czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pożyczka?

Witam.
Potrzebuję zastrzyku małej gotówki na niespodziewane wydatki, chodzi o kwotę 1500zł. Wiecie może, gdzie w tym celu się udać, żeby szybko dostać gotówkę? Pracuję normalnie i zarabiam, jednak wyskoczyły mi przed świętami nieprzewidziane wydatki i zonk. Kwotę spłaciłbym powiedzmy do końca stycznia. Ktoś może pomóc? Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

Dodatkowo bez zbędnych ubezpieczeń.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

Dodatkowo czary i cuda gratis...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?


są w internecie chwilówki ... pierwsza pożyczka za darmo ... vivus. netcredit i wiele innych, pożyczki są na prawdę za 0 zł. kosztów ... służą do łapania klientów....
niestety tylko na 30 dni .... zanim buractwo zacznie szczekać ... powtórzę że darmowe są pierwsze pożyczki na 30 dni ... brałem i nie zapłaciłem ani 1 zł. kosztów ... a firm w necie jest dziesiątki ... warunek ... trzeba mieć konto w banku !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

po świętach zacznij odkładać, żebyś za rok znów nie musiał pożyczać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

Wydatki pewnie na prezenty? Wiele firm pozyczkowych reklamuje obecnie takie pożyczki na święta. I nie piszę tutaj jedynie o chwilówkach. Wejdźcie sobie na strony banków. I zobaczycie masę reklam z mikołajami reklamujacych kredyty gotówkowe. Wiele osób zupełnie sie nie zastanawia nad tym,. że w koncu trzeba będzie ten kredyt spłacic.
Jesli już jednak upierasz się o chwilówce to poczytaj sobie tematy na tym forum;
http://www.forum-kredytowe.pl/f150/
Opisują tam firmy, których raczej trzeba unikać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

a w wonga?Weryfikują po danych osobowych jak np. przelew z własnego banku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

Witam! Rrolando, w wonga.com weryfikujemy podane przez Ciebie dane prosząc m.in. o wpłatę 10 groszy na nasze konto. Możesz skorzystać również z weryfikacji express przez konto bankowe online, która pozwala na otrzymanie pożyczki bez przelewania 10 groszy. Dodatkowo sprawdzamy wiarygodność kredytową w bazach danych: Rejestr Dłużników ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Krajowy Rejestr Długów S.A., BIG Infomonitor S.A. i Biuro Informacji Kredytowej S.A.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=4lomza.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

Ja korzystałam z MiniCredit https://mini-credit.pl/ maja nieskomplikowane zasady i nie płaciłam odsetek bo oddałam w terminie pożyczone pieniądze. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

Dobra rada. Nie pożyczaj w żadnej firmie pożyczkowej. A jak już musisz to pożycz od kogoś znajomego i oddaj albo na raty lub w całości ale bez żadnych kosztów. Zastanów się. Wybór należy do ciebie. Zenit pozdrawiam.

gość lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

Słaba ta rada. Znasz inna, że jak chcesz stracić znajomego pożycz mu pieniądze? Po to są firmy pożyczkowe a nie stawiać w niezręcznie sytuacji znajomych i rodzinę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się nt. LendON? Chciałabym wziąć w niej pożyczkę, jednakże nie wiem, czy warto. Doradźcie, to naprawdę ważne!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

A kolejna pożyczka w wonga to jaki koszt?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

Witam! Rambo2, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 8000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści, w którym najwięcej zyskują osoby terminowo spłacające swoje zobowiązania i rozwiązujące interaktywne testy na platformie Kapitalni.org. Spełniając te kryteria, przy kolejnej pożyczce można otrzymać lepsze warunki cenowe pożyczki.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=4lomza.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

Dodatkowo czary i cuda gratis to bardzo trafna uwaga!Nie jeden się o tym przekonał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

Ja się takich pożyczek nawet nie tykam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

To jest sprawa dla specjalistów. Przynajmniej według mnie :)

Kiedy nie masz w życiu nikogo, kto by ci mówił, co masz robić, to problem polega na tym, że nie masz też nikogo, kto by ci podpowiedział, czego NIE robić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

Nie, nie, nie, nie, pożyczkom mówimy nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

Mówię stanowcze nie dla pożyczek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

Brońcie się przed chwilówkami rękami i nogami. Tylko przejrzałam neta i już znalazłam super pożyczkę w banku raiffeisen. 4 tys na 0 proc to jest coś czego nie daje nikt inny. W sumie do spłaty 4120 prez 2 lata. Pasi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

Pożyczki są głównie na ekstremalne sprawy tak to nie myśl nawet o tym ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

Pożyczki to same kłopoty. NIE POLECAM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

Czyli, że tylko ja korzystam z takich rzeczy..? Nie no wiadomo, chwilówki są złe bo tylko na miesiąc itp. No ale ogólnie też mi się zdarzyły takie przypadki jak autorowi tego wątku, że na święta zabrakło pieniędzy.. A przecież każdy chce podarować swoim dzieciom fajne prezenty i miłe święta. Rok temu mi się tak zdarzyło i sobie pożyczyłem 1000zł od kredyt1000 na 3 miesiące spłaty i nie było źle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

Jak masz telefon w Plusie to na Legionów 12 przeniesiony jest Plus Bank. Ewentualnie idz tam gdzie masz konto i wynagrodzenie. Nie szukaj chwilowek. Tylko bank.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

Jak trzeba wziąć to trzeba. W Kredyt OK mają dość dobre warunki, brałam niedawno. Spłacam w ratach. Jak coś to i online można wziąć mniejszą kwotę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

My z mezem własnie zastanawiamy sie nad kredytem bo chcemy rozpocząc budowe naszego wymarzonego domu. Wstepnie mamy juz wybrane kilka projektów https://www.domywstylu.pl/ które juz nam przypadły do gustu. Jednak dopiero po rozmowach z architektem podejmniemy ostateczna decyzje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

Przecież ta firma to pośrednik i po cholerę ona komu? Sam sobie możesz znależć chwilówkę, i co to za firma którą nawet na porządną reklamę nie stać! Tylko dziaduje na forach? Dno i wodorosty.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

lanalenka dostajesz prowizję za zareklamowanie takich dziadowskich firemek ? zdecydowanie odradzam kontakt z powyższą ..... porażka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

Komu ten bajki kometka. Chwilówki to syf jakich mało. Potem to dopiero człowiek ma problemy ze spłaceniem lawinowo rosnącego długu u was szmaciarzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

Firm pożyczkowych jest mnóstwo i jak się jest pewnym, że da radę spłacić, to warto poszukać gdzie w okolicy są firmy pożyczkowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

Jeśli potrzebujesz taką kwotę, to najlepsza jest firma Provema. Bardzo szybko otrzymasz na swoje konto potrzebne pieniądze. Wniosek łatwo wypełnić na ich stronie internetowej, więc wszystko można załatwić w błyskawicznym tempie.

sylwia9977

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

Dobrze jest mieć dodatkowe zabezpieczenie na osobnym koncie i nie musieć brać pożyczek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

netpozyczka lepiej napisz jakie jest RRSO. A jest - od 79,06% . Jak to od ? To do ilu może wynieść? Informacja zaczerpnięta z waszej strony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pożyczka?

Nie bierz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org