------------



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

dlatego te mendy reklamują takir g.ów,niane firemki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

Autor: jestemza
dlaczego dziadowskich? planuje tam zakup, może powiesz coś więcej na ich temat?

kamyki_80

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

spadaj c.i.o.t.o. z tą reklamą tej wiejskiej firmeki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

Ekipy niestety polecić nie mogę z tego względu,że remontowałem mieszkanie prawie 5 lat temu i firma, która sie tym zajmowała wyjechała do pracy do Niemczech ( a szkoda ponieawż znali się na rzeczy i osobiście jestem z ich usług bardzo zadowolony pomimo tego,ze tak dużo za pracę nie zapłaciłem)

Jesli chodzi o materiały remontowe i budowlane to polecam kupować nie w mniejszych sklepach,ale w tych wiekszych marketach, takich jak OBI:
https://www.obi.pl/budowac/c/877

Jest o wiele taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

Ja zdecydowanie odradzam kupowanie w marketach....nacialem sie juz przy montazu okien przy tanich marketowych piankach.... dziekuje bardzo.... dobrze, ze trafilem na sklep http://www.odadoz.pl. Kupilem profesjonalne materialy i uratowalem sytuacje ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

spadaj mendo trollować gdzie indziej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

spadaj mendo trollować gdzie indziej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

trollu wynajmij sobie ten boks sam spakuj się i nie wracaj pewnie ze śląska od smogu mózg całkiem przestał funkcjonować i klepie te głupkowate reklamy wszędzie za 30gr od linku pewnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

Teraz to dobrych fachowców brak. Trzeba samemu sobie radzić. Wszyscy wszystko na szybko robią i potem efekty są opłakane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

Zaaranżuj mieszkanie według swoich potrzeb oraz oczekiwań. To ważne, aby czuć się w nim po prostu dobrze i swobodnie. Jeśli nie macie pomysłów na aranżację wnętrza, to zajrzycie tutaj : www.dommajster.pl a na pewno traficie na coś ciekawego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

My na szczęście mamy już remont z głowy, jesteśmy obecnie na etapie dodatków. Teraz obecnie poszukuje rolet na okno ponieważ odkąd pamiętam nienawidzę zasłon. I zdecyduję się raczej na rolety dzień noc, które zakupie na https://www.karnix.pl/mini-rolety-dzien-noc.html, ponieważ wpadły mi w oko z dwa bądź trzy rodzaje. O sklepie dowiedziałam się dzięki mojej znajomej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

Łucja ja zdecydowanie odradzam. Nie rób tego błędu bo będziesz żałować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Remont mieszkania

Warto kupować wszystko w jednej hurtowni, bedzie taniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org